نوشتن کتاب مطمئناً فرآیند دشواری است. همچنین ارائه یک طراحی عالی برای کتاب الکترونیکی خود یک چالش است. اما به لطف مجموعه الگوهای کتاب الکترونیکی ما نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید بود.

بسیاری از کسب و کارها، برندها و حتی وبلاگ نویسان می دانند که کتاب های الکترونیکی ابزار بازاریابی قدرتمندی برای تبلیغ محصولات و خدمات هستند. همچنین یک انگیزه محبوب برای افزایش لیست ایمیل شماست.

با مجموعه ای از قالب های کتاب الکترونیکی، قرار دادن یک کتاب الکترونیکی با ظاهر مدرن برای نیازهای بازاریابی شما بسیار ساده تر می شود. در اینجا، شما الگوهایی را برای انواع اهداف پیدا خواهید کرد.

سفارشی کردن این الگوها آسان است و شما فقط می توانید محتوای کتاب خود را در قالب کپی پیست کنید و ظرف چند دقیقه آماده دانلود کنید. نگاهی بینداز

آموزش - الگوی کتاب الکترونیکی برای مربیان

کتاب های الکترونیکی بخش مهمی از برنامه های مربیگری هستند. آنها با راهنمایی آنها در طول برنامه آموزشی به آموزش مشتریان و دانش آموزان شما کمک زیادی می کنند. این الگوی کتاب الکترونیکی برای ایجاد چنین کتاب های الکترونیکی برای برنامه های مربیگری طراحی شده است. این شامل 27 طرح صفحه به زیبایی است. می توانید آن را با استفاده از فتوشاپ ویرایش کنید.

28 الگوی کتاب الکترونیکی مدرن و چند منظوره

به عنوان یک بازاریاب، شما باید کتاب های الکترونیکی را برای انواع مشاغل و پروژه ها ایجاد کنید. داشتن یک قالب کتاب الکترونیکی با طراحی منعطف و چند منظوره برای ایجاد کتاب برای همه آن پروژه ها قطعاً باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. این قالب دارای 28 صفحه با طرح های چند منظوره از جمله طرح های متعدد جلد و طرح بندی صفحه محتوا می باشد. می توانید همه آنها را با استفاده از Photoshop یا Illustrator شخصی سازی کنید.

الگوهای کتاب الکترونیکی Creative Blogger

وبلاگ نویسان اغلب از کتاب های الکترونیکی به عنوان انگیزه ای برای ایجاد سرنخ بیشتر استفاده می کنند. آنها همچنین برای ایجاد راهنماها و منابع قابل دانلود برای کاربران عالی هستند. این الگوی کتاب الکترونیکی به شما کمک می‌کند کتاب‌های الکترونیکی خلاقانه‌ای با طراحی‌های حرفه‌ای‌تر برای مخاطبان وبلاگ خود طراحی کنید. این شامل 28 قالب صفحه است که می توانید با استفاده از Adobe Illustrator آنها را ویرایش و سفارشی کنید.

حداقل الگوهای کتاب الکترونیکی برای ایلاستریتور

این الگوی کتاب الکترونیکی با 30 قالب مختلف صفحه به شما کمک می کند تا بهترین کتاب الکترونیکی را برای تبلیغ محصولات، خدمات و همچنین آموزش مخاطبان خود ایجاد کنید. این در قالب Adobe Illustrator با طرح بندی های حداقل و تمیز ارائه می شود. این الگو برای نویسندگان، وبلاگ نویسان، بازاریابان و مشاغل کوچک برای دانلود انواع مختلف کتاب الکترونیکی مناسب است.

الگوهای کلاسیک و کمینه کتاب الکترونیکی

وبلاگ نویسان زیبایی و مد مطمئناً این الگوی کتاب الکترونیکی را بسیار مفیدتر می یابند زیرا دارای طراحی شیک و درجه یک است. همچنین برای ساخت کتاب‌های الکترونیکی و بروشور برای مشاغل کوچک مرتبط با مارک‌های زنانه ایده‌آل است. این قالب شامل 45 صفحه‌آرایی با طرح‌های کاملاً قابل تنظیم است. می توانید قالب را با استفاده از Photoshop و Illustrator ویرایش کنید.

36 الگوی کتاب الکترونیکی رایگان

این مجموعه عظیمی از قالب‌های کتاب الکترونیکی است که سبک‌های مختلف طرح‌های کتاب الکترونیکی مدرن را نشان می‌دهد. در این بسته قالب هایی با فرمت های Google Slides، PowerPoint و InDesign وجود دارد. می توانید همه آنها را به صورت رایگان دانلود کنید.

