یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن اعتبار بیشتر به ارائه‌های خود و ایجاد اعتماد در مخاطبان، استفاده از اعداد و آمار در نمایش‌های اسلاید است.

هنگامی که نمودارها، نمودارها و نمودارها را به ارائه های خود اضافه می کنید، نه تنها به تقویت ادعاهای شما کمک می کند، بلکه سطح دانش شما را در صنعت نیز نشان می دهد. به بیان ساده، به مخاطب شما نشان می دهد که می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید.

به عنوان طراح، ما همیشه توصیه می کنیم نمودارها و اینفوگرافیک های بیشتری را به ارائه های خود اضافه کنید. نیازی نیست خودتان آنها را طراحی کنید. ما الگوهایی برای آن داریم.

در این مجموعه انواع مختلفی از قالب های پاورپوینت با نمودار و نمودار داریم. الگوهایی با نمودارهای سازمانی، نمودارهای گانت، نمودارهای جریان و موارد دیگر وجود دارد.

این نمودارها به راحتی قابل تنظیم هستند، بنابراین می توانید تنها با چند کلیک اعداد و داده های خود را به نمودارها اضافه کنید. نگاه کنید و شروع به دانلود کنید.

بیش از 2 میلیون قالب پاورپوینت، تم، گرافیک و موارد دیگر

هزاران قالب پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 قالب ارائه، فونت، عکس، گرافیک و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای پاورپوینت را کاوش کنید

نمودار - قالب های نمودار پاورپوینت داشبورد

هنگام ارائه داده ها، طرح هایی که استفاده می کنید بسیار مهم است. زیرا وقتی آن مایل اضافی را برای طراحی نمودارها و نمودارهای زیبا طی می کنید، جلب توجه بسیار آسان تر می شود. این قالب پاورپوینت با همین هدف ساخته شده است. دارای تعداد زیادی نمودار با طراحی زیبا در طرح های اسلاید روشن و تیره است. 35 اسلاید منحصر به فرد در قالب وجود دارد.

جدول زمانی، نقشه ها و الگوهای نمودار پاورپوینت

نقشه ها و جدول زمانی برای نمایش اطلاعات جمعیتی و نقشه راه محصول عالی هستند. این الگوی نمودارهای پاورپوینت دارای تعداد زیادی اسلاید است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. این شامل 25 اسلاید مختلف با جدول زمانی مدرن، نقشه ها و طرح های نمودار است. هر اسلاید را می توان به راحتی مطابق با اولویت شما نیز سفارشی کرد.

نمودار میله ای و قالب پاورپوینت اینفوگرافیک

به دنبال اسلایدهایی با اینفوگرافیک نمودار میله ای برای نشان دادن پیشرفتی که کرده اید هستید؟ پس حتما این قالب پاورپوینت را دانلود کنید. 40 اسلاید مختلف با سبک های مختلف اینفوگرافیک نمودار میله ای برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. هر اسلاید دارای تم های رنگی تیره و روشن و همچنین بیش از 90 گزینه رنگ سفارشی است.

الگوی پاورپوینت نمودار سازمانی سلسله مراتبی سازمانی

نمودارهای سازمانی توسط شرکت های بزرگ برای ساده کردن و سازماندهی ساختار شرکت کارکنان و نقش آنها استفاده می شود. این قالب پاورپوینت دارای تعداد زیادی اسلاید زیبا است که می توانید از آنها برای طراحی نمودارهای سازمانی با ظاهری بهتر برای شرکت خود استفاده کنید. در این قالب 50 اسلاید منحصر به فرد در 10 تم رنگی مختلف وجود دارد که در مجموع به 500 اسلاید می رسد.

الگوی پاورپوینت فلوچارت های متحرک

این الگوی پاورپوینت با داشتن 20 سبک مختلف نمودار جریان برای ایجاد نمودارهای تجاری و بازاریابی با ظاهر حرفه ای ضروری است. هر اسلاید در قالب نیز در 50 تنوع رنگ موجود است. شما به راحتی می توانید نمودارها را ویرایش کنید و آنها را به دلخواه خود سفارشی کنید.

