یکی از معدود مواردی که از شما انتظار می رود خودنمایی کنید، هنگام ارائه نمونه کارها است. در واقع، جذب مشتری بعدی شما بستگی به این دارد که چگونه می توانید مهارت های خود را با نمونه کارها به نمایش بگذارید.

امروز، ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا با یک بروشور نمونه کارها، بزرگ‌تر از همیشه نشان دهید. ما مجموعه‌ای از قالب‌های نمونه کار InDesign را انتخاب کردیم تا به شما کمک کنیم طرح‌بندی عالی را پیدا کنید تا مهارت‌ها و تجربه‌های خود را از طریق بهترین کارتان برجسته کنید.

چه یک فریلنسر، طراح گرافیک، عکاس، معمار یا آژانس باشید، این لیست انواع نمونه‌ها و الگوهای نمونه کارها را برای الهام گرفتن برای ایجاد طرح‌بندی نمونه کارها خود دارد. نگاهی بینداز

قالب InDesign نمونه کارها طراحی گرافیک

این قالب پورتفولیو InDesign با طراحی جلد زیبا و طرح‌بندی‌های داخلی شیک ارائه می‌شود تا به شما کمک کند نمونه‌کارهای طراحی گرافیکی شما را به روشی حرفه‌ای به نمایش بگذارید. این دارای 72 صفحه است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید تا یک بروشور پرتفولیو ایجاد کنید که مشتریان بالقوه شما را شگفت زده کند. این قالب در 3 نسخه رنگی مختلف نیز موجود است.

الگوی نمونه کار طراحی خلاقانه InDesign

این قالب نمونه کارها نیز با در نظر گرفتن طراحان گرافیک ساخته شده است. اگر شما یک طراح آزاد هستید که به دنبال جذب مشتریان با نمونه کارها هستید، این الگو به شما کمک می کند تا بروشور مناسبی برای نمایش کار خود ایجاد کنید. این شامل صفحه آرایی تمیز و مدرن با فضای زیادی برای گنجاندن تصاویر بزرگ و توضیحات پروژه های شما است.

جزوه InDesign Portfolio for Designers

این الگوی بروشور دارای چند طرح صفحه حرفه ای است که به شما کمک می کند نمونه کارها را برای انواع مختلف طراحان بسازید. صفحات این قالب InDesign برای نمایش طرح های لوگو، نشان ها و طرح های گرافیکی مختلف دیگر عالی هستند. این شامل 24 طرح بندی صفحه منحصر به فرد با طرح های کاملاً قابل تنظیم است.

قالب InDesign نمونه کارها زیبا

اگر در حال کار بر روی طراحی نمونه کارها برای یک معمار یا طراح داخلی هستید، این الگوی InDesign به شما کمک می کند تا یک بروشور زیبا برای نمایش آثار خود به سبک طراحی کنید. دارای 14 صفحه آرایی منحصر به فرد با طرح های حداقلی. این به شما این امکان را می دهد که کار خود را با تصاویر بزرگ همراه با توضیحات کوتاه برجسته کنید. این قالب در اندازه های A4 و US Letter ارائه می شود.

قالب InDesign Portfolio Photography

شما می توانید از این قالب InDesign برای ایجاد یک بروشور نمونه کار حرفه ای برای نشان دادن نمونه کارهای عکاسی خود استفاده کنید. از یک طرح رنگ سیاه و سفید درجه یک در 20 طرح منحصر به فرد صفحه استفاده می کند. حتی اگر می‌خواهید عکاسی رنگی را نشان دهید، این الگو با رویکرد طراحی مینیمالیستی خود باعث می‌شود که تصاویر شما برجسته شود.

قالب InDesign نمونه کارها عکاسی رایگان

این یک الگوی نمونه کارها رایگان برای InDesign است. می توانید از آن برای ساختن یک نمونه کار با کلاس و ساده برای عکاسان استفاده کنید. این قالب شامل 16 طرح بندی صفحه منحصر به فرد است که می توانید به راحتی با استفاده از Adobe InDesign آنها را سفارشی کنید.

