یک طراحی تمیز و ساده می تواند در مورد اقتدار و اعتماد پشت یک برند یا کسب و کار چیزهای زیادی بگوید. و به خصوص برای طراحی لوگو صادق است.

بزرگترین برندهای جهان مانند اپل، سامسونگ، نایک و بسیاری دیگر از همین استراتژی پیروی می کنند تا با استفاده از طرح های مینیمالیستی برای کمپین های بازاریابی، رویکرد طراحی جسورانه خود را حفظ کنند.

یکی از عناصری که در تمام طرح های مینیمال آنها رایج است، فونت تمیز است. امروز، ما به شما کمک می کنیم فونت تمیز و عالی را برای لوگوها، برچسب ها، بسته بندی ها و انواع پروژه های طراحی مدرن خود بیابید.

چندین سبک مختلف از فونت های تمیز در این مجموعه وجود دارد. چه در حال کار بر روی طراحی لوگوی حرفه ای برای یک برند شرکتی باشید یا یک طرح تی شرت سفارشی معمولی، فونت های زیادی را برای انتخاب در لیست ما پیدا خواهید کرد. نگاهی بینداز

Tessan Sans - فونت مدرن تمیز

Tessan Sans یک فونت درخشان است که ترکیبی از عناصر طراحی برجسته، ساده و تمیز دارد. این آن را به انتخاب نهایی برای طراحی همه چیز از عناوین بزرگ گرفته تا تایپوگرافی برای پروژه های تجاری تبدیل می کند. این فونت در 3 وزن مختلف و شامل یک نسخه فونت وب نیز می باشد.

سن مارینو - خانواده فونت های پاک

طراحی حروف تمیز با لبه های تیز آن ظاهری کاملا رسمی و حرفه ای به این فونت می دهد. این یکی از بهترین فونت‌های موجود در لیست ما است که برای انواع طرح‌های تجاری و شرکتی ایده‌آل است. این فونت در نسخه‌های معمولی، طرح کلی و مورب ارائه می‌شود تا به شما در ایجاد طرح‌های شگفت‌انگیزتر کمک کند.

Lúna - خانواده فونت تمیز Luxurios

Luna یکی دیگر از فونت های تمیز است که با طراحی های لوکس و بالا ساخته شده است. اگر روی طراحی یک برند لباس لوکس، ساعت مچی یا کسب و کار جواهرات کار می کنید، این فونت انتخابی عالی برای افزودن ظاهری زیبا به صنایع دستی شما است. در وزن های مختلف از نازک تا پررنگ می آید.

Camaufalge - قلم تمیز مینیمالیسم

یکی از شیک ترین و تمیزترین فونت های لیست ما. این فونت برای طرح های برندسازی درجه یک مانند بسته بندی محصولات و برچسب ها مناسب است. دارای حروف منحنی با رویکردی منحصر به فرد است تا به هر حرف هویت خاص خود را بدهد. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

Lexia - فونت های پاک برای لوگوها

Lexia یک فونت تمیز با طراحی ساده و در عین حال پررنگ است. این فونت در سبک های معمولی و نرم ارائه می شود که به شما امکان می دهد برای انواع مختلف پروژه های برندسازی و بازاریابی طراحی کنید. این فونت همچنین برای طراحی لوگو، به ویژه برای مد، پوشاک و برندهای لوکس مناسب است.

Apex Mk3 - فونت تمیز رایگان

استفاده از این فونت تمیز کاملا رایگان است. می توانید از آن برای پروژه های شخصی و تجاری استفاده کنید. این فونت دارای حروف درشت بزرگ است که آن را به یک انتخاب عالی برای طراحی عناوین پوستر و هدر وب سایت تبدیل می کند.

Catallina - قلم رایگان Clean Art Deco

Catallina یکی دیگر از فونت های شیک است که با طرح حروف به سبک آرت دکو ارائه می شود. این فونت برای طراحی های مرتبط با برندهای مد و سبک زندگی عالی است. می توانید آن را به صورت رایگان با پروژه های تجاری دانلود و استفاده کنید.