الگوی پاورپوینت فلوچارت های رایگان Doodle

این یک قالب پاورپوینت سرگرم‌کننده و رایگان است که شامل فلوچارت‌هایی است که در طرح‌های doodle ساخته شده‌اند. برای ارائه داده ها با شیوه ای معمولی و دوستانه عالی است. این قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد است.

قالب های پاورپوینت نمودارهای فرآیند رایگان

با استفاده از این قالب رایگان پاورپوینت، می توانید نمودارهای زیبایی ایجاد کنید تا روند پروژه های خود را ساده کنید. همچنین شامل 30 اسلاید مختلف با طرح‌بندی‌های نمودار خلاقانه است.

قالب های پاورپوینت نمودار دایره ای

طراحی نمودار دایره ای همیشه سرگرم کننده است زیرا این فرصت را به شما می دهد که در طراحی نمودار خلاق شوید. این قالب پاورپوینت مثال خوبی است که نشان می دهد چقدر می توانید با نمودارهای دایره ای خلاق باشید. این شامل 40 سبک مختلف از طرح های نمودار دایره ای با چیدمان های رنگارنگ و جذاب است. آنها در تم های رنگ روشن و تیره نیز موجود هستند.

قالب پاورپوینت نمودارهای آفیس و سفارشی

با استفاده از این قالب پاورپوینت می توانید همیشه آماده به جلسات اداری بروید. مجموعه ای از 20 نمودار مختلف برای ارائه داده ها و آمار مانند یک حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. هر اسلاید را می توان با بیش از 90 تنوع رنگ سفارشی کرد. نمودارها نیز به راحتی قابل ویرایش هستند.

الگوهای پاورپوینت نمودارهای سازمانی

یک قالب پاورپوینت دیگر پر از نمودارهای سازمانی برای نشان دادن سلسله مراتب شرکت خود. این قالب دارای نمودارهای سازمانی زیبا با طراحی های مدرن و مینیمال است. 32 اسلاید نمودار مختلف با اشیاء، اشکال و گرافیک به راحتی قابل ویرایش در قالب موجود است.

الگوهای پاورپوینت نمودار گانت

نمودار گانت که در ارائه های مدیریت پروژه ضروری است، یکی از سخت ترین انواع نمودار برای طراحی است. این قالب پاورپوینت کار را برای شما آسان تر می کند. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد نمودار گانت است و می توانید از بین 10 تنوع رنگی مختلف نیز انتخاب کنید.

نمودارهای سازمانی پاورپوینت سلسله مراتب شرکت

می توانید از این قالب پاورپوینت برای طراحی نمودارهای سازمانی با ظاهری مدرن تر برای ارائه ها و پروژه های مختلف دیگر استفاده کنید. دارای 30 طرح بندی اسلاید منحصر به فرد با نمودارهای سازمانی در 5 طرح رنگی مختلف است. هیچ انیمیشنی گنجانده نشده است اما در صورت تمایل می‌توانید خودتان آن‌ها را اضافه کنید.

قالب پاورپوینت نمودارهای ون رایگان

اگر از طرفداران نمودارهای Venn هستید، این قالب پاورپوینت رایگان برای شما ضروری است. دارای 30 اسلاید مختلف با نمودارهای شیک ون برای استفاده در ارائه های مختلف.

اینفوگرافیک فلوچارت خطی رایگان برای پاورپوینت

یکی دیگر از الگوهای نمودارهای پاورپوینت رایگان که شامل مجموعه ای از طرح های فلوچارت است. این فلوچارت ها دارای طرح های خطی زیبا هستند که ارائه های شما را جذاب تر می کند.

الگوی پاورپوینت نمودار شش ضلعی، خط و جریان

این قالب پاورپوینت شامل برخی از خلاقانه ترین اسلایدهای نموداری است که دیده ایم. دارای چندین سبک طراحی نمودار از جمله نمودارهای شش ضلعی، خطی و جریانی است تا بتوانید داده ها را به روش های مختلف ارائه دهید. 20 اسلاید منحصر به فرد در قالب با 90 تنوع رنگی برای انتخاب وجود دارد.

