به دنبال قالب پاورپوینت عالی برای نمایش طرح های مد خود یا ایجاد یک ارائه به سبک ظاهر بوک هستید؟ سپس شما به جای مناسب آمده اید!

ما تعدادی از بهترین قالب‌های پاورپوینت مد را پیدا کردیم که می‌توانید از آنها برای ارائه انواع پروژه‌های سبک زندگی و مضمون مد استفاده کنید.

چه در حال کار بر روی یک کاتالوگ مد، نمایش اسلاید بوک، معرفی یک مجموعه محصول جدید یا ارائه یک برند مد جدید باشید، در این مجموعه الگوهایی برای انواع اهداف وجود دارد.

این قالب ها پر از رنگ، سبک و انیمیشن هستند. احتمالاً می خواهید همه آنها را دانلود کنید. برو جلو، نگاه کن

قالب پاورپوینت Peverly - Fashion Catalog

این قالب پاورپوینت برای طراحان مد، برندها و مشاغلی است که می خواهند آخرین کاتالوگ مد خود را با ارائه مدرن ارائه دهند. این قالب دارای بیش از 50 طرح بندی اسلاید است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. از جمله طرح های منحصر به فرد برای برجسته کردن پوشاک و اقلام شما با تصاویر بزرگ.

قالب پاورپوینت Volksa - Fashion Lookbook

ظرافت موضوع این قالب پاورپوینت است که طراحی عالی برای ایجاد ارائه هایی به سبک ظاهری برای نمایش طرح های مد و اقلام لباس دارد. با بیش از 50 طرح اسلاید منحصربفرد پر از نمادهای برداری، مکان‌نماهای تصویر و طرح‌بندی اسلاید اصلی ارائه می‌شود.

MAYA - قالب پاورپوینت مد

مایا یکی دیگر از قالب های پاورپوینت مد است که دارای طراحی اسلاید شیک و مدرنی است. از عناوین بزرگ ترکیب شده با تصاویر بزرگ برای ایجاد اسلایدهای مد روز استفاده می کند تا فوراً طرح های مد شما را برجسته کند. این قالب شامل 34 اسلاید منحصر به فرد است که می توانید به راحتی آن ها را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنید.

الگوی پاورپوینت تاریخی - ارائه مد

این یک الگوی منحصربه‌فرد است که برای ارائه پاورپوینت در مورد طراحی مد، به‌ویژه برای مارک‌های گران‌قیمت و لوکس ایده‌آل است. این الگو دارای بسیاری از اسلایدهای شیک با مکان‌هایی برای تصویر، رنگ‌های قابل ویرایش، فونت‌ها و موارد دیگر است.

Indieground - بسته الگوهای ارائه مد

اگر در حال کار بر روی یک ارائه مد به سبک شهری هستید، این بسته قالب مفید خواهد بود. این بسته‌ای است که شامل قالب‌های ارائه برای پاورپوینت، اسلایدهای Google و Keynote است. هر قالب دارای 30 اسلاید منحصر به فرد با طرح های مدرن، شهری و رنگارنگ است. از آنها برای ایجاد ارائه برای برندهای مد مدرن و مجموعه لباس های خود استفاده کنید.

سپیده دم - قالب پاورپوینت رایگان مد

این یک قالب پاورپوینت رایگان است که دارای مجموعه ای از اسلایدهای زیبا می باشد. می توانید از آن برای ایجاد نمایش اسلایدهای ساده و تمیز برای تمام ارائه های مد و سبک زندگی خود استفاده کنید. انواع مختلفی از اسلایدها با طرح های کاملاً قابل تنظیم در قالب موجود است.

رنگ - ارائه رایگان مد برای پاورپوینت

این الگوی رایگان پاورپوینت مد شامل 10 اسلاید منحصر به فرد است که می توانید هر طور که دوست دارید ویرایش، سفارشی سازی و استفاده کنید. هر اسلاید در قالب دارای طرح های مدرن و رنگارنگ است.

