تبدیل عکس‌هایتان به آثار هنری یا نقاشی قبلاً کاری پرهزینه و وقت‌گیر بود. در آن زمان، برای انجام کار مجبور بودید یک هنرمند استخدام کنید.

به لطف فتوشاپ، این کار اکنون تنها با چند کلیک ماوس انجام می شود. با کمک اکشن های فتوشاپ، می توانید به راحتی عکس های خود را در عرض چند ثانیه به طرح های مداد یا نقاشی های واقعی تبدیل کنید.

امروز، ما برخی از افکت‌ها و اکشن‌های طراحی مداد فتوشاپ را با استفاده آسان برای تبدیل سریع عکس‌ها و تصاویر گرافیکی به آثار هنری برای شما آورده‌ایم.

ما هم اکشن های فتوشاپ ممتاز با کیفیت بالا و هم چند مورد رایگان را گنجانده ایم. حتما همه آنها را دانلود کنید.

بیش از 2 میلیون اکشن، افزونه و منابع طراحی فتوشاپ با دانلود نامحدود

هزاران اکشن و افزونه خیره کننده فتوشاپ را با عضویت Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2,000,000 اقدام، از پیش تعیین شده، قالب های طراحی، تم ها، عکس ها و موارد دیگر را می دهد.

اکشن های فتوشاپ را کاوش کنید

اکشن فتوشاپ طرح مداد طراحی شده با دست

این اکشن فتوشاپ به شما این امکان را می‌دهد که طرح‌هایی با مداد از عکس‌های خود با ظاهر و احساسی که با دست طراحی شده‌اند ایجاد کنید. با پرتره ها و همچنین عکس های منظره اشیایی مانند ساختمان ها کاملاً کار می کند. افکت طرح را نیز می توان به راحتی به دلخواه خود سفارشی کرد.

اکشن فتوشاپ اسکچ دیجیتال

یک اکشن فتوشاپ با طراحی زیبا که عکس های شما را با استفاده از ترکیبی از طراحی مداد و جلوه های آبرنگ به آثار هنری خلاقانه تبدیل می کند. این اکشن بهتر است برای عکس های پرتره استفاده شود. این شامل براش ها، الگوها و یک آموزش ویدیویی در مورد نحوه استفاده از اکشن نیز می باشد.

اکشن فتوشاپ طرح آبرنگ و مداد

با این اکشن منحصر به فرد فتوشاپ می توانید عکس های خود را مانند نقاشی های قدیمی جلوه دهید. این اکشن همچنین از ترکیبی از طرح مداد و جلوه های قلم موی آبرنگ برای ایجاد جلوه ای واقعی مانند نقاشی استفاده می کند. بهترین بخش این است که حتی می توانید افکت را سفارشی کنید و رنگ ها را هر طور که دوست دارید تغییر دهید.

اکشن فتوشاپ طرح داوینچی

آیا می خواهید طرح های گرافیکی و تصاویر خود را به سبک طرح های داوینچی به نمایش بگذارید؟ پس قطعاً می خواهید از این اکشن فتوشاپ استفاده کنید. این به شما امکان می دهد عکس ها، آثار هنری و تصاویر خود را به صورت طرح هایی با دست طراحی کنید. این اکشن با برس‌ها و بافت‌ها همراه است تا به ایجاد جلوه طراحی معتبر آن کمک کند.

اکشن فتوشاپ طرح سه بعدی

با این اکشن فتوشاپ، می توانید یک طرح منحصر به فرد شبیه به طرح اولیه از عکس ها و نقاشی ها ایجاد کنید. این یک سبک عالی برای طراحی برای استفاده در هنگام ارائه طرح های محصول و حتی نمایش هنر خود از منظری منحصر به فرد است. این اکشن به راحتی قابل تنظیم است و در 20 رنگ از پیش تنظیم شده برای انتخاب وجود دارد.

افکت پرتره اکشن رایگان فتوشاپ

این یک اکشن رایگان فتوشاپ است که می توانید از آن برای آزمایش افکت های طرح مداد استفاده کنید. این دارای یک جلوه خلاقانه به سبک دستی است که با عکس های پرتره بهترین کار را می کند.

افکت عکس طرح مفهومی فتوشاپ رایگان

این اکشن فتوشاپ نیز برای دانلود رایگان است. به جای طرح مداد، جلوه ای شبیه نقاشی به همراه دارد. این افکت به شما این امکان را می دهد که ظاهری مفهومی به عکس های خود بدهید.

