طراحی مدرن و حرفه ای برای هر گزارش تجاری ضروری است. اما یک گزارش کسب و کار حرفه ای دقیقاً چگونه است؟

برای کمک به شما در یافتن الهام برای طراحی گزارش کسب و کار خود، مجموعه ای از بهترین الگوهای گزارش کسب و کار را جمع آوری کرده ایم. این قالب ها توسط طراحان حرفه ای ساخته شده اند و همگی دارای طراحی های شیک و مدرن هستند.

همچنین می توانید آنها را دانلود و ویرایش کنید تا به راحتی گزارش های تجاری را بدون نیاز به شروع از ابتدا ایجاد کنید. در این مجموعه قالب هایی با فرمت های Adobe InDesign، Microsoft Word و PowerPoint وجود دارد. و ما لیست را به 3 بخش مختلف تقسیم کردیم تا پیدا کردن آنها را برای شما آسانتر کنیم.

برای رفتن به هر بخش از پیوندهای سریع زیر استفاده کنید:

قالب های گزارش کسب و کار InDesign

با Adobe InDesign می توانید بروشورهای انعطاف پذیرتر و حرفه ای تری برای پروژه های تجاری خود طراحی کنید. این الگوها به شما کمک می کند تا در طراحی بروشور خود یک شروع کنید.

الگوی گزارش تجاری سالانه

این قالب InDesign با طراحی شیک و مدرن ارائه می‌شود تا به شما کمک کند تا یک گزارش حرفه‌ای برای نمایش پیشرفت کسب‌وکار، آمار و داده‌های مربوط به بررسی سالانه خود ایجاد کنید. دارای 16 صفحه منحصر به فرد با طرح بندی مبتنی بر شبکه. و شما می توانید به طور کامل قالب را به دلخواه خود سفارشی کنید.

قالب گزارش کسب و کار حرفه ای

با استفاده از این قالب InDesign می توانید یک گزارش تجاری یا گزارش سالانه جذاب و حرفه ای طراحی کنید. این به شما امکان می دهد از بین 20 صفحه مختلف انتخاب کنید تا یک بروشور پر از تصاویر، نمودارها و نمودارها ایجاد کنید. این قالب دارای رنگ های قابل تغییر، پس زمینه و فونت های رایگان است.

الگوی گزارش کسب و کار سالانه خلاق

از این الگوی بروشور برای طراحی گزارش های سالانه و تجاری با ظاهری مدرن تر استفاده کنید. 16 صفحه منحصر به فرد در این قالب با طراحی های شیک وجود دارد. همچنین می توانید به طور کامل هر صفحه را مطابق با برند تجاری خود سفارشی کنید. این در هر دو اندازه A4 و US Letter نیز موجود است.

قالب بروشور گزارش حرفه ای

این قالب گزارش حرفه ای برای طراحی بروشور برای شرکت ها و آژانس های شرکتی مناسب است. دارای طراحی صفحه تمیز و سنتی است که دارای تمام طرح بندی های لازم برای تهیه گزارش تجاری کامل و کاملاً دقیق است. این قالب شامل 36 طرح صفحه است.

الگوی رنگارنگ گزارش کسب و کار

اگر ترجیح می دهید رویکردی خلاقانه و رنگارنگ در طراحی گزارش کسب و کار خود داشته باشید، این الگو برای شما عالی است. دارای طراحی صفحه زیبا با طرح بندی های مد روز. 12 صفحه مختلف در این الگو با رنگ ها، فونت ها و متن قابل ویرایش وجود دارد. در سایز A4 عرضه می شود.

الگوی گزارش کسب و کار سالانه زیبا

این یکی از زیباترین و زیباترین قالب های گزارش تجاری در لیست ما است. این صفحه دارای طراحی شیک است که مطمئنا بروشورهای شما را متمایز می کند. و مخصوصاً برای برندها و مشاغل سطح بالا مناسب است. این قالب دارای 16 صفحه در اندازه های A4 و US Letter می باشد.

الگوی مدرن گزارش کسب و کار حرفه ای

با استفاده از این قالب حرفه ای InDesign می توانید یک گزارش تجاری جسورانه با تم رنگ تیره طراحی کنید. این شامل 20 صفحه آرایی منحصر به فرد با طراحی های بسیار بصری و مدرن است. البته به راحتی می توانید رنگ ها، فونت ها و پس زمینه ها را نیز به دلخواه خود تغییر دهید.

