یکی از مهم ترین بخش های ایجاد یک پادکست موفق، ساختن یک نام تجاری حول آن است. و هنر جلد پادکست شما نقشی کلیدی در این فرآیند ایفا می کند.

امروز، می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا با طراحی جلد هنری حرفه‌ای پادکست، این فرآیند برندسازی را شروع کنید. این مجموعه شامل قالب هایی برای ساخت طرح های کاور آرت برای انواع پادکست ها می باشد.

ما همچنین چند طرح جلد هنری را برای پادکست‌های YouTube نیز قرار دادیم. تمامی این قالب ها توسط طراحان با تجربه ساخته شده اند و سفارشی سازی آنها بسیار آسان است، حتی اگر مهارت های طراحی گرافیکی نداشته باشید.

تمام قالب‌های هنر جلد پادکست را در زیر بررسی کنید و همچنین چند نکته مفید برای طراحی جلد هنری در انتهای پست بیابید.

الگوهای هنری جلد پادکست مدرن

این بسته انتخاب های متعددی را در اختیار شما قرار می دهد تا طراحی جلد عالی را برای پادکست خود انتخاب کنید. در این بسته 6 قالب مختلف جلد پادکست با سبک های مختلف طراحی وجود دارد. آنها برای پادکست های تجاری، خلاقانه و آموزشی مناسب هستند. قالب ها با فرمت Adobe Illustrator در دسترس هستند.

الگوهای هنری جلد پادکست تازه

رنگ سبز موضوع این طراحی جلد است. ظاهری تازه به طراحی کلی این مجموعه هنری جلد می بخشد. البته به راحتی می توانید رنگ ها را نیز به دلخواه خود تغییر دهید. این بسته شامل 6 قالب هنری روی جلد پادکست است که می توانید از بین آنها در قالب های فایل AI و EPS انتخاب کنید.

الگوهای هنری جلد پادکست Deep Talk

قالب‌های هنری جلد پادکست در این بسته دارای طرح‌های زیبا و مدرن با رنگ‌های سیاه و سفید و همچنین رنگ زرد برای برجسته‌سازی هستند. این قالب ها برای پادکست های تجاری و مالی و همچنین بسیاری دیگر عالی هستند. در این بسته 4 قالب وجود دارد که در دو فرمت فتوشاپ و ایلاستریتور عرضه می شوند.

الگوهای هنری جلد پادکست الهام بخش

اگر پادکست مرتبط با فناوری، استارتاپ، آژانس یا امور مالی دارید، این مجموعه از قالب‌های هنری جلد برای نیازهای برند شما مناسب است. این شامل 4 طرح خلاقانه روی جلد پادکست با رنگ های مرسوم، شکل های انتزاعی و تایپوگرافی زیبا است.

Caster - بسته الگوهای هنری جلد پادکست

Caster یکی دیگر از مجموعه‌های عالی از قالب‌های هنری جلد پادکست است. این شامل طرح‌های جلد با چیدمان‌های چند منظوره است که می‌توانید به راحتی آن‌ها را سفارشی کنید تا برای انواع مختلف پادکست‌ها هنر روی جلد ایجاد کنید. طرح های رنگارنگ و اشکال هندسی نیز ظاهری منحصر به فرد به هر قالب می بخشد. 6 طرح روی جلد در این پک وجود دارد.

الگوهای هنری جلد پادکست رایگان طراحی شده با دست

این قالب هنری جلد پادکست رایگان برای ایجاد یک طراحی جلد زیبا برای سبک زندگی و کانال های پادکست خلاقانه شما عالی است. این دارای یک طراحی جالب به سبک دستی با بسیاری از عناصر خلاقانه است. قالب ها در فرمت های Adobe Illustrator AI و EPS هستند.

الگوی طراحی جلد پادکست خلاقانه رایگان

این قالب هنری روی جلد پادکست نیز برای دانلود رایگان است. دارای رنگ های روشن و زنده با طراحی خلاقانه است. 3 طرح مختلف برای انتخاب وجود دارد و برای پادکست های تاک شو ایده آل هستند.

