Google Docs بدون شک بهترین برنامه ای است که می توانید برای ایجاد یک رزومه عالی از آن استفاده کنید. چرا؟ چون رایگان است!

برخلاف مایکروسافت ورد، برای استفاده از Google Docs نیازی به خرید اشتراک گران قیمت ندارید. و می توانید از قالب ها برای رزومه سازی سریع و بدون تلاش استفاده کنید. زمانی که باید یک رزومه سریع برای آن فرصت شغلی رویایی که به تازگی در فید توییتر شما ظاهر شد، تهیه کنید، این همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

چه در حال آماده‌سازی رزومه برای اولین درخواست شغلی خود باشید یا یک رزومه قدیمی را اصلاح کنید، ما چند الگوی عالی رزومه Google Docs را برای انتخاب شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

در این لیست، سبک های مختلف رزومه و قالب های رزومه برای انواع حرفه ها را خواهید یافت. چند قالب رایگان نیز در آنجا وجود دارد. برو نگاه کن

بیش از 2 میلیون رزومه و الگوی رزومه، نامه های جلدی + بیشتر

با عضویت ماهانه Envato Elements هزاران قالب رزومه، نامه پوششی و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 قالب ارائه، فونت، عکس، گرافیک و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای CV را کاوش کنید

Kiki Tierney - الگوی رزومه Google Docs

ایجاد رنگارنگ و خلاقانه رزومه راهی مطمئن برای جلب توجه کارفرمایان بالقوه شماست. این الگوی رزومه به شما در رسیدن به آن هدف کمک می کند. این دارای یک طراحی خلاقانه با بخش هایی برای نمایش مهارت ها، تجربه و اطلاعات تماس شما به روشی منحصر به فرد است.

نانسی - الگوی رزومه رزومه برای Google Docs

همراه داشتن رزومه شما یک کاورلتر منطبق بسیار مهم است. این رزومه Google Docs راه حلی برای آن دارد. همراه با یک الگوی رزومه و نامه همراه با طرح های مشابه است. این الگو دارای عناصر تزئینی رنگارنگی است که به رزومه شما نیز حس خلاقانه ای می بخشد.

Rebeca - Google Docs CV Resume Template

اگر به دنبال یک قالب CV با طراحی مدرن و ساده هستید، این قالب برای شما مناسب است. این قالب Google Docs دارای طرح بندی تمیز با رنگ های کمتر است که توجه بیشتر به محتوای آن را بسیار آسان تر می کند. همچنین با یک الگوی نامه پوششی مطابق ارائه می شود.

Montell Leon - Google Docs CV Template

متخصصان خلاق، هنرمندان و فریلنسرها مطمئناً این الگوی رزومه را بسیار مفیدتر خواهند یافت زیرا دارای طراحی بسیار تمیز و مینیمال است. این قالب برای نمایش اطلاعات شما به شیوه ای ساده و بدون درهم ریختگی طرح بندی عالی است. این در فرمت های PDF و MS Word که با Google Docs سازگار است ارائه می شود.

کریستینا ریموند - الگوی رزومه Google Docs

طراحی شیک این قالب رزومه آن را برای ساخت رزومه و رزومه برای طراحان UX، طراحان گرافیک، عکاسان و فریلنسرها بسیار مناسب می کند. علاوه بر طراحی زیبای رزومه، یک الگوی نامه پوششی همسان نیز دریافت خواهید کرد. هر دو قالب را می توان به راحتی به دلخواه خود سفارشی کرد.

الگوهای رزومه رایگان برای Google Docs

این یک الگوی رزومه رایگان است که به راحتی می توانید با استفاده از Google Docs آن را سفارشی کنید. دارای یک طرح ساده و تمیز با طراحی شیک صفحه تقسیم شده است. برای تهیه رزومه حرفه ای برای انواع موقعیت های شغلی عالی است.

