روزانه بیش از 300 میلیارد ایمیل ارسال و دریافت می شود. اما تنها کسری از این ایمیل ها توسط کاربران باز و خوانده می شوند.

اگرچه، واداشتن مردم به باز کردن خبرنامه شما تنها اولین مرحله از این فرآیند است. طراحی و محتوای ایمیل‌های شما نیز برای جذب مخاطبان شما با خبرنامه‌های شما بسیار مهم است.

یکی از بهترین راه‌ها برای جلب توجه کاربران و افزایش تعامل در خبرنامه‌های ایمیل، استفاده از طرح‌های ایمیل مدرن و شیک است. این دقیقاً همان چیزی است که این پست در مورد آن است.

ما مجموعه ای از قالب های ایمیل تجاری را آورده ایم که می توانید از آنها برای ایجاد ایمیل های جذاب تر و جذاب تر برای خبرنامه های کسب و کار خود استفاده کنید. این قالب‌ها تقریباً با هر نرم‌افزار محبوب بازاریابی ایمیلی سازگار هستند. نگاهی بینداز

Gaice Mail - الگوی ایمیل تجاری آژانس

وقتی نوبت به تبلیغ آژانس خلاق شما می رسد، ایمیل بزرگترین متحد شما خواهد بود. داشتن یک الگوی ایمیل زیبا مانند این کمک زیادی به جلب توجه ایمیل های شما توسط مشتریان بالقوه شما خواهد کرد. دارای طراحی مدرن و رنگارنگ با بخش هایی برای نمایش نمونه کارها، خدمات و موارد دیگر است. با MailChimp، CampaignMonitor و سایر نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی کار می کند.

Bost Mail - الگوی ایمیل تجاری خدمات

این قالب ایمیل نیز با در نظر گرفتن آژانس های خلاق طراحی شده است. دارای بخش های مفید بسیاری است، به ویژه برای جزئیات خدمات آژانس شما. علاوه بر این، فضایی برای نشان دادن مشتریان، نمونه کارها و موارد دیگر نیز دارد. این قالب در فرمت های PSD و HTML ارائه می شود. و با تمام برنامه های بازاریابی ایمیلی محبوب سازگار است.

مرکوری - الگوهای ایمیل برای تجارت

اگر به دنبال یک قالب ایمیل رنگارنگ و بصری برای ایجاد یک خبرنامه مدرن برای کسب و کار خود هستید، این الگو به کارتان خواهد آمد. دارای مکان‌هایی برای اضافه کردن تصاویر و همچنین رنگ‌ها در سراسر ایمیل است. این قالب کاملاً قابل تنظیم و سازگار با تمام پلتفرم های بازاریابی ایمیلی است.

Broice Mail - قالب ایمیل تجاری پاسخگو

استفاده از قالب ایمیل با طراحی ریسپانسیو هنگام هدف قرار دادن کاربران در چندین پلتفرم مهم است. این ایمیل به طور کامل برای ارائه یک تجربه پاسخگو در همه مرورگرها و دستگاه ها بهینه شده است. این دارای یک طراحی مدرن است که می توانید از آن در نرم افزار iContact، MailChimp و سایر نرم افزارها استفاده کنید.

Jaynix - الگوی ایمیل تجاری شرکتی پاسخگو

طراحی تمیز و حرفه ای این قالب ایمیل آن را برای خبرنامه های شرکتی و آژانس های مدرن مناسب می کند. این در فرمت‌های HTML و PSD ارائه می‌شود و به شما امکان می‌دهد طراحی را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید. این الگو همچنین شامل بخش‌های زیادی برای تبلیغ برند، تجارت و خدمات شما است.

Zeta - قالب ایمیل تجاری رایگان HTML

این یک قالب ایمیل رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد یک طرح ساده خبرنامه تجاری استفاده کنید. دارای یک طرح پاسخگو با عناصر قابل تنظیم است. و می توانید محتوای خود را برای ایجاد خبرنامه برای انواع مختلف مشاغل به طرح اضافه کنید.

Surreal Estate - قالب ایمیل تجاری رایگان

اگر در حال تهیه خبرنامه برای یک کسب و کار املاک هستید، این الگو برای شما مناسب است. دارای یک طراحی رنگارنگ و خلاقانه با فضایی برای درج پیوند به وب سایت شما و تبلیغ آخرین لیست املاک شما. قالب برای دانلود رایگان است.

