راه اندازی وبلاگ با استفاده از Wix بسیار آسان است. در واقع، فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا از ثبت یک حساب Wix به راه‌اندازی و راه‌اندازی یک وبلاگ با امکانات کامل بپردازید.

تنها کاری که احتمالا بیشتر وقت شما را می گیرد پیدا کردن یک قالب عالی برای طراحی وبلاگ شماست. زیرا تعداد زیادی قالب در کتابخانه Wix وجود دارد. بنابراین ما می‌خواستیم با انتخاب بهترین قالب‌های وبلاگ Wix برای شما در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

در این پست تعدادی از زیباترین و حرفه ای ترین ها را خواهید دید قالب های وبلاگ Wix می توانید برای راه اندازی وبلاگ استفاده کنید. در این مجموعه سبک های مختلفی از طرح های قالب وبلاگ وجود دارد، پس حتما همه آنها را بررسی کنید.

اگر در Wix تازه کار هستید، راهنمای نحوه ایجاد وبلاگ در Wix را در انتهای پست بخوانید.

حداقل قالب Wix وبلاگ شخصی

یک طراحی تمیز و مینیمال اغلب انتخاب عالی برای یک وبلاگ شخصی است. به همین دلیل است که ما فکر می کنیم این بهترین قالبی است که می توانید برای راه اندازی یک وبلاگ شخصی زیبا از آن استفاده کنید.

این قالب وبلاگ Wix دارای طراحی چشم نواز تمام صفحه با فضای سفید فراوان است تا توجه بیشتری را به محتوای شما جلب کند. دارای یک بخش پست ویژه در صفحه اصلی، بخشی برای تبلیغ لیست ایمیل شما، و همچنین یک نوار کناری برای معرفی خود و تبلیغ فیدهای اجتماعی شما.

قالب وبلاگ شخصی زیبا Wix

اگر به دنبال ایجاد یک وبلاگ شخصی شیک برای نوشتن در مورد سفر زندگی خود هستید، این قالب وبلاگ زیبا Wix برای شما عالی است.

این دارای یک طراحی صفحه اصلی بصری است که در آن می توانید عکسی از خود اضافه کنید تا ظاهری شخصی به وبلاگ خود ببخشید. همچنین از رنگ های زیادی برای جذاب تر جلوه دادن سایت استفاده می کند. البته برای تغییر طرح نیز می توانید از میان تم های رنگی مختلف انتخاب کنید.

قالب وبلاگ غذا برای Wix

اگر دوست دارید در مورد غذاها بنویسید، مواد غذایی را مرور کنید، یا حتی دستور العمل های خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، این قالب وبلاگ Wix یک انتخاب عالی برای ساختن وبلاگ غذایی خود است.

این قالب دارای طراحی جالب با عناصر پیمایش اختلاف منظر در صفحه اصلی است. این شامل فضای زیادی برای اضافه کردن تصاویر بزرگ است تا خوانندگان شما را به غذاهای خوشمزه علاقه مند کند. بخش هایی در قالب برای تبلیغ لیست ایمیل و شبکه های اجتماعی شما نیز وجود دارد.

قالب Wix وبلاگ مد و سبک زندگی

طراحی زیبا و ساده این قالب وبلاگ Wix آن را به یکی از بهترین طرح ها در کتابخانه Wix تبدیل کرده است. همچنین برای راه اندازی وبلاگ های مد و سبک زندگی عالی است.

هنگام نوشتن در مورد مد، بصری ها بسیار مهم هستند، بنابراین این الگوی وبلاگ راه های زیادی برای نشان دادن عکس های مد و سبک زندگی خود نه تنها در صفحه اصلی بلکه با هر پست وبلاگی که ایجاد می کنید، در اختیار شما قرار می دهد.

الگوی بلاگ Travel & Influencer Wix

اگر یک وبلاگ نویس مسافرتی یا تأثیرگذار هستید که می خواهید سفرهای خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، از این الگوی وبلاگ Wix برای ساخت وبلاگ سفر خود استفاده کنید.