معماری BluePrint Sketch Photoshop Action

این اکشن فتوشاپ برای طراحان معماری مفید است تا به سرعت عکس‌های ساختمان‌ها را شبیه نقشه‌های نقشه‌ای به نظر برسانند. همچنین برای طراحان گرافیک برای تبدیل عکس ها به نقشه های معماری مفید است. این اکشن یک افکت طرح غیر مخرب ایجاد می کند که می توانید به راحتی آن را سفارشی کنید.

اکشن فتوشاپ طرح شهری

اگر می خواهید نقاشی هایی از عکاسی شهری منظره ایجاد کنید، این اکشن فتوشاپ فقط برای شما ساخته شده است. این دارای یک اکشن با استفاده آسان است که عکس های شهری را به طرح های طرح تبدیل می کند. این اکشن مخصوصا برای عکس های ساختمان ها و محیط های شهری پرجمعیت مناسب است.

جلوه طرح مداد فتوشاپ لکه دار

این یک جلوه طرح مداد خلاقانه است که به عنوان یک الگوی PSD ارائه می شود. با استفاده از آن می توانید به راحتی با چند کلیک به عکس های خود یک طرح مداد بدهید. همه ترکیب‌بندی‌ها، افکت‌ها و لایه‌های از پیش بسته‌بندی شده ارائه می‌شود، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل PSD را ویرایش کنید تا عکس‌های خود را اضافه کنید.

اکشن فتوشاپ افکت مداد رنگی

با استفاده از این اکشن فتوشاپ، می توانید طرح هایی با مداد رنگی یا خودکار از عکس ها ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد جلوه های طرح رنگارنگ تری برای عکس های پرتره، طرح های گرافیکی و سازه های معماری ایجاد کنید. این اکشن با فتوشاپ CS6 و بالاتر سازگار است.

خطوط انتزاعی طرح اکشن فتوشاپ

این اکشن فتوشاپ برای ساخت طرح های مداد رنگی از عکس ها نیز عالی است. دارای یک جلوه شیک است که از خطوط انتزاعی برای ایجاد جلوه طراحی مداد استفاده می کند. این اکشن همراه با برس ها و الگوها نیز ارائه می شود.

افکت عکس طرح مارکر رایگان فتوشاپ

یک اکشن رایگان فتوشاپ که می‌توانید آن را دانلود کرده و برای ایجاد افکت‌های طراحی به سبک نشانگر برای عکس‌ها استفاده کنید. با انواع عکس‌ها، از جمله پرتره، مناظر در فضای باز، عکاسی در فضای داخلی، و غیره کاملاً کار می‌کند.

Painterly - Sektch Drawing Free Actions Photoshop

Painterly مجموعه‌ای از اکشن‌های فتوشاپ با کیفیت بالا است که دارای جلوه‌های واقعی نقاشی مانند نقاشی است. این اقدامات به تبدیل عکس های شما به نقاشی های کلاسیک با قلم مو و بافت کمک می کند.

Strokes Art Drawing اکشن فتوشاپ

این یک اکشن منحصر به فرد فتوشاپ است که با استفاده از قلم مو جلوه طراحی شیک ایجاد می کند. اگرچه این بهترین انتخاب برای تبدیل کامل عکس‌ها به طرح‌های مدادی نیست، اما برای ایجاد طرح‌های گرافیکی مد روز برای پوستر، وب‌سایت و جلد ایده‌آل است. این اکشن در 10 تنظیم رنگی از پیش ساخته شده ارائه می شود.

اکشن فتوشاپ طرح نقاشی واقعی

این عمل برای ایجاد ظاهری واقعی مانند نقاشی برای عکس های شما عالی است. دارای یک جلوه انعطاف پذیر و قابل تنظیم است که با عکس های پرتره و منظره کار می کند. استفاده از این اکشن بسیار آسان است و روی عکس ها نیز اعمال می شود.

اکشن های فتوشاپ طرح مداد رنگی

اگر می خواهید ظاهری شبیه طرح مداد به متن یا لوگوی خود بدهید، این اکشن فتوشاپ به شما کمک می کند کار را انجام دهید. این برای اعمال یک جلوه مداد رنگی در طرح های مبتنی بر تایپوگرافی ساخته شده است. این افکت در 12 گزینه رنگ و همچنین یک قالب PSD از پیش ساخته شده است.