Rexoya - قالب پاورپوینت ارائه مد

اگر به دنبال یک قالب ارائه با طراحی تمیز و مینیمال هستید، این قالب پاورپوینت برای شما ساخته شده است. دارای 20 طرح اسلاید منحصر به فرد با چیدمان های مینیمالیستی است. همچنین می توانید اسلایدها را برای تغییر رنگ، پس زمینه و جایگزینی تصاویر سفارشی کنید. این قالب در قالب های پاورپوینت، اسلایدهای گوگل و کلیدی ارائه می شود.

نمایش پاورپوینت YEBON Fashion lookbook

این قالب پاورپوینت مد برای توجه بیشتر به طرح های مد شما است. همانطور که از طرح بندی اسلایدها می بینید، برای نشان دادن اقلام مد و پوشاک شما با استفاده از تصاویر بزرگ طراحی شده است. همچنین برای مجموعه‌های فصلی شما و ارائه‌های لوک‌بوک مد عالی است.

SHANI - قالب پاورپوینت مد

Shani یک الگوی ارائه زیبا است که دارای مجموعه ای از اسلایدهای زیبا است. 34 طرح اسلاید منحصر به فرد در این الگو وجود دارد. هر اسلاید کاملاً قابل تنظیم است. می توانید رنگ ها، فونت ها، تصاویر و شکل ها را هر طور که دوست دارید تغییر دهید. این برای مجموعه‌های پوشاک خاص و مارک‌های سطح بالا عالی است.

LAURA - الگوی پاورپوینت مد مدرن

لورا یک ارائه پاورپوینت مد با ظاهر و احساس مدرن است. دارای اسلایدهای ساده و در عین حال شیک است که شامل متن و طرح های عنوان خلاقانه است. این اسلایدها مطمئناً به جلب توجه مخاطبان شما کمک خواهد کرد. این قالب شامل بیش از 30 اسلاید منحصربه‌فرد با طرح‌بندی به راحتی قابل تنظیم است.

درخشان - الگوی ارائه مد پاورپوینت

این قالب پاورپوینت برای ساخت اسلایدشوهای ساده و زیبا برای ارائه های مختلف مد مناسب است. این در قالب‌های PowerPoint، Keynote و Google Slides ارائه می‌شود. هر قالب دارای 20 اسلاید منحصر به فرد است. شما به راحتی می توانید اسلایدها را به دلخواه خود ویرایش کنید.

قالب پاورپوینت رایگان کاتالوگ لباس مدرن

با استفاده از این قالب پاورپوینت یک نمایش اسلاید کاتالوگ مد شیک و مدرن بسازید. دانلود کاملا رایگان است و در قالب اسلایدهای گوگل نیز ارائه می شود. 24 طرح بندی اسلاید منحصر به فرد در قالب موجود است.

فصل بهار - قالب پاورپوینت رایگان مد

این قالب پاورپوینت رایگان برای ارائه ارائه هایی برای نشان دادن ترکیب لباس های فصلی و روند مد شما عالی است. این قالب شامل 30 اسلاید منحصربه‌فرد با رنگ‌ها، فونت‌ها و طرح‌بندی‌های کاملاً قابل تنظیم است.

ساراده - قالب ارائه پاورپوینت مد

یک قالب پاورپوینت شیک و مناسب برای تمام نیازهای مد و تبلیغاتی شما. این الگو دارای طراحی اسلاید شیک با آیکون ها، اینفوگرافیک ها، نقشه ها و مدل های دستگاه است. 30 اسلاید منحصر به فرد نیز در این قالب موجود است.

AUREL - قالب پاورپوینت مد شیک

Aurel یک الگوی ارائه شیک است که دارای طراحی اسلاید مدرن است. در این الگو طرح بندی های مختلف اسلاید وجود دارد که به شما در طراحی انواع ارائه های بازاریابی و تبلیغاتی برای برندهای مد کمک می کند. شما می توانید از بین 35 اسلاید مختلف برای ارائه مدهای شگفت انگیز انتخاب کنید.

Pointer - الگوی ارائه مد حداقلی

این قالب پاورپوینت مد با طراحی مینیمالیستی ارائه می شود که به برجسته کردن طرح های پوشاک شما بیش از هر چیز کمک می کند. این شامل 20 اسلاید مختلف است که می توانید به راحتی آنها را برای تغییر رنگ، فونت و تصاویر سفارشی کنید. این قالب در قالب‌های PowerPoint، Keynote و Google Slides نیز موجود است.