16 الگوی کتاب الکترونیکی رایگان برای بلاگرها

این بسته قالب های کتاب الکترونیکی نیز برای دانلود و استفاده رایگان است. این دارای 16 قالب مختلف است که می توانید از آنها برای ایجاد راهنماها، مطالعات موردی، آموزش ها و موارد دیگر استفاده کنید. آنها به ویژه برای وبلاگ نویسان برای ایجاد انگیزه های ایمیل مفید هستند. قالب ها در قالب پاورپوینت موجود هستند.

Alnest - الگوهای حرفه ای کتاب الکترونیکی

با استفاده از این قالب کتاب الکترونیکی می توانید کتابی زیبا برای معرفی برند و محصولات خود به همه مخاطبان طراحی کنید. دارای 25 صفحه منحصر به فرد با طرح های شیک پر از رنگ ها و تصاویر بصری است. 3 طرح مختلف صفحه جلد برای انتخاب و همچنین تنوع های متعددی از طرح بندی محتوا وجود دارد. این قالب با فرمت فتوشاپ PSD موجود است.

الگوی کتاب الکترونیکی برای وبلاگ نویسان و مربیان

یکی دیگر از قالب های کتاب الکترونیکی شیک که با در نظر گرفتن وبلاگ نویسان و مربیان ساخته شده است. این قالب دارای طراحی رنگارنگ و زنانه است که آن را برای بازاریابی محصولات و خدمات در صنعت مد و زیبایی بسیار مناسب می کند. دارای 32 طرح مختلف صفحه با طرح بندی ها و عناصر به راحتی قابل ویرایش. با استفاده از فتوشاپ می توانید قالب را سفارشی کنید.

الگوهای چند منظوره کتاب الکترونیکی شیک

این قالب کتاب الکترونیکی چند منظوره دارای طراحی بسیار بصری محور است. دارای طرح‌بندی صفحه با مکان‌هایی برای تصاویر بزرگ و همچنین رنگ‌های زیاد. این آن را به گزینه ای عالی برای طراحی کتاب های الکترونیکی برای طراحان، عکاسان، هنرمندان و حتی آژانس ها تبدیل می کند. 28 طرح بندی صفحه در قالب در قالب PSD گنجانده شده است.

الگوی کتاب الکترونیکی خلاقانه برای ایندیزاین

یک قالب ساده، مینیمال و خلاقانه برای کتاب الکترونیکی که با در نظر گرفتن نویسندگان و وبلاگ نویسان حرفه ای ساخته شده است. این قالب شامل 28 صفحه برای ساخت کتاب های پر محتوا می باشد. به ویژه برای نوشتن راهنماها، آموزش ها و بروشورهای آموزشی مناسب است. این الگو شامل بسیاری از منابع اضافی مانند نمودارها، نمادها و مدل‌های دستگاه نیز به عنوان جایزه است.

الگوی کتاب الکترونیکی پاک برای Word و InDesign

این الگوی کتاب الکترونیکی می تواند انواع مختلفی از کتاب ها و بروشورها را مدیریت کند. می توانید از آن برای تهیه کتاب برای مخاطبان وبلاگ خود، بازاریابی محصولات، تبلیغ برندها و موارد دیگر استفاده کنید. دارای طراحی صفحه تمیز با حواس پرتی کمتر است. 28 طرح بندی صفحه در قالب موجود است. می توانید آن را با استفاده از MS Word یا Adobe InDesign ویرایش کنید.

الگوی رایگان حداقل کتاب الکترونیکی

یکی دیگر از الگوهای رایگان کتاب الکترونیکی با طراحی مینیمالیستی. این قالب دارای 16 صفحه بندی مختلف با طرح های منحصر به فرد است. شما می توانید هر صفحه را ویرایش و سفارشی کنید تا کتاب های الکترونیکی و مجلات برای اهداف مختلف بسازید. این در قالب فایل Illustrator ارائه می شود.

قالب رایگان کتاب الکترونیکی Lookbook

این یک قالب لوک بوک رایگان با طراحی زیبا است. این شامل 18 طرح بندی صفحه منحصر به فرد با طرح بندی بسیار بصری است. می‌توانید از آن برای ساختن کتاب‌های ظاهری و کتاب‌های الکترونیکی برای طراحی، مد، و پروژه‌های هنری استفاده کنید.