با طراحی منحصر به فردی ارائه می شود که به شما امکان می دهد سفرها و مکان هایی را که بازدید کرده اید در صفحه اصلی برجسته کنید. بخش هایی برای تبلیغ لیست ایمیل شما وجود دارد. و همچنین می توانید فید اینستاگرام خود را مستقیماً در وبلاگ قرار دهید.

قالب Wix وبلاگ و انجمن سرگرمی

با استفاده از این قالب وبلاگ Wix، می توانید یک وب سایت راه اندازی کنید تا علایق و سرگرمی های خود را با بقیه جهان به اشتراک بگذارید.

این الگو دارای یک وبلاگ شیک و طرح انجمن است که به شما امکان می دهد یک وبلاگ سرگرمی با ظاهری حرفه ای ایجاد کنید. در واقع طراحی باورنکردنی دارد که برای هر نوع وبلاگی مناسب است. با خیال راحت آن را سفارشی کنید و هر طور که دوست دارید استفاده کنید.

الگوی وبلاگ Wix سبک زندگی

چه بخواهید داستان هایی در مورد سبک زندگی خود به اشتراک بگذارید یا خاطراتی از خانواده خود به اشتراک بگذارید، این الگو طراحی عالی برای ایجاد یک وبلاگ سبک زندگی منحصر به فرد دارد.

بخش‌های متعددی در این قالب وبلاگ Wix وجود دارد که می‌توانید دسته‌های اصلی، پست‌های وبلاگ و معرفی‌ها را در صفحه اصلی به نمایش بگذارید. همچنین به شما امکان می دهد از بین چندین تم رنگی مختلف انتخاب کنید.

الگوی وبلاگ Wix اخبار و مجله

این الگوی عالی ثابت می کند که Wix پلتفرمی است که می توانید از آن برای ساخت انواع مختلف وبلاگ، از جمله وبلاگ ها و مجلات خبری استفاده کنید.

می توانید از این قالب Wix برای ایجاد یک وب سایت خبری برای خودتان استفاده کنید. این قالب دارای طراحی است که دقیقاً شبیه یک وب سایت خبری با کیفیت بالا با بخش های تقسیم شده برای نشان دادن دسته های مختلف و یک طرح بندی پست وبلاگ حرفه ای است.

طراحی قالب وبلاگ Wix

طراحان داخلی، طراحان مد، طراحان گرافیک و همه انواع دیگر طراحان در این بین می توانند از این قالب Wix برای ایجاد یک وبلاگ ساده برای به اشتراک گذاری کار خود استفاده کنند.

این قالب با یک طرح مینیمال با ساختاری زیبا برای نوشتن پست های وبلاگ در مورد کارهای طراحی شما، به اشتراک گذاری داستان در مورد پروژه های شما، و همچنین برای انجام مطالعات موردی و موارد دیگر ارائه می شود.

الگوی وبلاگ Wix موسیقی و پادکست

اگر یک موسیقی‌دان، هنرمند یا پادکست هستید که به دنبال راه‌اندازی صفحه فرود برای اشتراک‌گذاری موسیقی خود با جهان هستید، از این قالب وبلاگ Wix برای ایجاد وب‌سایت خود استفاده کنید.

این قالب دارای طراحی روشن و رنگارنگی است که می توانید موسیقی خود را به طور موثر به مخاطبان خود تبلیغ کنید. دارای بخش هایی است که شامل پیوندهایی به پادکست ها، آلبوم های موسیقی شما می شود و به شما امکان می دهد لیست ایمیل و کانال های اجتماعی خود را نیز تبلیغ کنید.

قالب وبلاگ ورزش و تناسب اندام Wix

می توانید یک وبلاگ جسورانه و حرفه ای برای نوشتن در مورد ورزش یا تناسب اندام با استفاده از این قالب Wix راه اندازی کنید. برای مربیان و اینفلوئنسرها نیز عالی است.