قالب‌های هنری جلد پادکست تجاری

این مجموعه از طرح‌های هنری جلد پادکست کاملاً با پادکست‌های خلاقانه، از جمله پادکست‌های مرتبط با طراحی، آژانس‌ها، مربیگری و سخنرانان مطابقت دارد. چندین طرح روی جلد برای انتخاب وجود دارد و می توانید آنها را با استفاده از Photoshop یا Illustrator به طور کامل ویرایش و سفارشی کنید.

الگوهای هنری جلد پادکست زیبایی و سبک زندگی

پادکست های مرتبط با موضوعات زیبایی، مد و سبک زندگی این روزها ترند هستند. مطمئن شوید که پادکست شما با این کیت قالب‌های هنری روی جلد از بقیه متمایز است. این شامل 4 طرح زیبا روی جلد است که به صراحت برای پادکست های سبک زندگی ساخته شده اند. هر قالب دارای لایه های سازمان یافته و فونت های رایگان است.

الگوهای طراحی جلد پادکست چند منظوره

چه بخواهید یک پادکست آموزشی بسازید یا یک پادکست استراتژی تجاری، این بسته دارای چندین طرح جلد است که کاملاً با برند شما مطابقت دارد. در این بسته 6 قالب هنری جلد پادکست منحصر به فرد با رنگ ها، فونت ها، متن و تصاویر قابل ویرایش وجود دارد.

الگوهای هنری جلد پادکست صبحگاهی

طرح های جلد پادکست در این بسته با در نظر گرفتن برنامه های گفتگو و سایر پادکست های مکالمه ساخته شده است. آنها طراحی های مدرن و تمیزی دارند که حرفه ای بودن را نشاط می دهد. شما می توانید از میان 4 طرح مختلف که در فرمت های AI و PSD موجود هستند، انتخاب کنید.

طرح های هنری روی جلد پادکست کمدی

می‌توانید از این قالب‌های هنری جلد پادکست برای ساخت جلدهای رنگارنگ و خلاقانه برای کانال‌های پادکست سرگرم‌کننده، کمدی و سرگرم‌کننده خود استفاده کنید. این قالب ها دارای رنگ های روشن آمیخته با اشکال هندسی و تایپوگرافی سرگرم کننده هستند. شما می توانید به طور کامل آنها را به دلخواه خود سفارشی کنید.

الگوهای جلد پادکست گفتگوی یکپارچهسازی با سیستمعامل

طرفداران طرح های سبک قدیمی یا قدیمی مطمئناً از این طراحی جلد قدردانی خواهند کرد. این بسته شامل 12 قالب مختلف جلد پادکست با طرح‌های خلاقانه و با مضمون یکپارچهسازی با سیستمعامل است. شما می توانید هر قالب را با استفاده از Photoshop یا Illustrator ویرایش کنید.

طرح های هنری جلد پادکست رنگارنگ رایگان

این قالب هنری جلد پادکست رایگان شامل 3 طرح مرسوم است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. آنها دارای رنگ های روشن هستند و در فرمت های فایل AI و EPS ارائه می شوند. شما می توانید از این قالب ها برای ایجاد طرح های جلد برای پادکست های سرگرم کننده و سرگرم کننده استفاده کنید.

پادکست آموزشی قالب‌های هنری جلد رایگان

اگر پادکست علمی، فناوری یا آموزشی دارید، این قالب رایگان روی جلد کاملاً با کانال شما مطابقت دارد. دارای طرح های جلد ساده با تصاویر خلاقانه و تایپوگرافی است.

قالب های هنری جلد پادکست یوتیوب

این قالب هنری روی جلد پادکست با در نظر گرفتن کانال های YouTube ساخته شده است. دارای طراحی مدرن و مد روز پر از رنگ های گرادیان، اشکال شیک، آیکون ها و تایپوگرافی است. 2 سبک مختلف از طرح ها برای انتخاب وجود دارد. و آنها در قالب های Photoshop، Sketch، Illustrator و Adobe XD عرضه می شوند.

الگوهای جلد پادکست YouTube خلاقانه

این قالب هنری به طراحی یک جلد خلاقانه و رنگارنگ برای کانال یوتیوب شما کمک می کند. دارای مکان‌هایی برای نمایش برنامه پادکست، لوگوی برند و حتی عکسی از خودتان است. این قالب ها در چندین فرمت فایل نیز موجود هستند.

