هنگام تهیه کاغذهای سفید برای هدف قرار دادن مخاطبان مدرن، طراحی زیبا یک ویژگی ضروری است. مجموعه الگوهای کاغذ سفید ما به شما کمک می کند تا طرح مناسبی برای کاغذ سفید خود پیدا کنید.

کاغذهای سفید سال هاست که وجود دارند. حتی در عصر دیجیتال امروزی، کاغذهای سفید هنوز یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ برندها و کسب‌وکارها هستند. توانایی ارائه ارزش به مخاطبان هدف خود و در عین حال مرتبط کردن تجارت شما همان چیزی است که اوراق سفید را مؤثرتر می کند.

البته طراحی سند نیز برای جذب مخاطب مهم است. ما مجموعه‌ای از الگوهای کاغذ سفید شگفت‌انگیز را انتخاب کردیم تا به شما کمک کنیم طرح‌بندی عالی برای بروشور خود پیدا کنید.

چه بر روی یک سند چاپی یا یک PDF دیجیتال کار می کنید، این الگوها برای انواع مارک ها، آژانس ها و مشاغل عالی هستند. نگاهی بینداز

الگوی کاغذ سفید کسب و کار مدرن

داشتن یک قالب با قالب بندی زیبا که به راحتی می توانید آن را ویرایش و سفارشی کنید، می تواند در هنگام ایجاد اسناد از هر نوع، صرفه جویی زیادی در زمان داشته باشد. با استفاده از این الگوی کاغذ سفید، می توانید به راحتی و بدون تلاش یک سند حرفه ای بسازید. این شامل 12 طرح بندی مختلف صفحه با رنگ ها، فونت ها و قالب بندی قابل ویرایش است. قاب های جلو و پشت نیز قابل تنظیم هستند.

الگوی ساده کاغذ سفید برای InDesign

نوشتن یک کاغذ سفید پررنگ و جذاب زمانی که یک الگوی جالب مانند این دارید مشکلی نخواهد بود. دارای طرح بندی محتوای ساده اما با استفاده عالی از رنگ و اشکال است که به سند ظاهر و احساس منحصر به فردی می بخشد. این قالب همچنین شامل 12 صفحه آرایی با لایه های هوشمند و طرح های قابل ویرایش می باشد.

الگوی کاغذ سفید خلاقانه

مینیمالیسم موضوع اصلی این قالب کاغذ سفید است. از فضای خالی خالی به خوبی استفاده می کند تا توجه بیشتری را به محتوای هر صفحه جلب کند. این الگو همچنین دارای اشکال خلاقانه و سبک‌های پاراگراف است تا بوم عالی را برای طراحی کاغذهای سفید خود به شما ارائه دهد. با استفاده از Adobe InDesign می توانید این قالب را به طور کامل سفارشی کنید.

الگوی کاغذ سفید تجاری شیک

این یکی از بهترین قالب های کاغذ سفید در لیست ما است. شما بلافاصله عاشق طراحی شیک این قالب خواهید شد. از رنگ ها و اشکال روشن به خوبی استفاده می کند تا پیام شما را به طور موثرتر به مخاطبان برساند. این قالب شامل 36 صفحه زیبا با طرح بندی منحصر به فرد می باشد. این در اندازه های A4 و US Letter عرضه می شود.

قالب کاغذ سفید برای MS Word

یک قالب کاغذ سفید تمیز و ساده که به راحتی می توانید با استفاده از Microsoft Word یا Adobe InDesign آن را سفارشی کنید. این الگو برای ساخت سریع اسناد کاغذ سفید برای آژانس ها و مشاغل کوچک ایده آل است. دارای 24 طرح مختلف صفحه است که می توانید به طور کامل آنها را برای تغییر رنگ ها، فونت ها، تصاویر و موارد دیگر سفارشی کنید.

قالب کاغذ سفید مالی رایگان

این یک الگوی کاغذ سفید رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد یک بروشور ساده برای یک تجارت مرتبط با خدمات مالی استفاده کنید. این قالب فقط شامل 4 طرح بندی صفحه با قالب بندی بسیار ابتدایی است. می توانید آن را با استفاده از MS Word یا Google Docs سفارشی کنید.