سرب - قالب ایمیل پاسخگو برای تجارت

همانطور که از نام آن پیداست، این الگوی ایمیل برای کمک به تولید سرنخ های بیشتر برای کسب و کار شما طراحی شده است. دارای یک چیدمان مدرن و شیک با بخش های جداگانه برای ارتقای خدمات شما. در مجموع بیش از 20 ماژول مختلف گنجانده شده است. این قالب هم برای شرکت های بزرگ و هم برای مشاغل کوچک مناسب است.

Havice Mail - قالب ایمیل حرفه ای برای تجارت

چه یک آژانس یا استارت آپ داشته باشید، این قالب ایمیل با طراحی خبرنامه بسیار حرفه ای ارائه می شود تا به برجسته کردن برند شما کمک کند. این دارای یک چیدمان قابل تنظیم است که در آن می توانید به طور موثر تجارت و برند خود را با تصاویر، نمادها و رنگ های زیادی به نمایش بگذارید. این قالب با MailChimp، CampaignMonitor و موارد دیگر سازگار است.

ایمیل بزرگ - قالب ایمیل کسب و کار خلاق

یکی دیگر از قالب های خبرنامه ایمیل تمیز و مدرن برای آژانس های خلاق. این یکی با یک طرح ساده ارائه می شود که در آن می توانید کاملاً روی ایجاد ایمیل های مؤثر برای تبلیغ خدمات خود تمرکز کنید. دارای ماژول های مختلفی است که می توانید آنها را مجدداً تنظیم کنید تا ایمیل های تبلیغاتی و خبرنامه منحصر به فرد ایجاد کنید.

Resto - الگوی خبرنامه ایمیل مشاغل کوچک

اگر یک کسب و کار کوچک مرتبط با رستوران‌ها، هتل‌ها یا حتی B&B دارید، این الگوی ایمیل برای ایجاد ایمیل برای تبلیغ کسب‌وکارتان عالی است. این با در نظر گرفتن رستوران ها طراحی شده است و دارای طراحی شیک و مدرن است. این قالب در قالب HTML ارائه می شود و با تمام نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی محبوب سازگار است.

Bion - قالب ایمیل تجاری Creative Studio

طراحی مینیمالیستی این قالب خبرنامه ایمیل، آن را برای تبلیغ استودیوها و آژانس های خلاق بسیار مناسب تر می کند. این به شما این امکان را می دهد که بیش از هر چیز به محتوای ایمیل توجه کنید. این قالب دارای طراحی ریسپانسیو است که در همه مرورگرها و همچنین دستگاه های موبایل و دسکتاپ عالی به نظر می رسد.

Pi – قالب ایمیل تجاری رایگان HTML

این قالب ایمیل رایگان دارای یک طرح اولیه است که می توانید به راحتی آن را مطابق با اولویت خود سفارشی کنید. این برای ساختن خبرنامه برای استارت آپ ها و کسب و کارهای تجارت الکترونیک ایده آل است. این قالب کاملاً قابل تنظیم است.

تتا - قالب ایمیل تبلیغاتی رایگان HTML

یک قالب ایمیل رایگان دیگر برای تبلیغ برندها و محصولات. این به ویژه برای ایمیل های راه اندازی محصول و خبرنامه های تبلیغاتی مناسب است. قالب را می توان به راحتی به دلخواه شما سفارشی کرد.

Evelyn - الگوی خبرنامه تجارت الکترونیک

خبرنامه ها نقش کلیدی در ترویج تجارت الکترونیک دارند. آنها برای تبلیغ فروش، تخفیف و پیشنهادات فصلی عالی هستند. با استفاده از این قالب ایمیل، می توانید تمام آن ایمیل ها و خبرنامه های تبلیغاتی را برای فروشگاه آنلاین خود طراحی کنید. دارای طراحی تمیز با 19 ماژول محتوای مختلف است. و این قالب با بیش از 20 نرم افزار مختلف بازاریابی ایمیلی سازگار است.