قالب InDesign نمونه کارها مد رایگان

اگرچه این یک قالب نمونه کار رایگان InDesign است، اما با طراحی با کیفیت عالی ارائه می شود. این برای ساخت نمونه کارها برای طراحان مد و همچنین برای آژانس ها عالی است. این الگو دارای 18 طرح بندی صفحه برای انتخاب است.

قالب نمونه کار معماری حداقلی برای InDesign

این قالب نمونه کار این دیزاین هم برای طراحان داخلی و هم برای معماران برای به نمایش گذاشتن کارهای طراحی خود مناسب است. در این قالب 32 صفحه زیبا با طرح های مینیمال و تمیز وجود دارد که توجه شما را به ویترین گالری خود بیشتر می کند. همچنین می توانید قالب را برای تغییر رنگ ها، فونت ها و افزودن تصاویر خود سفارشی کنید.

طرح بندی نمونه کارها طراحی گرافیک برای ایندیزاین

یک طرح نمونه کار خلاقانه دیگر برای InDesign با صفحات رنگارنگ و زیبا. این قالب بروشور برای طراحان برای نمایش کارهای طراحی خود به سبک عالی است. 40 طرح بندی صفحه مختلف برای انتخاب در قالب با عناصر طراحی به راحتی قابل ویرایش وجود دارد. در سایز A5 عرضه می شود.

الگوی نمونه کارها InDesign معاصر برای InDesign

یک الگوی نمونه کار InDesign برای عکاسان. این به ویژه برای عکاسان متخصص در عکاسی در فضای باز و منظره مناسب است. از آنجایی که این الگو در نمای افقی ارائه می شود، نمایش عکس های خود در فضای بسیار وسیع تری آسان تر خواهد بود. این الگو شامل 12 طرح بندی صفحه منحصر به فرد است و در اندازه های A4 و US Letter ارائه می شود.

طرح بندی نمونه کارها را برای InDesign تمیز کنید

این یک قالب چند منظوره نمونه کارها InDesign است که می توانید از آن برای تهیه جزوات نمونه کارها برای انواع مختلف حرفه ای استفاده کنید. این شامل 24 طرح صفحه با طرح های کاملاً قابل تنظیم است. برای طراحان، عکاسان، هنرمندان و غیره عالی است. این قالب در قالب های InDesign، Illustrator و Photoshop نیز موجود است.

قالب InDesign Book Portfolio Square

با استفاده از این الگوی InDesign، می‌توانید یک کتاب نمونه کار مربعی شکل شیک بسازید تا کار و طرح‌های خود را به شیوه‌ای متفاوت به نمایش بگذارید. دارای مجموعه ای از صفحه آرایی بسیار بصری است که برای طراحان مد و عکاسان مناسب است. این قالب دارای 24 صفحه و در ابعاد 200×200 میلی متر می باشد.

بروشور Lora Free Portfolio Lookbook

Lora یک الگوی رایگان نمونه کارها InDesign است که می توانید از آن برای ساخت بروشورهای lookbook نیز استفاده کنید. این قالب دارای طراحی صفحات رنگارنگ و جذاب است. این شامل 16 صفحه با فضای زیادی برای نشان دادن طرح های شما است.

قالب بروشور نمونه کارها InDesign رایگان

یکی دیگر از بروشورهای رایگان پورتفولیو InDesign که برای ساخت نمونه کارها برای شرکت ها و آژانس های طراحی معماری مناسب است. دارای 20 طرح بندی صفحه منحصر به فرد در اندازه A4 است. همچنین می توانید طرح های صفحه را به دلخواه خود سفارشی کنید.

قالب چند منظوره InDesign Portfolio

این قالب InDesign دارای طراحی صفحه بسیار مدرن و حرفه ای است که به شما امکان می دهد کار خود را به روشی منحصر به فرد به نمایش بگذارید. برای طراحان گرافیک، هنرمندان و عکاسان ایده آل است. 28 طرح صفحه در این قالب وجود دارد و شما می توانید از بین سبک های مختلف طرح بندی انتخاب کنید. این قالب در اندازه های A4 و US Letter موجود است.

قالب InDesign نمونه کارها آژانس خلاق

با استفاده از این قالب زیبای InDesign می توانید بروشور نمونه کارها را برای یک آژانس خلاق یا شرکت طراحی طراحی کنید. این دارای یک طراحی مدرن و ساده است که می توانید به راحتی آن را سفارشی کنید تا رنگ ها و فونت ها را با توجه به برند خود تغییر دهید. دارای 32 صفحه بندی مختلف است و می توانید آن را در اندازه A4 یا US Letter چاپ کنید.