قالب کاغذ سفید رسانه های اجتماعی رایگان

با استفاده از این الگوی Word می‌توانید یک مقاله اولیه برای یک موضوع مرتبط با رسانه‌های اجتماعی تهیه کنید. این شامل یک طرح محتوای بسیار ساده با حداقل سبک پاراگراف است. شما می توانید این را رایگان دانلود کنید.

الگوی کاغذ سفید شرکتی INDD

طراحی کاغذهای سفید برای برندهای شرکتی نیازمند رویکرد متفاوتی است. آنها باید ساده و حرفه ای باشند. این الگوی کاغذ سفید تمام کادرهایی را که برای تهیه بهترین بروشور برای یک تجارت شرکتی نیاز دارید، مشخص می کند. این طرح‌بندی دارای سبک‌های مختلفی از طرح‌بندی صفحه است، از جمله مواردی که دارای تصاویر و اینفوگرافیک‌های جدول زمانی هستند. شما می توانید همه آنها را به دلخواه خود سفارشی کنید.

قالب کاغذ سفید آژانس برای InDesign

اگر به دنبال طراحی کاغذ سفید مدرن و مناسب برای ساخت کاغذ سفید برای آژانس هستید، این قالب InDesign برای شما مناسب است. این شامل 12 صفحه‌آرایی حرفه‌ای است که در آن می‌توانید یک کاغذ سفید مؤثر بنویسید و در عین حال خدمات آژانس خود را نیز تبلیغ کنید. این قالب در اندازه A4 با سبک‌های پاراگراف و لایه‌های هوشمند ارائه می‌شود.

قالب ورد کاغذ سفید حداقلی

گاهی اوقات، یک طراحی ساده و مینیمال بهترین راه برای نشان دادن حرفه ای بودن است. این قالب با چنین طراحی برای ساخت کاغذهای سفید که برای چشم آسان است ارائه می شود. از رنگ ها و عناصر بصری کمتری استفاده می کند. البته اگر بخواهید می توانید رنگ و تصاویر بیشتری اضافه کنید. این قالب در هر دو فرمت فایل MS Word و InDesign موجود است.

الگوی کاغذ سفید شیک و پررنگ

کاغذهای سفید نباید “سفید” باشند. همچنین می‌توانید از پس‌زمینه‌های رنگارنگ به نفع خود برای برجسته کردن محتوا استفاده کنید. این قالب InDesign این کار را با طراحی تیره و جسورانه خود به خوبی انجام می دهد. این برای جواهرات، لوکس ها و برندهای سطح بالا برای ساخت کاغذهای سفید مناسب با طراحی برندشان مناسب است. با استفاده از Adobe InDesign می توانید این قالب را به طور کامل سفارشی کنید.

الگوی زیبای کاغذ سفید InDesign

طراحی تمیز این الگوی کاغذ سفید برخلاف اکثر قالب های دیگر در لیست ما ظاهری بسیار ظریف و آرام به آن می دهد. این باعث می شود که آن را به انتخابی عالی برای تهیه کاغذهای سفید مرتبط با موضوعات معمولی و سبک زندگی تبدیل کنید. 32 صفحه بندی مختلف برای انتخاب شما وجود دارد. این قالب در اندازه های A4 و US Letter نیز موجود است.

الگوی کاغذ سفید رایگان تجارت مسافرتی

به دنبال یک الگوی کاغذ سفید برای بروشور مربوط به سفر هستید؟ سپس می توانید این قالب را به صورت رایگان دانلود کنید. این شامل 4 طرح بندی صفحه با طراحی صفحه جلد شیک است. در نسخه Google Docs نیز عرضه می شود.

قالب ورد کاغذ سفید رایگان

این قالب کاغذ سفید طراحی ساده ای دارد. در واقع یک طراحی پاراگراف پایه نیز دارد. می توانید از آن به عنوان نقطه شروع برای تهیه کاغذهای سفید خود استفاده کنید. قالب برای دانلود رایگان است.

کاغذ سفید و الگوی گزارش برای InDesign

با استفاده از این الگو می توانید کاغذهای سفید رنگارنگ و خلاقانه تری برای مشاغل مدرن بسازید. دارای طراحی به راحتی قابل تنظیم با رنگ های جسورانه و سبک های پاراگراف است. همچنین می توانید از نمودارها و نمودارهای موجود در قالب نیز استفاده کنید. این قالب دارای لایه های سازماندهی شده برای راحتی شما نیز می باشد.