Exeelo - قالب گزارش حرفه ای

این قالب این دیزاین دارای 28 طرح مختلف صفحه با طرح بندی چند منظوره می باشد. می توانید از آن برای تهیه انواع بروشورهای تجاری از جمله انواع گزارش های تجاری استفاده کنید. این الگو دارای رنگ‌های قابل ویرایش، سبک‌های پاراگراف و مکان‌هایی برای جایگزینی آسان تصویر است.

الگوی حرفه ای گزارش شرکت

این الگوی گزارش کسب و کار از یک تم رنگ متالیک منحصر به فرد استفاده می کند که ظاهری بسیار پیچیده به طراحی می بخشد. همچنین دارای صفحات مدرن با سبک پاراگراف و قالب بندی ساده است. 24 طرح بندی صفحه در قالب موجود است. از آن برای طراحی گزارش های تجاری جسورانه برای برندهای مدرن استفاده کنید.

الگوی گزارش کسب و کار سالانه تمیز

به دنبال تهیه یک بروشور گزارش کسب و کار مینیمال، تمیز و حرفه ای هستید؟ سپس با این قالب شروع کنید. 20 صفحه منحصر به فرد با طرح های تمیز و مینیمال را در اختیار شما قرار می دهد تا به ایجاد گزارش های تجاری جذاب برای انواع پروژه ها کمک کند. دارای لایه های سازمان یافته و فونت های رایگان نیز می باشد.

قالب PDF حداقل گزارش کسب و کار

این قالب بروشور دارای طراحی مینیمالیستی است و در قالب های InDesign و PDF موجود است. این الگو دارای 40 طرح‌بندی صفحه است که می‌توانید آن‌ها را برای تغییر فونت، رنگ و موارد دیگر سفارشی کنید.

الگوهای گزارش کسب و کار MS Word

استفاده از Microsoft Word آسان است و یکی از در دسترس ترین نرم افزارها برای حرفه ای ها است. از این الگوها برای ایجاد گزارش های تجاری با ظاهر حرفه ای با استفاده از واژه پرداز مورد علاقه خود استفاده کنید.

الگوی گزارش سالانه Word & INDD

این قالب بروشور برای تهیه گزارش سالانه برای برندها و مشاغل مدرن ایده آل است. این در هر دو فرمت MS Word و InDesign با طرح بندی صفحه کاملاً قابل تنظیم ارائه می شود. 24 صفحه مختلف برای انتخاب وجود دارد و هر صفحه دارای متن قابل ویرایش، رنگ های قابل تغییر و مکان های تصویر است.

ورد الگوی گزارش کسب و کار

یک قالب گزارش کسب و کار با طراحی ساده و مینیمال. این الگوی Word شامل 20 طرح منحصر به فرد صفحه است که دارای طرح بندی تمیز برای نمایش موثر آمار و داده های مربوط به کسب و کار شما است. این در اندازه های A4 و US Letter نیز موجود است.

الگوی ورد گزارش سالانه کسب و کار

این الگوی گزارش سالانه با 16 صفحه طراحی زیبا به شما امکان می دهد تا بروشورهایی ایجاد کنید که جذاب تر و حرفه ای تر به نظر برسند. دارای تم های رنگی و عناصر طراحی به راحتی قابل تنظیم است تا به شما در ایجاد بروشورهای مارک دار برای انواع مشاغل کمک کند.

ورد الگوی گزارش کسب و کار مدرن

با استفاده از این قالب بروشور Word، گزارش های تجاری مدرن را با طراحی کلاسیک تهیه کنید. دارای طراحی سنتی صفحه با طرح بندی بسیار قابل تنظیم است. 48 صفحه مختلف برای انتخاب وجود دارد. و می توانید از آن برای تهیه گزارش های سالانه جسورانه و جذاب نیز استفاده کنید.

قالب ورد گزارش حرفه ای

یک الگوی تمیز و حداقلی گزارش کسب و کار برای Microsoft Word. این الگو دارای طرحی است که برای بروشورهای تجاری شرکتی مناسب است. دارای قالب بندی محتوای کلاسیک است که ظاهری حرفه ای به هر صفحه می دهد. این قالب دارای 16 صفحه منحصر به فرد است.