الگوی رایگان Creative Google Docs رزومه

این الگوی رزومه با در نظر گرفتن متخصصان خلاق ساخته شده است. می‌توانید از آن برای ایجاد یک CV سریع و ساده برای نمایش جزئیات خود در یک صفحه استفاده کنید. این الگو برای استفاده و سفارشی کردن در Google Docs رایگان است.

Eoin Brennan - الگوی رزومه مدرن Google Docs

اگر توجه بیشتر به رزومه برای شما مهم است، با این الگوی رزومه همراه باشید. دارای طراحی جذاب با رویکرد بصری تر است. این باعث می شود که انتخاب مناسب تری برای طراحان باشد. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و با یک الگوی نامه همراه است.

گلپر - الگوی رزومه برای Google Docs

این قالب رزومه برای حرفه ای های خلاق، به ویژه طراحان و عکاسان نیز عالی است. دارای طراحی بسیار زیبا با چیدمان تمیز است. فضای زیادی برای توصیف مهارت‌ها، تجربیات و استعدادهایتان وجود دارد. قالب را می توان برای تغییر فونت ها و رنگ ها نیز سفارشی کرد.

لوکاس - الگوی خلاقانه Google Docs CV

رویکرد بسیار رنگارنگ و بصری این رزومه، آن را به انتخابی عالی برای هنرمندان، طراحان گرافیک و تصویرگران تبدیل کرده است. البته می‌توانید رنگ‌های پس‌زمینه و عناصر را نیز تغییر دهید تا طرح مورد نظر خود باشد. یک الگوی نامه پوششی در بسته وجود دارد.

Blair Reed - الگوی رزومه ساده برای Google Docs

به دنبال طراحی رزومه مینیمالیستی هستید؟ سپس این قالب Google Docs فقط برای شما ساخته شده است. این با یک طرح ساده و تمیز ارائه می شود که به شما امکان می دهد یک طراحی CV کلاسیک بسازید. این قالب برای ساخت رزومه و رزومه برای انواع حرفه ای ها عالی است.

Cherie Shepherd - الگوی رزومه رزومه برای Google Docs

گرافیک و الگوهای زیبای به کار رفته در این رزومه ظاهر و حس بسیار زیبایی به آن بخشیده است. می توانید از آن برای طراحی رزومه های شیک برای طراحان مد، طراحان داخلی، هنرمندان، تصویرگران و غیره استفاده کنید. این قالب در قالب‌های MS Word و PDF ارائه می‌شود که با Google Docs سازگار است.

رزومه فیلمبردار - قالب رایگان Google Docs CV

یک قالب رزومه بسیار بصری و خلاقانه برای عکاسان و فیلمبرداران. این قالب دارای یک طرح بندی شیک است که می توانید جزئیات مهارت های خود را به صورت کوتاه و دقیق به اشتراک بگذارید. قالب برای دانلود رایگان است.

قالب رایگان حداقل Google Docs رزومه

این رزومه رایگان Google Docs با یک طرح مدرن ارائه می شود که از طراحی مینیمال و تمیز نیز استفاده می کند. این شامل دو صفحه‌آرایی برای رزومه و همچنین طراحی جلد نامه است. با این کیت قالب می توانید یک رزومه کامل بسازید.

Helga - الگوی رزومه Google Docs

Helga یک قالب رزومه با طراحی زیبا است که دارای طراحی تمیز و مینیمال است. برای ایجاد یک رزومه حرفه ای برای درخواست برای انواع موقعیت ها از مشاغل شرکتی گرفته تا آژانس های خلاق کوچک بسیار مناسب است. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و با طرح جلد نامه همراه است.

Mathew - Google Docs CV Template

این الگوی رزومه از یک طراحی منحصر به فرد استفاده می کند تا یک طرح خلاقانه برای نمایش مهارت ها و تجربه شما به شما ارائه دهد. این برای طراحان و هنرمندان و همچنین سایر حرفه ای ها ایده آل است. همچنین می‌توانید با استفاده از MS Word یا Google Docs، هم الگوهای رزومه و هم الگوی نامه‌های همراه را سفارشی کنید.