الگوی کتاب الکترونیکی مدرن برای ایلاستریتور

چه یک وبلاگ نویس باشید که اولین محصول خود را ایجاد می کند یا یک بازاریاب که یک کسب و کار را تبلیغ می کند، این الگوی کتاب الکترونیکی طراحی زیبایی دارد که برای انواع اهداف مناسب است. دارای 36 طرح بندی صفحه پر از فضایی برای تصاویر، عناوین بزرگ و اشکال رنگارنگ. این الگو با فرمت Adobe Illustrator در دسترس است و چندین مدل از دستگاه را نیز به عنوان یک جایزه در بر می گیرد.

Taraman - قالب‌های کتاب ایجادکننده کتاب کار

این الگوی کتاب الکترونیکی دارای 56 صفحه‌آرایی مختلف است که می‌توانید از آنها برای تهیه کتاب‌های کاری برای همراهی با دوره‌های آنلاین، برنامه‌های مربیگری و آموزش خود استفاده کنید. این دارای انواع مختلفی از صفحات برای آموزش مشتریان شما در مورد دوره شما و راهنمایی آنها از طریق آن است. می توانید با استفاده از Adobe InDesign قالب را سفارشی کنید.

COVENTRY - الگوی کتاب الکترونیکی Moodboard

اگر طراح یا برندی هستید که در صنعت مد کار می کنید، این الگوی کتاب الکترونیکی فقط برای شما ساخته شده است. دارای طرح‌بندی‌های صفحه بسیار بصری است که می‌توانید از آنها برای ایجاد کتاب‌های الکترونیکی زیبای مودبرد استفاده کنید. همچنین برای سبک زندگی، زیبایی و بسیاری از انواع دیگر صنایع عالی است. این الگو در اندازه‌های A4 و US Letter با 32 صفحه‌آرایی ارائه می‌شود. در قالب InDesign موجود است.

الگوی کتاب الکترونیکی و مجله شیک

این الگو هم به عنوان یک کتاب الکترونیکی و هم به عنوان الگوی مجله عمل می کند. می‌توانید از آن برای طراحی کتاب‌های الکترونیکی یا مجلات برای موضوعات مرتبط با مد، سبک زندگی و برندسازی استفاده کنید. این قالب دارای 58 صفحه با طرح های بصری می باشد. البته، می‌توانید رنگ، فونت و قالب‌بندی هر صفحه را به هر نحوی که دوست دارید تغییر دهید تا طرح مورد نظر خود باشد.

الگوی ساده کتاب الکترونیکی برای MS Word

یک قالب ساده و کمینه کتاب الکترونیکی برای سازندگان محتوا، وبلاگ نویسان و حرفه ای ها. این قالب با فرمت های MS Word و InDesign ارائه می شود. شما می توانید آن را آزادانه با استفاده از برنامه مورد علاقه خود ویرایش کنید. 17 طرح بندی صفحه با قالب بندی و عناصر به راحتی قابل تنظیم در قالب موجود است.

الگوی دستور غذا و کتاب آشپزی خوشمزه

یک الگوی ضروری برای وبلاگ نویسان غذا و مجلات دستور غذا. با استفاده از این قالب می توانید کتاب های آشپزی و دستور العمل های زیبایی را برای فروش و تبلیغ وب سایت خود طراحی کنید. دارای 18 صفحه‌آرایی مختلف با طرح‌هایی با فرمت منظم برای نمایش مؤثر دستور العمل‌ها. می توانید با استفاده از Adobe InDesign قالب را سفارشی کنید.

PRAMBANAN - مجله رایگان سفر و الگوی کتاب الکترونیکی

این یک الگوی کتاب الکترونیکی رایگان است که می‌توانید از آن برای تهیه مجلات و بروشورهای مدرن مرتبط با مشاغل با موضوع سفر استفاده کنید. این در قالب فایل InDesign با تعداد زیادی طرح بندی صفحه قابل تنظیم است. شما می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی استفاده کنید.

قالب رایگان مجله تجاری و کتاب الکترونیکی

این الگوی رایگان کتاب الکترونیکی برای ساخت بروشورهای تجاری، مجلات و کتاب های الکترونیکی عالی است. 32 صفحه بندی مختلف در قالب موجود است و می توانید به راحتی آن را با استفاده از Adobe InDesign شخصی سازی کنید.

اگر به دنبال الگوهایی برای ساخت بروشور هستید، بهترین مجموعه قالب بروشور InDesign ما را بررسی کنید.