اکشن فتوشاپ طرح واقعی مداد

یکی دیگر از افکت های طرح مداد واقع گرایانه که برای تبدیل عکس های پرتره نزدیک به آثار هنری عالی است. اکشن فتوشاپ دارای یک افکت کاملا قابل تنظیم است و همراه با آموزش ویدیویی نیز می باشد.

اکشن فتوشاپ نقاشی رنگی

با استفاده از این اکشن فتوشاپ می توانید یک افکت نقاشی رنگی مدرن برای انواع طرح های گرافیکی ایجاد کنید. این دارای یک جلوه قابل تنظیم و غیر مخرب است که با عکس های پرتره و منظره کار می کند. این اکشن با Photoshop CS4 و بالاتر سازگار است.

اکشن طرح مداد فتوشاپ رایگان

یک اکشن ساده و در عین حال موثر فتوشاپ برای تبدیل سریع تصاویر به طرح های طرح مداد. این عمل یک جلوه بسیار اساسی ارائه می دهد که با گرافیک ها و تصاویر ساده بهترین کار را دارد.

اکشن رایگان فتوشاپ نقاشی واقعی

این اکشن رایگان فتوشاپ با یک جلوه نقاشی واقع گرایانه ارائه می شود تا به عکس های ما ظاهر و احساس نقاشی صافی بدهد. استفاده از اکشن آسان است و با Photoshop CS3 و بالاتر کار می کند.

اکشن فتوشاپ طرح ناتمام

با استفاده از این اکشن فتوشاپ، می توانید یک طرح ناتمام خلاقانه تر برای عکس های خود ایجاد کنید. این برای ایجاد گرافیک منحصر به فرد از عکس ها برای پوسترها، جلد مجلات و وب سایت ها عالی است. این اکشن با فتوشاپ CS4 و آخرین نسخه‌های برنامه نیز کار می‌کند.

اکشن اثر قلم مو مداد فتوشاپ

این اکشن فتوشاپ همچنین دارای یک افکت طرح واقعی به سبک قلم مو است. این به طور ویژه برای عکس های پرتره ساخته شده است تا ظاهری شبیه به طراحی واقعی ایجاد کند. این افکت نیز به راحتی به دلخواه شما قابل تنظیم است.

چگونه یک عکس را شبیه نقاشی کنیم

ساده‌ترین و ساده‌ترین راه برای شبیه‌سازی یک عکس، استفاده از یک اکشن فتوشاپ است که تمام مراحلی را که برای تبدیل عکس به نقاشی باید انجام دهید، از قبل بارگذاری شده است.

برای استفاده از یک اکشن فتوشاپ، ابتدا یک اکشن مناسب را از لیست بالا دانلود کنید. اگر بودجه تان کم است، نگران نباشید چند اکشن وجود دارد که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

سپس دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

  • اگر دانلود در یک فایل ZIP بود، آن را استخراج کنید تا فایل ATN. پیدا شود. این فایل اکشن فتوشاپ است
  • برای نصب اکشن در فتوشاپ ابتدا فتوشاپ را باز کرده و به منوی Window رفته و Actions را انتخاب کنید. با این کار پنجره Action باز می شود
  • روی نماد منوی کوچک در سمت راست بالای پنجره Actions کلیک کنید و Load Actions را انتخاب کنید. به دنبال فایل اکشن .ATN که به تازگی دانلود کرده اید بگردید و آن را باز کنید
  • اکنون می توانید این اکشن را روی عکس خود اعمال کنید. عکس را در فتوشاپ باز کنید و سپس در پنجره Actions، اکشن طرح جدید را انتخاب کنید و دکمه Play را فشار دهید تا اجرا شود.

خودشه. اکنون می‌توانید با استفاده از لایه‌های تنظیم، عملکرد را متناسب با عکس خود تنظیم کنید. برخی از اکشن های فتوشاپ به منابع اضافی برای ایجاد جلوه های معتبرتر نیاز دارند. این اقدامات شامل دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده از آنها خواهد بود.

اگر کنجکاو هستید که نحوه ایجاد افکت عکس به طراحی در فتوشاپ را یاد بگیرید، می توانید دنبال کنید این آموزش یوتیوب.