الگوی ایمیل تجاری آژانس بازاریابی

این قالب ایمیل با در نظر گرفتن آژانس های بازاریابی طراحی شده است. این با یک طرح ایمیل ساده و در عین حال حرفه ای ارائه می شود که در آن می توانید خدمات و نام تجاری خود را تبلیغ کنید. این قالب همچنین شامل ماژول های قابل تنظیم است که کاملاً واکنش گرا هستند. همچنین با تمام پلتفرم های محبوب بازاریابی ایمیلی سازگار است.

Gravity - الگوی ایمیل آژانس و کسب و کار

این الگوی خبرنامه ایمیل دارای یک راه اندازی کامل برای ایجاد ایمیل برای انواع مختلف آژانس ها و مشاغل کوچک است. این دارای یک سیستم ویرایش کشیدن و رها کردن است که در آن می توانید بلوک های محتوا را ویرایش و تنظیم مجدد کنید تا ایمیل های منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. همچنین می توانید رنگ ها، فونت ها و تصاویر را به طور کامل سفارشی کنید.

مگا - قالب ایمیل تجاری چند منظوره

اگر یک قالب ایمیل می خواهید که بتوانید از آن برای ایجاد انواع مختلف ایمیل و خبرنامه استفاده کنید، این قالب برای شما مناسب است. دارای بیش از 35 ماژول محتوای مختلف مناسب برای انواع ایمیل های تجاری است. می‌توانید از آن برای ایجاد ایمیل‌های تبلیغاتی برای فروشگاه‌های تجارت الکترونیک، خبرنامه‌های برندهای شرکتی، آژانس‌ها، کسب‌وکارهای کوچک و موارد دیگر استفاده کنید.

MeetUp - الگوی ایمیل رویداد تجاری

با استفاده از این قالب ایمیل، می توانید یک طرح بندی جذاب برای تبلیغ رویدادهای تجاری خود ایجاد کنید. همچنین برای تبلیغ وبینارها و کنفرانس ها نیز عالی است. این قالب دارای 10 ماژول با طرح های قابل تنظیم است. این به طور کامل با تمام نرم افزارهای محبوب بازاریابی ایمیلی سازگار است.

آلفا - الگوی ایمیل تجاری مدرن رایگان

طراحی حرفه ای و باکیفیت این قالب ایمیل باور رایگان بودن آن را سخت می کند. این قالب برای ساخت خبرنامه های مدرن برای انواع مشاغل و برندها عالی است.

شرکتی - قالب HTML ایمیل تجاری رایگان

با استفاده از این قالب ایمیل رایگان می توانید یک خبرنامه ایمیل تمیز و زیبا برای آژانس شرکتی خود ایجاد کنید. این در قالب HTML با عناصر قابل تنظیم ارائه می شود. این قالب دارای یک طرح کاملاً واکنش گرا نیز می باشد.

Spaice Mail - قالب ایمیل خبرنامه کسب و کار

Spaice یک قالب خبرنامه ایمیل کاملاً ریسپانسیو است که می توانید از آن برای طراحی انواع ایمیل های تبلیغاتی برای مشاغل کوچک استفاده کنید. دارای طراحی تمیز و مدرن با چندین ماژول محتوا برای انتخاب است. این قالب همچنین در فرمت های PSD و HTML ارائه می شود.

MyBag - الگوی ایمیل تجاری تجارت الکترونیک

این قالب ایمیل به طور خاص برای فروشگاه های آنلاین و مشاغل تجارت الکترونیک طراحی شده است. دارای 22 ماژول است که می توانید آنها را مجدداً تنظیم کنید تا ایمیل های کاملاً سفارشی برای تبلیغ محصولات خود ایجاد کنید. با تمام پلتفرم ها و نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی محبوب سازگار است.

Tessella - الگوی ایمیل حرفه ای تمیز برای تجارت

اگر می‌خواهید ایمیل‌هایی با طرح‌های ساده و تمیز بسازید، این قالب انتخابی عالی برای شماست. دارای طراحی زیبا و مینیمال با حواس پرتی کمتر و فضای بیشتر برای محتوا. این قالب واکنش گرا است و در همه دستگاه ها و پلتفرم ها عالی به نظر می رسد.

برای الگوهای عالی بیشتر، می‌توانید بهترین مجموعه قالب‌های ایمیل MailChimp ما را بررسی کنید.