فونتی که برای هر پروژه مرتبط با ترسناک انتخاب می‌کنید، وزن زیادی دارد – هم از نظر استعاری و هم اغلب به صورت فیزیکی در صفحه. سرگرمی‌ای که می‌توانید با طراحی تایپوگرافی در مورد ترسناک داشته باشید بسیار زیاد است، زیرا این یکی از موضوعاتی است که بسیار شدیدتر از تم‌های دیگر است و می‌توان بر اساس آن با آن برخورد کرد.

وحشت نیاز به توجه دارد، هدف آن این است که ضربان قلب شما در سینه شما سریعتر شود و شما را با طیفی از احساسات از ترس، اضطراب و استرس گرفته تا غم، قدرت، شوک، راز و غیره پر کند.

به عنوان یک تم طراحی، بدترین و بهترین است و کمبود فونت های عالی برای کمک به شما در ایجاد احساسی که در جستجوی آن هستید وجود ندارد.

در این مقاله بهترین فونت های ترسناکی را که در تاریکی برای پروژه های ترسناک شما کمین کرده ایم گردآوری کرده ایم.

فونت ترسناک

این فونت متن ترسناک برای خنک کردن خون کافی است – یا حداقل برای هدایت ترافیک به معاملات آنلاین ترسناک و خوب شما در پاییز کافی است. غم و اندوه برای ترفیعات فیزیکی نیز عالی است. به لطف اندازه بزرگ آن، فونت نمایش عالی برای پوسترها است.

فونت ترسناک

Deep یک فونت ترسناک است که از فیلم های ترسناک قدیمی الهام گرفته شده است. این در نسخه های معمولی و مورب عرضه می شود و برای استفاده برای لوگوها، برچسب های نام، نقل قول های دست نویس، بسته بندی محصولات، کالاها، رسانه های اجتماعی، کارت های تبریک، طرح های تی شرت و سایر محصولات لباس بسیار مناسب است.

Dead Night یک فونت ترسناک با سبک خوشنویسی است که روی کارت‌های دعوت، کارت‌های تبریک، مواد برندسازی، کارت‌های ویزیت، نقل قول‌ها، پوسترها و موارد دیگر زیبا به نظر می‌رسد!

فونت ترسناک

Death Stinger یک تایپ دست نوشته ترسناک است که باعث می شود چراغ ها را روشن نگه دارید. مناسب برای هر پروژه ترسناک، این فونت شامل ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ است. البته با احتیاط از این فونت نوشتن ترسناک برای طرح های خود استفاده کنید.

فونت ترسناک

این تایپ فیس با دست ترسیم شده با الهام از رمان‌های ترسناک و طرح‌های زیبای جلد آن‌ها که خوانندگان را به همان اندازه خوشحال و وحشت می‌کند، الهام گرفته شده است. این یک فونت تمام حروف بزرگ با حروف بزرگ و کوچک منحصر به فرد، همراه با مجموعه ای کامل از گزینه های جایگزین است تا بتوانید از تکرار آن o، e و t اجتناب کنید.

فونت ترسناک

هر تیتری را به عنوانی دلخراش تبدیل کنید! دارای سبک بافت قلم مو است که برای برجسته کردن هر طرحی عالی است! از آن برای اضافه کردن برخی هیجانات به کار خود استفاده کنید و نقل قول های مورد علاقه خود را برجسته کنید!

فونت ترسناک

فونت ترسناک Exorcist که از نام این فیلم معروف نامگذاری شده است، حال و هوای شبح وار ایجاد می کند. نه تنها شامل الفبای لاتین و علائم نگارشی است، بلکه این فونت فیلم ترسناک یک مجموعه اعداد کامل نیز دارد. Exorcist را برای تبلیغات هالووین یا پوسترهای فیلم خود امتحان کنید.

فونت ترسناک

Scramble Storm فونتی است که به شما کمک می‌کند در عناوین و سرصفحه‌ها به یک ظاهر ترسناک واقعی و دست‌ساز برسید. مناسب برای جلد کتاب، عنوان فیلم، جلد آلبوم، سرمقاله و خیلی چیزهای دیگر.