قالب وبلاگ از طرحی روشن و رنگارنگ استفاده می کند که جلب توجه بازدیدکنندگان را برای شما آسان تر می کند. همچنین، بخش هایی برای شما وجود دارد تا برنامه های آموزشی خود را تبلیغ کنید و مشتریان را وادار به رزرو جلسات با شما نیز کنید.

قالب وبلاگ Vlogger Wix

وبلاگ نویسان اینستاگرام و یوتیوب مطمئناً این قالب وبلاگ Wix را مفید خواهند یافت زیرا به شما امکان می دهد کانال خود را به صورت آنلاین و در سایر سیستم عامل ها تبلیغ کنید.

این قالب دارای مکان‌هایی بزرگ برای اضافه کردن تصاویر بزرگ است و به شما امکان می‌دهد فیدهای اینستاگرام خود را در وب‌سایت جاسازی کنید. همچنین بخشی برای تبلیغ ویدیوهای شما نیز دارد.

الگوی کوچینگ وبلاگ Wix

یک وبلاگ برای مربیان حرفه ای و مربیان ضروری است. این به شما کمک می کند تا کار خود را بسیار کارآمدتر به صورت آنلاین تبلیغ کنید و توسط مشتریان جدید کشف شوید.

این قالب وبلاگ Wix برای ساختن وبلاگ های مربیگری و همچنین وبلاگ هایی برای انواع مختلف مربیان عالی است. این الگو دارای طراحی تمام صفحه است که از فضا به خوبی برای نمایش پست های وبلاگ شما در صفحه اصلی استفاده می کند.

الگوی وبلاگ Wix مدرن

می توانید از این قالب وبلاگ Wix برای راه اندازی مجله یا وب سایت خبری مدرن خود تنها با چند کلیک استفاده کنید.

این الگو دارای طراحی انعطاف پذیر با بخش هایی برای نمایش پست ها از دسته های مختلف است. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که از بین طرح‌های رنگی متعدد برای سفارشی‌سازی طراحی قالب انتخاب کنید.

قالب Wix وبلاگ سلامتی

یکی دیگر از قالب های وبلاگ عالی Wix با طراحی مدرن. این الگو برای ساخت وبلاگ های سلامت و تندرستی ایده آل است.

یکی از بهترین چیزهای این الگو این است که به طور کامل بهینه شده است تا به تولید سرنخ برای کسب و کار شما نیز کمک کند. اگر برنامه های آموزشی سلامت یا تندرستی دارید، می توانید از وبلاگ برای تبلیغ موثرتر آنها استفاده کنید.

قالب Wix وبلاگ بازی

چه یک تیم eSports داشته باشید یا فقط دوست دارید در مورد بازی های ویدیویی بنویسید، این قالب وبلاگ برای ساخت وب سایت شما در Wix عالی است.

بخش های مختلف زیادی برای تبلیغ پست های وبلاگ شما، معرفی تیم های شما، نمایش بازی ها و موارد دیگر دارد. البته می توانید آن را با تم های مختلف نیز سفارشی کنید.

قالب وبلاگ تجاری برای Wix

هنگام ایجاد یک وبلاگ تجاری، یک طراحی ساده با حداقل چیدمان و عناصر طراحی کمتر بهترین راه برای نشان دادن حرفه ای بودن است. این دقیقاً همان چیزی است که با این الگو بدست می آورید.

بدون استفاده از عناصر طراحی، تصاویر یا رنگ های زیاد، طراحی بسیار تمیزی دارد. این برای راه اندازی یک وبلاگ برای مشاغل کوچک، استارتاپ ها یا برندهای شرکتی عالی است.

قالب Wix بلاگ زیبایی

به دنبال یک قالب جسور و زیبا برای ساخت وبلاگ زیبایی خود هستید؟ سپس می توانید از این الگو برای شروع استفاده کنید.

این یک قالب وبلاگ Wix است که به طور خاص برای وبلاگ نویسان زیبایی و تأثیرگذاران ساخته شده است. این محصول دارای طراحی بسیار بصری است که به شما فضای زیادی برای نشان دادن تصاویر زیادی از محصولات زیبایی مورد علاقه خود می دهد.