گزارش تجاری ساده MS Word & Indesign

یکی دیگر از الگوهای گزارش کسب و کار مینیمالیستی با طراحی صفحه ساده. این قالب بروشور برای گزارش های سالانه تجاری ایده آل است. و دارای 24 صفحه انعطاف پذیر است که می توانید با استفاده از Word یا InDesign آنها را سفارشی کنید. همه چیز از رنگ ها گرفته تا فونت ها و پس زمینه ها قابل ویرایش هستند.

قالب بروشور ورد گزارش سالانه

یک قالب حرفه ای بروشور MS Word که برای طراحی گزارش های سالانه برای مشاغل مدرن ایده آل است. این قالب دارای 16 صفحه آرایی می باشد. و با نسخه های قدیمی و جدید Microsoft Word سازگار است. این قالب در قالب InDesign نیز موجود است.

الگوهای گزارش تجاری پاورپوینت

پاورپوینت یکی از همه کاره ترین نرم افزارهای موجود است. با این الگوها، می توانید نمایش اسلاید گزارش کسب و کار را برای ارائه ها و همچنین اسناد قابل چاپ ایجاد کنید.

قالب پاورپوینت گزارش کسب و کار

این قالب پاورپوینت همه چیزهایی را که برای تهیه انواع گزارشات تجاری نیاز دارید، دارد. دارای نمودارها، نمودارها، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر برای طراحی اسلایدهای مدرن و رنگارنگ برای ارائه گزارش کسب و کار شما. همچنین می‌توانید رنگ‌ها را سفارشی کنید، گرافیک‌ها را ویرایش کنید و پس‌زمینه‌ها را نیز به دلخواه خود تغییر دهید.

Maua - قالب گزارش کسب و کار پاورپوینت زیبایی شناسی

Maua یک قالب پاورپوینت زیبا با حس زیبایی است. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد است که برای تهیه گزارش های تجاری با طراحی شیک طراحی شده است. این الگو برای مشاغل در صنایع مد، زیبایی و سبک زندگی ایده آل است.

طرح پاورپوینت - گزارش کسب و کار

یکی دیگر از الگوهای مدرن گزارش کسب و کار برای پاورپوینت. این قالب با طراحی اسلاید حرفه ای ارائه می شود تا تمام داده ها و اطلاعات شما را در یک مکان به نمایش بگذارد. 30 اسلاید کاملاً قابل تنظیم در این الگو وجود دارد که دارای انیمیشن های انتقالی، مکان هایی برای تصویر، گرافیک های قابل ویرایش و بسیاری موارد دیگر است.

قالب پاورپوینت Venio - گزارش کسب و کار شیک

طراحی اسلاید شیک و تازه این قالب مطمئناً ارائه های شما را از بقیه متمایز می کند. این قالب دارای 30 اسلاید با طرح های شیک می باشد. هر اسلاید با رنگ ها و طرح های قالب بندی محتوای جالب پر شده است. همچنین می توانید آنها را ویرایش کنید تا رنگ ها و فونت ها را نیز تغییر دهید.

قالب پاورپوینت گزارش مالی

این قالب پاورپوینت را برای طراحی ارائه های حرفه ای برای نمایش گزارش های مالی کسب و کار خود بگیرید. در این قالب 130 اسلاید وجود دارد که در 50 طرح رنگی و همچنین در تم های روشن و تیره موجود است. این شامل بسیاری از اینفوگرافیک ها، نمودارها و نمودارها نیز می باشد.

الگوی پاورپوینت گزارش سالانه نئوکور

شما می توانید از این قالب پاورپوینت برای طراحی یک ارائه حرفه ای برای نمایش گزارش های سالانه کسب و کار خود استفاده کنید. دارای 40 اسلاید مختلف با طرح های تمیز است که شامل تمام آمار، داده ها و اطلاعات مربوط به بررسی سالانه است.

500 اسلاید الگوی پاورپوینت گزارش شرکتی

این یک قالب پاورپوینت عظیم است که شامل 500 اسلاید منحصر به فرد است. برای تهیه گزارش های تجاری برای برندها و شرکت های بزرگ طراحی شده است. اسلایدها دارای حداقل طرح‌بندی با نمودارهای قابل ویرایش، متن، گرافیک و فونت‌های رایگان هستند.