ارائه قاتل سلاح اصلی در زرادخانه مشاور است. این بهترین ابزاری است که می توانید برای متقاعد کردن و متقاعد کردن مشتریان به مهارت ها و خدمات خود استفاده کنید. اما شما نمی توانید هیچ یک از این کارها را با یک نمایش اسلاید زشت انجام دهید.

طراحی زیبا و حرفه ای برای هر ارائه پاورپوینت ضروری است. به خصوص زمانی که می خواهید مخاطبان را به عنوان یک چهره معتبر متقاعد کنید، به اسلایدهایی با دقت طراحی شده نیاز دارید که مطابق با شهرت و برند شما باشد.

این مجموعه همه چیز در مورد کمک به شما برای رسیدن به آن هدف است. ما بهترین الگوهای پاورپوینت مشاوره ای را پیدا کردیم که می توانید برای طراحی سریع و آسان نمایش اسلایدهای با ظاهر بهتر برای ارائه های مشاوره و مدیریت خود استفاده کنید.

نگاهی بیندازید و ببینید آیا می توانید یک الگوی عالی برای پروژه خود پیدا کنید.

قالب پاورپوینت سرمایه گذار - مشاوره مالی

ارائه مشاوره و مشاوره در مورد موضوعات مرتبط با امور مالی یکی از دشوارترین کارها است. این الگوی پاورپوینت با داشتن مجموعه ای از اسلایدهای آسان به آسانی روند کار را آسان تر می کند. این شامل 30 اسلاید مدرن و شیک است که به شما امکان می دهد نکات کلیدی خود را به شیوه ای حرفه ای تر ارائه دهید. و سفارشی کردن آن بسیار آسان است.

قالب پاورپوینت مشاوره کسب و کار

این الگوی پاورپوینت چه در حال ارائه خدمات مشاوره به استارتاپ‌ها، چه کسب‌وکارهای B2B یا B2C هستید، طراحی انعطاف‌پذیری دارد که به شما امکان می‌دهد برای هر مناسبت ارائه‌هایی ایجاد کنید. 34 اسلاید مختلف برای انتخاب وجود دارد و دارای گرافیک‌های برداری قابل ویرایش، مکان‌نماهای تصویر، اسلایدهای اصلی و موارد دیگر است.

قالب پاورپوینت Leadvisor - Business Consulting

به عنوان یک مشاور، وظیفه شما این است که رهبر باشید و تیم ها را در مسیر درست هدایت کنید. Leadvisor یک قالب پاورپوینت است که برای کمک به شما در انجام این کار طراحی شده است. دارای مجموعه ای از طرح بندی اسلایدهای حرفه ای است که ماموریت شما را برجسته می کند و به شما امکان می دهد ارائه های قانع کننده تری ایجاد کنید. بیش از 30 اسلاید منحصر به فرد در این قالب وجود دارد.

قالب پاورپوینت Innovest - مشاوره مدیریت

تمیز، ساده و رنگارنگ کلیدواژه های اصلی هستند که این قالب پاورپوینت را به خوبی توصیف می کنند. همه آن ویژگی ها را در کنار یک طرح بندی اسلاید موثر دارد که در آن می توانید مانند یک حرفه ای واقعی ارائه ارائه دهید. این قالب شامل 36 اسلاید است و همچنین می توانید از بین 3 تم رنگی مختلف برای ایجاد نمایش اسلاید مشاوره خود انتخاب کنید.

قالب پاورپوینت مشاوره کسب و کار و بازاریابی

با بیش از 60 اسلاید منحصر به فرد و 8 سبک مختلف ارائه برای انتخاب، این یکی از با ارزش ترین قالب های پاورپوینت مشاوره ای در لیست ما است. برای مشاوران و آژانس هایی که در مورد موضوعات مختلف ارائه می دهند، ضروری است. با طرح های اسلاید چند منظوره این الگو، می توانید برای انواع مختلف ارائه ها اسلاید شو بسازید.

تجارت دیجیتال - قالب پاورپوینت مشاوره رایگان

این یک قالب پاورپوینت رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد یک ارائه مشاوره حرفه ای برای یک تجارت دیجیتال استفاده کنید. برای استارت آپ ها و آژانس های آنلاین نیز ایده آل است. این قالب دارای 50 اسلاید مختلف با طرح های پر جنب و جوش است.