فونت ترسناک

طراحان فونت می دانند چگونه حال و هوا را تنظیم کنند. و Mystero یک فونت پوستر فیلم ترسناک است که می داند ترسناک است! جالب ترین پوستر هالووین را در اطراف ایجاد کنید یا محصولات خود را با جزئیات منحصر به فرد تزئین کنید. با این فونت حالتی را تنظیم کنید که هیچ کس فراموش نکند.

فونت ترسناک

Counter Attack یک فونت عالی است که از سبک ترسناک الهام گرفته شده است زیرا شکل آن بسیار منحصر به فرد است و برای هر پروژه ای که با این موضوع استفاده می کنید عالی است. دارای ویژگی های opentype مانند جایگزین های سبک، مجموعه های سبک و لیگاتورها و موارد دیگر است.

فونت ترسناک

Horrible Brush یک فونت نمایشی ترسناک با بافت براش آشفته است که برای پروژه های ترسناک و هالووین کاملاً توصیه می شود. همه اینها با اعداد، علائم نگارشی، و همچنین پشتیبانی چند زبانه است.

فونت ترسناک

Gost Farm ته رنگی شوم و در عین حال جذاب دارد. این یک تایپ فیس ترسناک با خطوط طولانی و شخصیت های فراوان است. اکنون آن را دانلود کنید تا به حروف، نمادها و لیگاچرها دسترسی داشته باشید. شما قطعا این فونت ترسناک را می خواهید!

فونت ترسناک

فونت های دست نویس اغلب با یادداشت های ظریف ترسناک طراحی می شوند. گرانج سبکی است که کار را انجام می دهد، مانند این فونت درخشان سادیستی. این فونت ترسناک دهه هشتادی که یک فونت قلم مو با جزئیات پانک است، بهترین عملکرد را با گرافیک‌های شهری دارد.

فونت ترسناک

هر کاری که می کنید، به جنگل نروید! این فونت که به سختی دعوت کننده است، می تواند شما را به خود جذب کند. همین امروز این فونت ترسناک را دانلود کنید تا از آن برای پروژه های خود استفاده کنید!

فونت ترسناک

Horrific یک فونت نمایشی خشن، قدرتمند و خشن است. با طراحی مناسب، فونت وحشتناک ظاهر و احساس ترسناکی دارد که آن را به یک فونت با مضمون هالووین یا هیجان انگیز تبدیل می کند. اگر به دنبال یک فونت هیجان انگیز بوده اید، این فونت همه چیزهایی است که رویای آن را داشته اید و خیلی چیزهای دیگر.

فونت ترسناک

آیا به دنبال یک فونت براش نمایشگر پررنگ و جامد هستید که حس ترسناک هالووین را داشته باشد؟ روح را بررسی کنید. Ghost دارای طراحی شدید و انرژی وحشتناک زیادی است. مخاطبان خود را با این فونت نوشتاری مرموز و ترسناک هیجان زده کنید.

فونت ترسناک

آیا در حال ساخت یک فیلم ترسناک کوتاه هستید و برای پوستر آن به فونت نوشتن ترسناک کامل نیاز دارید؟ سپس Jacmax را وارد کنید. این فونت فیلم زامبی برای نمایش طراحی شده است. Jacmax همچنین به عنوان یک فونت ترسناک برای استفاده آنلاین دو برابر می شود. استفاده از آن در رایانه های PC و Mac آسان است.

فونت ترسناک

اگر به دنبال فونت ترسناکی هستید که توجه خواننده را جلب کند و تعلیق ایجاد کند، این یکی برای شماست. Escape یک تایپ با حالات ترسناک است که حسی تمیز، تیز و منحصر به فرد دارد. برای پوستر، عنوان فیلم، بیلبورد، برندسازی، کارت ویزیت و موارد دیگر مناسب است.

فونت ترسناک

این فونت برای هر محصولی (فیزیکی یا دیجیتال) که مضمونی ترسناک، ترسناک و گوتیک دارد، بهترین است. Psychomachy یک فونت ترسناک است که خود یک عنصر طراحی است. هنگامی که با طرح‌های رنگی مکمل استفاده می‌شود، به فضای چرخ‌دار طرح‌های ترسناک دراماتیک می‌افزاید.