الگوی پاورپوینت اینفوگرافیک داده نمودار

با استفاده از این قالب پاورپوینت، ترکیبی از انواع مختلف نمودار را برای ارائه های بازاریابی و تحقیقاتی خود دریافت خواهید کرد. نمودار دایره ای، نمودار میله ای، جدول زمانی و بسیاری از انواع دیگر اسلایدهای نمودار در این الگو وجود دارد. دارای 30 طرح اسلاید منحصر به فرد با طرح های کاملاً قابل تنظیم است.

الگوهای پاورپوینت فلوچارت مدرن

مجموعه عظیمی از اسلایدهای نمودار برای پاورپوینت. این قالب دارای بیش از 60 اسلاید مختلف با سبک های مختلف طرح های فلوچارت است. هر اسلاید همچنین دارای 25 طرح رنگی و همچنین تم های روشن و تاریک است. شما می توانید هر اسلاید را تنها با چند کلیک ویرایش کنید تا داده های خود را نیز اضافه کنید.

قالب پاورپوینت متحرک نمودارهای اکسل

این قالب پاورپوینت همچنین دارای مجموعه ای از اسلایدهای نمودار متحرک زیبا است. انواع مختلفی از طرح های نمودار در این قالب وجود دارد، از جمله نمودار میله ای، نمودار دایره ای و اینفوگرافیک. 18 اسلاید در قالب نیز دارای تم های رنگی روشن و تیره هستند.

الگوهای نمودارهای پاورپوینت هوشمند

20 طرح نمودار منحصر به فرد در این قالب پاورپوینت برای نمایش آمار و داده های شما به صورت حرفه ای وجود دارد. دارای اینفوگرافیک های دست ساز و طرح های نمودار است که دارای طرح های رنگارنگ و کاملاً قابل تنظیم است. اسلایدها در 10 طرح رنگی مختلف نیز موجود هستند.

الگوهای پاورپوینت نمودارهای سازمانی رایگان

برای دریافت مجموعه ای از طرح های نمودار سازمانی با کیفیت بالا می توانید این قالب پاورپوینت را به صورت رایگان دانلود کنید. دارای 30 اسلاید نمودار سازمانی مختلف با طرح‌بندی‌های رنگارنگ و کاملاً قابل تنظیم است.

اینفوگرافیک نمودار دایره ای رایگان برای پاورپوینت

این PPT نیز برای دانلود رایگان است. با تعداد زیادی طرح نمودار دایره ای مختلف برای نشان دادن آمار و اعداد شما به سبک ارائه می شود. 31 اسلاید منحصر به فرد در این الگو وجود دارد. و در قالب اسلایدهای گوگل نیز موجود است.

الگوی پاورپوینت تجزیه و تحلیل نمودارها

چه در حال کار بر روی ارائه برای یک استارتاپ یا یک پروژه بازاریابی باشید، این قالب پاورپوینت به شما کمک می کند اسلایدهای نمودار قانع کننده تری با طرح های مدرن اضافه کنید. این به شما امکان می دهد از بین بیش از 60 اسلاید با 30 طرح روشن و 30 طرح تیره انتخاب کنید. هر اسلاید دارای طراحی تجزیه و تحلیل نمودار منحصر به فرد است.

نمودارها و نمودارها برای پاورپوینت

این قالب پاورپوینت شامل 30 نمودار و نمودار منحصر به فرد با طرح های تمیز و مینیمال می باشد. آنها برای ارائه داده ها در جلسات تجاری، شرکتی و بازاریابی عالی هستند. نمودارها کاملاً مطابق با اولویت شما قابل تنظیم هستند.

اگر به دنبال قالب های اینفوگرافیک هستید، حتماً مجموعه بهترین قالب های پاورپوینت اینفوگرافیک ما را بررسی کنید.