آس بدون - خانواده فونت های پاک

Ace Sans خانواده ای از فونت ها است که شامل 8 انتخاب مختلف است. این یک فونت برای هر نوع طراحی دارد که دارای وزن‌های نازک، سبک، پررنگ، پررنگ‌تر و وزن‌های بیشتر در این بین است. طراحی واضح و تمیز این فونت چیزی است که به آن ظاهر و حس بسیار حرفه ای می دهد. برای پروژه های طراحی تجاری، شرکتی و حرفه ای مناسب است.

ونکوور - قلم عنوان پاک

این یک فونت تمیز و حرفه ای است که می توانید از آن برای طراحی عناوین بزرگ برای انواع طرح های دیجیتال و چاپی استفاده کنید. برای سربرگ های وب سایت، عناوین پوستر، جلد کتاب، طرح های بسته بندی و موارد دیگر عالی است. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک است. آن را با یک نوع فونت وب نیز ارائه می شود.

ریپل - قلم Sans-Serif پاک کنید

ریپل یک فونت مینیمالیستی است که دارای مجموعه ای از حروف نازک و تمیز است. برای همه چیز از طراحی لوگو گرفته تا طراحی بسته بندی عالی است. این در واقع خانواده‌ای از فونت‌ها است که دارای 6 وزن مختلف از پررنگ نازک تا سنگین است. این برای سبک زندگی مدرن، مد، و طرح های برندهای لوکس ایده آل است.

گرونینگن - فونت های مدرن تمیز

Groningen یک فونت مدرن تمیز برای طراحی های ظریف است. این برای ساخت هدر وب سایت برای وب سایت های تجاری، آرم برای مارک های لوکس و عنوان برای آگهی ها عالی است. این فونت شامل وزن های نازک، سبک، منظم و پررنگ است که به شما امکان می دهد از فونت برای ساخت انواع تایپوگرافی استفاده کنید.

Alma Sans - Clean Sans Serif Fonts

وقتی صحبت از طرح‌های مربوط به استارت‌آپ‌های مدرن، مارک‌های فناوری و کسب‌وکارهای پیشرفته می‌شود، یک فونت مینیمال تمیز برای حفظ یک طراحی برند ثابت در همه پلتفرم‌ها ضروری است. این خانواده فونت به شما در رسیدن به آن هدف کمک می کند. این شامل 5 وزن فونت با طرح حروف تمیز است.

بروک - فونت مدرن تمیز رایگان

این فونت با طرح حروف بسیار زیبا و شیک ارائه می شود تا به شما در ساخت آرم ها، برچسب ها و طرح های بسته بندی برای برندهای لوکس کمک کند. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی شما رایگان است.

تغییر شانس - فونت تمیز رایگان

یک فونت منحصر به فرد با طراحی حروف تمیز و مدرن که با سریف های شیک ترکیب شده است. می توانید از این فونت برای ساخت هدرهای زیبای وب سایت، طرح های بسته بندی، برچسب ها و موارد دیگر استفاده کنید. فونت برای استفاده شخصی رایگان است.

FLIX - فونت های پاک برای لوگوها

Flix یک فونت درشت با طراحی بسیار تمیز و مدرن است. این فونت برای طراحی لوگو و همچنین عناوین بزرگ برای پوسترها و بروشورها عالی است. این یک فونت تمام حروف است و در نسخه های معمولی و طرح کلی موجود است. شما می توانید این دو سبک فونت را برای ایجاد طرح های شگفت انگیز ترکیب و مطابقت دهید.

خانواده فونت سریف مدرن Hyogo Clean

این فونت مدرن تمیز برای ساخت طرح‌های بسته‌بندی و برچسب‌های محصول برای محصولات مختلف سبک زندگی و مد ایده‌آل است. این در دو وزن فونت و همچنین حروف بزرگ و کوچک ارائه می شود. این فونت همچنین دارای طراحی عالی برای جفت شدن با سایر سبک های فونت برای پروژه های طراحی خلاقانه است.