الگوی نمونه کارها و کاتالوگ طراحی داخلی

یک قالب بروشور نمونه کارها مینیمال و تمیز که بهترین انتخاب برای طراحان داخلی و آژانس ها است. طراحی منظره ای دارد که جلوه های بصری را در اولویت قرار می دهد. هر صفحه فضای زیادی در اختیار شما قرار می دهد تا طرح های خود را با تصاویر بزرگ نشان دهید. 32 طرح بندی صفحه منحصر به فرد در قالب وجود دارد. می توانید آن را با InDesign و Photoshop شخصی سازی کنید.

قالب InDesign Portfolio آژانس طراحی

وقتی این قالب InDesign را همراه خود داشته باشید، ساختن نمونه کارها طراحی عالی برای آژانس شما دشوار نخواهد بود. دارای طراحی صفحه افقی شیک است که در آن می توانید نمونه کارها خود را نشان دهید، خدمات خود را تبلیغ کنید، توصیفات مشتری و موارد دیگر را در آن قرار دهید. این قالب دارای 16 طرح صفحه در اندازه A4 است.

قالب A4 Landscape InDesign Portfolio

یکی دیگر از قالب های نمونه کار ساده و زیبای InDesign با نمای افقی. این قالب با در نظر گرفتن عکاسان و استودیوها ساخته شده است. این الگو به شما امکان می دهد تصاویر بزرگ را در 24 طرح بندی صفحه خود به نمایش بگذارید. هم برای نمونه کارهای سیاه و سفید و هم برای عکس های رنگی مناسب است.

قالب رایگان نمونه کار مد برای ایندیزاین

این قالب رایگان نمونه کارها به شما امکان می دهد یک بروشور ساده و در عین حال شیک ایجاد کنید تا نمونه کارها طراحی خود را مانند یک حرفه ای به نمایش بگذارید. دارای 18 صفحه با طراحی محتوای خلاقانه است. شما می توانید آن را هر طور که دوست دارید ویرایش و سفارشی کنید.

قالب های رایگان نمونه کارها InDesign

استفاده از این قالب نمونه کارها InDesign نیز رایگان است. دارای 18 طرح بندی صفحه در اندازه A4 است. این الگو برای طراحان گرافیک و هنرمندان برای به نمایش گذاشتن آثار خود با استفاده از یک چیدمان نمونه کارها تمیز و مینیمال ایده آل است.

قالب InDesign Portfolio Photography Bold

به دنبال یک طرح نمونه کار جسورانه و شیک برای متمایز کردن بروشور خود از سایرین هستید؟ خب یکی پیدا کردی این قالب دارای طراحی جسورانه ای است که به نمونه کارهای شما ظاهر و احساسی منحصر به فرد می دهد. 20 طرح بندی صفحه در این قالب وجود دارد و برای عکاسان ایده آل است.

قالب ساده نمونه کارها و لوک بوک InDesign

شما می توانید یک نمونه کار ساده یا یک لوک بوک مینیمالیستی ایجاد کنید تا طرح های خود را با استفاده از این قالب InDesign به نمایش بگذارید. این به شما امکان می دهد از بین 36 طرح بندی صفحه با طرح بندی تمیز انتخاب کنید تا کار، مهارت ها و خدمات خود را ارتقا دهید. با وجود اینکه طراحی سیاه و سفید دارد، در صورت تمایل می توانید رنگ ها را اضافه کنید.

قالب جزوه نمونه کارها مدرن برای InDesign

یکی دیگر از الگوهای نمونه کار منظره شیک برای InDesign. این یکی برای عکاسان و طراحان گرافیک عالی است. دارای صفحه آرایی گسترده با فضای زیادی برای تصاویر شما. این قالب شامل 14 صفحه منحصر به فرد در سایز A4 می باشد. شما همچنین می توانید آن را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید.

بهترین مجموعه قالب های پاورپوینت نمونه کار ما را بررسی کنید تا الگوهای نمایش اسلاید عالی را برای ارائه نمونه کارها خود بیابید.