مشاوره فناوری - قالب پاورپوینت مشاوره رایگان

یکی دیگر از قالب های رایگان پاورپوینت عالی برای ارائه مشاوره. این الگو دارای بسیاری از تصاویر خلاقانه در نمایش اسلاید خود است. 29 اسلاید منحصر به فرد و قابل تنظیم در این قالب وجود دارد.

Slowlykind – PPT مشاوره کسب و کار شرکتی

نشان دادن آمار، داده ها و تحقیقات در ارائه های خود به صورت تصویری یکی از بهترین راه ها برای تأیید ادعاها و پیام اصلی شما است. این قالب پاورپوینت دارای تمام عناصر مناسب برای انجام آن کار است. این شامل 36 اسلاید مختلف با انواع مختلف نمودارها، نمودارها و جداول است تا به شما کمک کند تا داده های تحقیقاتی خود را به شیوه ای زیبا به نمایش بگذارید.

قالب پاورپوینت Payco - Finance Consulting

اگر ترجیح می دهید از طرح های اسلاید ساده و مینیمالیستی در ارائه های خود استفاده کنید، این قالب پاورپوینت برای شما مناسب است. این مجموعه با مجموعه ای از اسلایدها با طرح بندی تمیز و فضای سفید فراوان ارائه می شود. بیش از 30 اسلاید در این قالب وجود دارد که در تم های رنگی آبی، قرمز و زرد ارائه شده است. همچنین می توانید هر اسلاید را برای تغییر رنگ ها، فونت ها و تصاویر نیز سفارشی کنید.

ارائه پاورپوینت مشاوره فناوری

این قالب پاورپوینت دارای طراحی اسلاید بسیار مدرن و شیک است که پر از رنگ ها و تصاویر بصری است. این به ویژه برای ارائه ارائه برای جلسات مشاوره با موضوع فناوری و استارتاپ بسیار عالی است. 30 اسلاید منحصر به فرد در قالب با اشکال، رنگ ها و عناصر کاملاً قابل ویرایش وجود دارد.

مشاور - قالب پاورپوینت امور مالی و مشاوره

اگر می خواهید ارائه های حرفه ای تری برای جلسات مشاوره مالی و شرکتی خود ایجاد کنید، حتما این قالب پاورپوینت را دانلود کنید. در مجموع دارای 34 اسلاید است که می توانید از آنها برای ارائه یک ارائه کاربردی استفاده کنید. همچنین می‌توانید هر اسلاید را ویرایش کنید تا طرح‌ها را سفارشی کنید، شکل‌های برداری و فونت‌ها را نیز ویرایش کنید.

قالب پاورپوینت مشاوره برند و مدیریت

با استفاده از این قالب پاورپوینت، به 37 اسلاید با کیفیت بالا که پر از نمودارها و نمودارهای مفید زیادی هستند دسترسی خواهید داشت. این الگو برای انواع مختلفی از ارائه ها، به ویژه از جمله توسعه برند و مشاوره مدیریت کسب و کار، عالی است. تمام نمودارها و طرح های اسلاید نیز کاملاً قابل تنظیم هستند.

مشاوره رایگان فروش، بازاریابی و ارتباطات PPT

با این قالب پاورپوینت رایگان، برای جلسات مشاوره فروش، بازاریابی و ارتباطات خود، ارائه های مدرن ایجاد کنید. 50 اسلاید مختلف در این قالب وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

قالب پاورپوینت مشاوره مدیریت بازاریابی رایگان

این قالب پاورپوینت رایگان برای ارائه ارائه مشاوره برای مشاغل فروش و بازاریابی عالی است. این مجموعه با مجموعه عظیمی از اسلایدها همراه با نمودارها، جداول و نمودارهای زیادی همراه است.

قالب پاورپوینت برنکوس - مشاوره کسب و کار

شما می توانید از این قالب پاورپوینت برای ایجاد یک ارائه بصری محورتر برای مشاوره خود استفاده کنید. این شامل تعداد زیادی اسلاید خلاقانه با چیدمان های مدرن، رنگ های روشن، اشکال و طرح های منحصر به فرد است. 30 اسلاید منحصر به فرد در قالب با عناصر کاملاً قابل تنظیم وجود دارد. می توانید رنگ ها، فونت ها، تصاویر و موارد دیگر را به دلخواه خود تغییر دهید.