قالب Wix وبلاگ نویسنده و کتاب

برای نویسندگان، داشتن وبلاگ یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ کتاب هایشان است. با استفاده از این قالب وبلاگ می توانید این کار را انجام دهید.

این قالب وبلاگ برای ساخت یک وبلاگ حرفه ای برای نمایش کتاب های شما و همچنین توسعه یک وبلاگ عالی است. این برای نویسندگان، نویسندگان، و حتی منتقدان کتاب عالی است.

بررسی فیلم قالب وبلاگ Wix

اگر از طرفداران فیلم هستید و دوست دارید سرگرمی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، از این الگو برای ایجاد وبلاگ نقد فیلم خود استفاده کنید.

این قالب وبلاگ Wix دارای طراحی جالبی است که از تصاویر عمودی بزرگ استفاده می کند تا به شما در ایجاد پست های وبلاگ جذاب برای نوشتن نقد فیلم های خود کمک کند. همچنین می توانید تم های رنگی روشن و تیره را انتخاب کنید.

Tech-Blog-Website-Template-WIX

اگر رویای راه اندازی وبلاگ یا مجله فناوری خود را داشته اید، این قالب Wix برای شما عالی است. این دارای یک طراحی مدرن و حرفه ای است که به وبلاگ شما کمک می کند تا به خوبی یک وب سایت پیشرو در صنعت به نظر برسد.

نحوه ایجاد وبلاگ در Wix

مطمئن نیستید که چگونه در Wix شروع کنید؟ در اینجا یک راهنمای سریع در مورد نحوه ایجاد یک وبلاگ در Wix آورده شده است.

مرحله 1: ثبت نام

ابتدا مطمئن شوید که به حساب Wix خود وارد شوید.

اگر هنوز حساب Wix ندارید، می توانید به صورت رایگان برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. سپس می توانید وب سایت ها یا وبلاگ های نامحدودی را به صورت رایگان ایجاد کنید و آنها را در یک نام ساب دامنه منتشر کنید. فقط هنگام افزودن نام دامنه سفارشی به وب سایت باید هزینه پرداخت کنید.

مرحله 2: یک سایت جدید ایجاد کنید

پس از ورود به سیستم، می‌توانید با کلیک روی دکمه «ایجاد یک سایت جدید» در داشبورد حساب خود، یک سایت Wix جدید ایجاد کنید.

wix ایجاد وبلاگ 1

نوع وب سایتی را که می سازید انتخاب کنید و نامی برای آن بگذارید.

wix ایجاد وبلاگ 2

آنچه را که می خواهید به وب سایت خود اضافه کنید انتخاب کنید.

wix ایجاد وبلاگ 3

اکنون، این مرحله بعدی از فرآیند مهم است، بنابراین به دقت توجه کنید.

مرحله 3: با یک الگو شروع کنید

در مرحله بعدی فرآیند ایجاد یک سایت جدید، چند گزینه به شما داده می شود.

wix ایجاد وبلاگ 4

گزینه “شروع با یک الگو” را انتخاب کنید. این مهم است زیرا هنگامی که وبلاگ خود را در Wix ایجاد می کنید، نمی توانید طراحی قالب را تغییر دهید.

wix ایجاد وبلاگ 5

پس از انتخاب این گزینه، می توانید یک الگو را از کتابخانه قالب های Wix انتخاب کنید. با خیال راحت یکی را از مجموعه ما در بالا مرور کنید یا انتخاب کنید.

هنگامی که یک طرح خوب پیدا کردید، روی دکمه Use This Template کلیک کنید تا شروع به سفارشی سازی وبلاگ خود کنید.

wix ایجاد وبلاگ 7

تمام صفحات، آرم ها و سایر عناصر را برای شخصی سازی وبلاگ خود اضافه کنید. پس از آماده شدن، روی دکمه انتشار کلیک کنید تا با وبلاگ خود زنده شوید. خودشه!