پاناما - الگوهای رنگارنگ ارائه مد

با استفاده از این قالب پاورپوینت، ارائه های رنگارنگ و خلاقانه برای نشان دادن طرح های مد خود ایجاد کنید. 20 اسلاید جذاب و رنگارنگ در این قالب گنجانده شده است که می توانید طرح های مد و لباس های خود را شیک تر از همیشه نشان دهید. این قالب در چندین فرمت فایل موجود است.

قالب پاورپوینت Smoosh - Dark Fashion

تم رنگی تیره معمولاً یک انتخاب عالی برای تبلیغ برندهای لوکس و گران‌قیمت است. شما می توانید از این قالب پاورپوینت برای تبلیغ طراحی های شیک و لوکس خود در سبک استفاده کنید. دارای تم رنگی تیره در 33 طرح اسلاید است. هر اسلاید شامل گرافیک و رنگ های قابل ویرایش نیز می باشد.

پاستل جدید - قالب های رایگان ارائه مد خلاقانه

یکی دیگر از قالب های پاورپوینت مد رنگارنگ و خلاقانه. در واقع می توانید این قالب را به صورت رایگان دانلود کنید. دارای طرحی با تم رنگی پاستلی است که می توانید به راحتی آن را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنید.

Mifridix - قالب پاورپوینت رایگان مد

نسخه آزمایشی رایگان این قالب پاورپوینت دارای چندین طرح اسلاید زیبا است که می توانید به راحتی آنها را سفارشی کنید تا اسلایدشوهای خود را ایجاد کنید. طرح رنگ صورتی زیبا به شما این امکان را می دهد که اسلایدشوهای شیک و زنانه ای برای ارائه مد خود بسازید.

Lumia - الگوی ارائه مد PPT

Lumia یک الگوی شیک ارائه مد است که می‌توانید با استفاده از PowerPoint، Keynote یا Google Slides آن را به طور کامل مطابق با اولویت خود سفارشی کنید. این شامل 20 اسلاید مختلف با مکان‌نماهای بزرگ تصویر، فونت‌های شیک و اشکال خلاقانه است. به راحتی می توانید اسلایدها را نیز سفارشی کنید.

قالب پاورپوینت Momentum - Fashion Brand

می‌توانید از این الگوی پاورپوینت برای ایجاد ارائه‌هایی برای نمایش آخرین طرح‌های مد، مجموعه‌های فصلی، مجموعه‌های محصولات و برندهای خود استفاده کنید. برای ساختن پروفایل های برند مد نیز عالی است. این قالب دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است.

رینا - قالب پاورپوینت مد تابستانی

طراحی رنگارنگ و خلاقانه این قالب پاورپوینت آن را به انتخابی عالی برای ارائه های مد تابستانی و فصلی تبدیل کرده است. این شامل 30 اسلاید مختلف با سبک های مختلف طرح بندی است. می توانید از آن برای نمایش برند مد، فروشگاه های آنلاین، کاتالوگ های مد و موارد دیگر استفاده کنید.

فرهنگ - قالب پاورپوینت مد پاک

این قالب پاورپوینت دارای یک طراحی اسلاید تمیز و ساده است که به شما امکان می دهد ارائه های حرفه ای تری برای انواع پروژه های مد و سبک زندگی ارائه دهید. اسلایدها در رنگ های روشن و تیره و همچنین طرح های رنگی زرد، آبی و سبز موجود هستند.

آریانا - قالب پاورپوینت ارائه مد

آریانا یک قالب پاورپوینت مد روز است که برای برندهای مد مدرن و برای نمایش محصولات جدید پوشاک مناسب است. این الگو در مجموع شامل 36 اسلاید مختلف با رنگ‌های قابل ویرایش، مکان‌نماهای تصویر، گرافیک‌های برداری قابل تنظیم، فونت‌های رایگان و موارد دیگر است.

برای الگوهای زیباتر، بهترین مجموعه الگوهای پاورپوینت خلاقانه ما را کاوش کنید.