قالب پاورپوینت سرمایه گذاری و مشاوره مالی

طراحی تمیز و مینیمال این ارائه مشاوره مالی، آن را به انتخابی عالی برای ساخت اسلایدشوها تبدیل می کند که توجه بیشتری را به پیام اصلی شما جلب می کند. می‌توانید از اشکال و رنگ‌های آن برای برجسته کردن مؤثر بخش‌های مهم ارائه خود استفاده کنید. این قالب دارای 32 اسلاید منحصر به فرد و همچنین گرافیک های قابل ویرایش و ماکت های دستگاه است.

پاورپوینت ارائه PPT مشاور بازاریابی

این قالب پاورپوینت برای انواع ارائه های مشاوره ای مرتبط با بازاریابی ایده آل است. از یک طرح رنگی هوشمندانه برای کمک به برجسته کردن بخش های خاصی از ارائه شما و ارائه یک سخنرانی جذاب تر استفاده می کند. این قالب دارای 30 اسلاید مختلف با گزینه های مختلف برای سفارشی کردن آنها است.

راهنمای فروش - قالب پاورپوینت مشاوره

شما می توانید از این الگو برای ارائه ارائه های قاتل برای مشاوره های فروش و بازاریابی خود استفاده کنید. طراحی جسورانه و جذابی دارد که به خوبی از رنگ ها برای جلب توجه بیشتر به محتوای آن استفاده می کند. 35 اسلاید مختلف در قالب وجود دارد که شامل اسلایدهایی با نمودار، نمودار و اینفوگرافیک است. شما می توانید هر اسلاید و گرافیک را بر اساس نیاز خود ویرایش کنید.

OnPoint - قالب پاورپوینت مشاوره مدیریت

اگر در حال کار بر روی طراحی نمایش اسلاید برای ارائه مشاوره مدیریت هستید، این قالب پاورپوینت بهترین مکان برای شروع است. مجموعه ای از اسلایدهای ساده و مینیمال را برای ساخت اسلایدشوهای حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. 30 اسلاید منحصر به فرد در این قالب وجود دارد که شامل اسلایدهای تجزیه و تحلیل SWOT و موارد دیگر می شود.

قالب پاورپوینت مشاوره روابط عمومی رایگان

طراحی خلاقانه و رنگارنگ این قالب پاورپوینت آن را به انتخابی عالی برای ارائه ارائه های مشاوره ای جذاب برای شرکت های روابط عمومی مدرن و دیجیتال تبدیل کرده است. این قالب شامل 31 طرح بندی اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی قابل ویرایش است. و در قالب اسلایدهای گوگل نیز ارائه می شود.

قالب پاورپوینت مشاوره رایگان مدیریت

این قالب رایگان در دو قالب پاورپوینت و اسلایدهای گوگل نیز موجود است. از آنجایی که از طراحی تمیز و مینیمال استفاده می کند، این قالب برای ساخت نمایش اسلاید برای انواع ارائه های مشاوره ایده آل است. 33 اسلاید منحصر به فرد در این قالب وجود دارد.

CONSULT - قالب پاورپوینت حرفه ای

این قالب پاورپوینت زیبا برای ایجاد ارائه های مشاوره حرفه ای برای انواع رویدادها عالی است. این الگو به شما امکان می دهد از بین 34 اسلاید مختلف انتخاب کنید تا یک نمایش اسلاید زیبا ایجاد کنید. و به شما امکان می دهد تا هر اسلاید را به طور کامل سفارشی کنید تا رنگ، متن و تصاویر را نیز تغییر دهید.

الگوی ارائه مشاوره کسب و کار B2B

اگر شما یک آژانس مشاوره متخصص در مشاغل B2B هستید، این قالب پاورپوینت برای شما ضروری است. این با در نظر گرفتن مشاوران B2B طراحی شده است. و این قالب شامل بیش از 35 اسلاید منحصر به فرد است که در 5 طرح رنگی مختلف موجود است.

Connie - قالب ارائه پاورپوینت مشاوره

از این قالب پاورپوینت برای ساخت اسلایدشوهای حرفه ای برای جلسات مشاوره خود استفاده کنید. این قالب دارای 30 طرح بندی اسلاید منحصر به فرد است. هر اسلاید را می توان به دلخواه شخصی سازی کرد و در 3 تم رنگی مختلف موجود است.

می‌توانید نمایش‌های اسلاید عالی بیشتری را در مجموعه بهترین قالب‌های پاورپوینت تجاری و بازاریابی ما بیابید.