زرق و برق دار - قلم سریف تمیز

همانطور که از نام آن پیداست، این فونت با طراحی زیبا و تمیز کاراکتر ارائه می شود که فورا توجه را به خود جلب می کند. این یک فونت تمام حروف با کاراکترهای سریف است که با طراحی های ظریف، لوکس و با برندهای پیشرفته طراحی شده است. این فونت برای انواع پروژه های چاپی و طراحی دیجیتال مناسب است.

آوودا - فونت مدرن تمیز

این فونت ترکیبی از عناصر طراحی مدرن و قدیمی دارد که ظاهری بسیار منحصر به فرد به فونت می بخشد. این برای پروژه های برندسازی مد و زیبایی و همچنین طرح های مختلف زنانه دیگر مناسب است. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با همان ظاهر و احساس تمیز است.

Filena - Casual Sans Serif Clean Font

اگر به دنبال یک فونت تمیز با ظاهری زیبا برای ساخت لوگوها یا عناوین شایان ستایش برای پروژه های طراحی معمولی هستید، این فونت فقط برای شما ساخته شده است. ظاهری تمیز و ساده دارد که فوراً طرح های شما را فوق العاده زیبا می کند. فونت دارای حروف تمام حروف با پشتیبانی چند زبانه است.

Black Pro - فونت تمیز رایگان

Black Pro یک فونت رایگان با طراحی حروف تمیز است. برای انواع طرح‌های تایپوگرافی عنوان، هدر و پاراگراف ایده‌آل است. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک نیز می باشد. استفاده از آن با پروژه های شخصی رایگان است.

کامبای - فونت پاک مینیمالیستی رایگان

یک فونت رایگان دیگر با طراحی مینیمال و تمیز. شما می توانید آن را به صورت رایگان با خلاقیت های شخصی خود استفاده کنید. برای کارت ویزیت، رزومه، سربرگ و دیگر طرح های حرفه ای عالی است.

Konnect - خانواده فونت مدرن تمیز

Konnect خانواده بزرگی از فونت‌ها است که دارای طیف وسیعی از سبک‌های مختلف فونت است. این شامل 18 فونت مختلف از خط رویش مو تا وزن های پررنگ است. هر فونت دارای کاراکترهای جایگزین، swashes، ligature و موارد دیگر است. این فونت برای پروژه های تجاری مدرن و طراحی برند خلاقانه مناسب است.

Auvelle - حداقل قلم خط موی تمیز

Auvelle یک فونت مینیمال خط مو با طراحی تمیز است. دارای حروفی با طراحی منحصر به فرد است که به خوبی با بسته بندی محصولات مدرن و طرح های برچسب، به ویژه برای مشاغل مد، زیبایی و سبک زندگی مطابقت دارد. این فونت با swashes، جایگزین و پشتیبانی چند زبانه همراه است.

GATSBY - قلم تیتر تمیز

گتسبی یک فونت تمیز با طرح حروف باریک است. این آن را به گزینه ای مناسب برای ساخت عناوین و سرفصل ها تبدیل می کند. اما دارای ویژگی های عالی فونت لوگوی حرفه ای نیز می باشد. این فونت همچنین در 4 سبک مختلف از جمله طرح کلی، یکپارچهسازی با سیستمعامل و طرح های تحریف شده ارائه می شود.

Luxora Grotesk - قلم تمیز و مینیمالیستی

این فونت دارای مجموعه‌ای از کاراکترهای تمیز است که تقریباً با هر نوع طراحی مطابقت دارد. این ظاهر چند منظوره آن را به یک فونت ضروری در مجموعه شما تبدیل می کند. دارای 7 وزن فونت است که هر کدام یک نسخه ایتالیک دارند. و شامل بیش از 300 گلیف است.

برای فونت‌های عالی‌تر، می‌توانید بهترین مجموعه فونت‌های ساده و مینیمالیستی ما را بررسی کنید.