الگوی طراحی کاغذ سفید ویژوال

اگر می خواهید رویکرد بصری تری به طراحی کاغذ سفید خود داشته باشید، حتما از این قالب InDesign به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. این دارای چندین طرح بندی صفحه زیبا پر از مکان های نگهدارنده تصویر در کنار طرح بندی محتوای خلاقانه است. این برای ساخت کاغذهای سفید مدرن که همه نوع مخاطب را جذب می کند، عالی است. قالب در سایز A4 موجود است.

قالب کاغذ سفید رنگارنگ برای InDesign

این قالب کاغذ سفید برای طرفداران طرح های رنگارنگ است. 12 طرح بندی صفحه منحصر به فرد در این قالب InDesign با رنگ های روشن، شیب ها و سبک های پاراگراف وجود دارد. شما به راحتی می توانید قالب را ویرایش کنید تا رنگ ها را به دلخواه تغییر دهید. همچنین شامل نمودارها و نمودارهایی برای نمایش داده ها نیز می باشد.

قالب کاغذ سفید قرمز InDesign

یک الگوی کاغذ سفید خلاقانه InDesign که از تم رنگی روشن در سراسر سند استفاده می کند. این الگو طرح های شیک بسیاری را برای شما ارائه می دهد تا کاغذهای سفید و گزارش برای انواع نمایندگی ها و برندها تهیه کنید. 12 طرح بندی صفحه در قالب در اندازه A4 گنجانده شده است.

الگوی کاغذ سفید تمیز برای InDesign

با استفاده از این قالب InDesign، تقریباً برای هر نوع برند یا کسب و کاری که دارید، می توانید کاغذهای سفید تمیز و مینیمال طراحی کنید. این شامل 32 صفحه منحصر به فرد در اندازه های A4 و US Letter است. تعداد زیادی نمودار، نمودار و اینفوگرافیک قابل ویرایش در قالب وجود دارد. و در چندین فرمت فایل از جمله MS Word، Affinity Publisher و Adobe InDesign ارائه می شود.

قالب کاغذ سفید رایگان قابل ویرایش برای Word

این الگوی کاغذ سفید رایگان برای تهیه یک بروشور اولیه برای یک آژانس یا تجارت مدرن عالی است. این شامل طرح های 4 صفحه با طرح های آماده چاپ و قابل تنظیم است. می توانید آن را با استفاده از MS Word یا Google Docs ویرایش کنید.

الگوی Word Free Paper را تحقیق کنید

یکی دیگر از قالب های رایگان MS Word که می توانید از آن برای تهیه مقالات سفید و گزارش های تحقیقاتی استفاده کنید. این قالب دارای طراحی جلد خلاقانه با طرح‌بندی‌های اولیه صفحه داخلی است. شما می‌توانید از این الگو به‌صورت رایگان تا زمانی که ذکر منبع را درج کنید، استفاده کنید.

قالب کاغذ سفید منحصر به فرد InDesign

یک قالب کاغذ سفید منحصر به فرد و رنگارنگ برای ساخت اسناد برای استارتاپ ها و مشاغل مدرن. این الگو با طراحی صفحه شیک پر از اشکال و تصاویری است که فوراً توجه را جلب می کند. دارای 12 طرح بندی صفحه است که می توانید به راحتی آن ها را به دلخواه خود سفارشی کنید.

الگوی کاغذ سفید سیاه و طلایی

تم رنگی خلاقانه سیاه و طلایی این الگوی کاغذ سفید را از بقیه متمایز می کند. این برای ساخت کاغذهای سفید و بروشور برای برندها و مشاغل لوکس ایده آل است. همچنین می‌توانید سبک‌ها، رنگ‌ها، فونت‌ها و شکل‌های پاراگراف را برای مطابقت با نام تجاری خود در هر صفحه ویرایش و سفارشی کنید.

برای الگوهای اسناد عالی تر، می توانید بهترین مجموعه قالب های InDesign ما را کاوش کنید. و فراموش نکنید که یک ماکت بروشور جالب را دانلود کنید تا طرح های خود را به مشتریان خود نشان دهید.