Ashley- الگوی خلاقانه Google Docs CV

با استفاده از این الگوی خلاقانه، چیزها را با طراحی رزومه خود تغییر دهید. با یک طرح منحصر به فرد ارائه می شود که از یک حاشیه رنگارنگ برای مرتب کردن همه چیز استفاده می کند. این طراحی رزومه به ویژه برای هنرمندان خلاق بسیار عالی است. و همچنین شامل یک جلد نامه مطابق نیز می باشد.

مورین فلیکس - الگوی رزومه Google Docs

این الگوی رزومه Google Docs به شما امکان می دهد در طراحی CV خود خلاقیت بیشتری داشته باشید. دارای رنگ‌ها و عناصر شیک زیادی است که این رزومه را از بقیه متمایز می‌کند. این قالب در اندازه A4 و در فرمت های مختلف فایل موجود است.

Chiara Rivas - الگوی CV Resume for Google Docs

اگر یک طراح گرافیک هستید، این الگوی رزومه قطعا به شما کمک می کند تا رزومه ای جذاب بسازید که کارفرمایان بالقوه شما را شگفت زده کند. دارای عناصر، اشکال و رنگ‌های خلاقانه زیادی است تا طراحی را جذاب کند. یک طرح جلد نامه منطبق نیز موجود است.

جیمز - الگوی رزومه برای Google Docs

یک قالب رزومه شیک و حرفه ای برای انواع خلاقیت ها. این الگوی Google Docs برای برجسته کردن تجربه، تحصیلات و مهارت‌های شما به شیوه‌ای خلاقانه‌تر طراحی شده است. همچنین می توانید آن را با استفاده از MS Word و Google Docs سفارشی کنید.

طراح وب - قالب رایگان رزومه Google Docs

اگر می‌خواهید رزومه‌ای برای نشان دادن مهارت‌های طراحی وب خود داشته باشید، این الگوی Google Docs را دریافت کنید. این با در نظر گرفتن طراحان وب و توسعه دهندگان ساخته شده است. الگوی رزومه دارای یک طرح رنگارنگ با طرح نامه پوششی منطبق است.

الگوی ساده رزومه رایگان برای Google Docs

این قالب رایگان Google Docs برای ساختن رزومه های ساده و حداقلی عالی است. این برای انواع حرفه ای ها مناسب است تا به سرعت یک رزومه عالی بسازید که سفارشی کردن و چاپ آن آسان باشد.

چگونه در Google Docs رزومه بسازیم

ساختن یک رزومه یا رزومه با ظاهر عالی در Google Docs کار زیادی می طلبد. Google Docs همان ابزارهای منعطف موجود در Microsoft Word را برای طراحی رزومه های شیک تر در اختیار شما قرار نمی دهد. اما، اگر راه خود را در مورد اپلیکیشن بلد باشید، هنوز هم می توانید با استفاده از ابزارهایی که در اختیار شما قرار می دهد، رزومه ای زیبا طراحی کنید.

اولین روشی که باید امتحان کنید این است که از یک الگوی رزومه از پیش ساخته شده برای ایجاد رزومه خود استفاده کنید. یا حداقل از یکی برای ایجاد یک طرح کلی برای شروع اولیه در طراحی خود استفاده کنید.

می‌توانید قالب‌های ممتاز رزومه Google Docs با طرح‌های شگفت‌انگیز را در فهرست ما در بالا پیدا کنید. یا یک الگوی رزومه استارت رایگان از کتابخانه قالب Google پیدا کنید.

چگونه Google Docs را رزومه کنیم

سپس یک کپی از الگو در Google Docs تهیه کنید و شروع به ویرایش کنید.

ما نمی‌توانیم در اینجا به جزئیات در مورد چگونگی ساخت رزومه در Google Docs از ابتدا بپردازیم. اگر می خواهید یک رزومه منحصر به فرد برای خود بسازید، می توانید دنبال کنید این آموزش یوتیوب برای یادگیری نحوه انجام آن