روی جلد پادکست شیک برای YouTube

می توانید با استفاده از این کیت قالب، کاور آرت زیبایی برای پادکست های سبک زندگی و زیبایی طراحی کنید. 3 طرح پوشش منحصر به فرد در این بسته وجود دارد که در پلتفرم های موبایل و دسکتاپ عالی به نظر می رسد. قالب ها با فرمت PSD عرضه می شوند.

قالب‌های زیبای طراحی جلد پادکست یوتیوب

ظاهر زیبا و مدرن این الگوی جلد هنری YouTube دارای حال و هوای لوکسی است که پادکست شما را حرفه ای تر می کند. این برای کانال های پادکست مد، زیبایی و زنانه ایده آل است. دو نوع طراحی نیز وجود دارد.

قالب‌های هنری جلد YouTube پادکست و ولاگر

طرح‌های هنری جلد یوتیوب در این بسته با در نظر گرفتن کانال‌های ولاگر و پادکست ساخته شده‌اند. 5 طرح جلد خلاقانه با چیدمان های رنگارنگ وجود دارد. هر قالب را می توان با استفاده از Photoshop و Illustrator به دلخواه خود سفارشی کرد.

قالب های هنری جلد پادکست مینیمال رایگان

این مجموعه ای از قالب های نقاشی مینیمالیستی است که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. این قالب ها طرح های تمیز و ساده ای دارند. و شما به راحتی می توانید آنها را به صورت آنلاین با استفاده از ویرایشگر Figma سفارشی کنید.

جلد پادکست رایگان با تصاویر

استفاده از این قالب ها نیز رایگان است و دارای تصاویر سفارشی زیبا هستند. طرح ها با فرمت Figma موجود هستند و می توانید قبل از دانلود کاور آرت از ویرایشگر آنلاین برای سفارشی سازی آنها استفاده کنید.

5 نکته برای طراحی جلد پادکست

با استفاده از قالب پادکست نمی توانید اشتباه کنید. اما اگر می خواهید آنها را مطابق با برند خود سفارشی کنید، حتما این نکات را نیز رعایت کنید.

از اندازه های مناسب استفاده کنید

هنگام سفارشی کردن قالب ها یا طراحی جلد پادکست خود، به یاد داشته باشید که آنها را در اندازه با وضوح بالا دانلود کنید.

برای طراحی جلد پادکست خود از اندازه 3000 در 3000 پیکسل استفاده کنید.

پلتفرم‌های مختلف پادکست از اندازه‌های متفاوتی از ۱۴۰۰ در ۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰ در ۳۰۰۰ استفاده می‌کنند. بنابراین بهتر است از اندازه‌های بالاتر استفاده کنید تا در صورت لزوم پلتفرم کوچکتر شود.

لبخند برای روی جلد

اگر به برخی از موفق‌ترین کانال‌های پادکست نگاه کنید، متوجه می‌شوید که تقریباً هر کانال هنری دارای عکسی از لبخند زدن فردی است. این یک راه عالی برای به یاد ماندنی کردن پادکست شما و استقبال از مخاطبان است.

بنابراین سعی کنید یک عکس خندان از خود را در هنر جلد پادکست خود قرار دهید.

از فونت عالی استفاده کنید

هنگام ایجاد عناوین و متن در جلد آرت خود، مطمئن شوید که از یک فونت با کیفیت بالا و خوانا استفاده کنید.

از استفاده از اسکریپت یا فونت های دست نویس خودداری کنید زیرا تمایل دارند متن را برای خواندن سخت کند. در عوض، از فونت sans-serif یا serif تمیز برای تایپوگرافی استفاده کنید.

رنگ ها را هوشمندانه انتخاب کنید

سعی کنید از رنگ های زیادی در طراحی جلد پادکست خود استفاده نکنید. در عوض، یک طرح رنگ حداقل یا حداکثر دو یا سه رنگ ایجاد کنید. همچنین مطمئن شوید که رنگ هایی که در کاور استفاده می کنید نشان دهنده برند شما هستند.

مخاطبان خود را در نظر بگیرید

آخرین، اما نه کم اهمیت، هنگام انتخاب طرح برای طراحی جلد خود، مخاطب هدف خود را در نظر بگیرید. طرح های روی جلد یک پادکست فناوری و یک پادکست گفتگوی شو، طرح های کاملا متفاوتی خواهند داشت.