آیا در کار عکاسی هستید؟ آیا رئیس شما از شما می خواهد که یک ارائه در مورد عکاسی ایجاد کنید؟ شاید مشتری بخواهد یک ارائه عکس پاورپوینت همراه با نمونه کار شما ببیند.

الگوهای ارائه عکس در زمان شما صرفه جویی می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات و تصاویری را که می خواهید اضافه کنید اضافه کنید. وایلا! شما یک ارائه پاورپوینت حرفه ای دارید که آماده ارائه است. هیچ وقت تلف شده ای برای ارائه یک موضوع یا طرح وجود ندارد.

در این مقاله با هر بودجه ای قالب های پاورپوینت عکاسی را برای شما آورده ایم. این قالب‌های عکاسی پاورپوینت حرفه‌ای‌تر، مدرن‌تر و خلاقانه‌تر هستند و می‌توانند به راحتی و تنها با چند کلیک بر اساس نیازهای خاص شما تنظیم شوند.

ادامه مطلب

قالب پاورپوینت عکاسی

اگر به دنبال دستیابی به بهترین قالب های پاورپوینت عکاسی موجود در بازار هستید، Potraits یک رقیب عالی برای پول نقد شما است. این شامل 30 طرح اسلاید خلاقانه و منحصر به فرد است که می تواند به طور کامل مطابق با نیازهای خاص شما سفارشی شود.

قالب پاورپوینت عکاسی

Focalism یک الگوی پاورپوینت عکاسی مدرن و شیک است که مطمئناً تأثیر خوبی بر مشتریان شما خواهد گذاشت. Focalism با 36 اسلاید قابل تنظیم، فونت های رایگان، نگهدارنده عکس کشیدن و رها کردن، و نسبت عریض 16:9، یکی از بهترین قالب های عکاسی پاورپوینت در لیست ما است.

قالب پاورپوینت عکاسی

آیا در اینترنت برای یک قالب پاورپوینت ترکیب عکاسی زیبا جستجو می کنید؟ فلاپی را بررسی کنید. این یک الگوی ارائه به سبک مجله تمیز و چشم نواز است که دارای بیش از 34 اسلاید منحصر به فرد است که کاملاً با نیازهای شما قابل شخصی سازی است. در گرفتن این الگوی شگفت انگیز عکاسی پاورپوینت برای چرخش درنگ نکنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

یکی یک الگوی ساده و مدرن برای ارائه عکاسی است که به شما امکان می دهد نمونه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید. 20 اسلاید در هر یک از 6 قالب، 3 تم رنگی و قابلیت سفارشی سازی یکپارچه را در اختیار شما قرار می دهد. قالب های رایگان عکاسی پاورپوینت معمولاً چندان چشمگیر نیستند.

قالب پاورپوینت عکاسی

محصول فوق انتخاب عالی برای هر کسی است که به دنبال یک الگوی ارائه عکس زیبا است. شخصی سازی این الگو تنها چند دقیقه طول می کشد. فقط آن را دانلود کنید، آن را با متن، عکس، و voila پر کنید. همه شما آماده اید تا مشتریان خود را شگفت زده کنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

آیا می خواهید یک قالب حرفه ای و فوق مدرن برای ارائه عکاسی هوایی و فیلمبرداری آینده خود داشته باشید؟ به دنبال Drone X نباشید. این الگوی ppt ​​عکاسی با بیش از 44 طرح اسلاید برای سفارشی کردن، با توجه به جزئیات و تمرکز قوی بر تایپوگرافی و قابلیت استفاده طراحی شده است.

قالب پاورپوینت عکاسی

چه به دنبال ایجاد یک لوک‌بوک مد، یا مجموعه عکاسی برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان خود در ارائه آینده باشید، این الگو بسیار مفید خواهد بود. این یک الگوی پاورپوینت عکس چند منظوره است که به شما در طراحی یک ارائه برنده کمک می کند.

قالب پاورپوینت عکاسی

Abram یکی دیگر از قالب های پاورپوینت برای عکاسی است که فکر می کنیم برای عکاسان مبتدی و حرفه ای انتخابی عالی است. فوراً توجه مخاطبان شما را جلب می کند و آن را همانجا نگه می دارد. این الگوی پاورپوینت عکاسی فوق‌العاده را امتحان کنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

بهترین قالب‌های پاورپوینت عکاسی، سبک و ظرافت را به نمایش می‌گذارند، و این دقیقاً همان چیزی است که Picxellence مخفف آن است. این یک الگوی پاورپوینت با کلاس و مدرن برای عکاسانی است که می‌خواهند بدون نیاز به آماده کردن عناصر طراحی از ابتدا یک ارائه برجسته ارائه کنند.

قالب پاورپوینت عکاسی

الگوی بعدی ما به طور ویژه با در نظر گرفتن نیازهای عکاسان مد طراحی شده است. این الگوی ارائه عکاسی PPT با آیکون ها و اینفوگرافیک ارائه می شود. آنچه را که می خواهید بگویید را به صورت بصری نشان دهید یا تأکید کنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

Cygni یک ارائه عکاسی مدرن برای PPT با طراحی مینیمالیستی زیبا است. این قالب پاورپوینت عکاسی دارای بیش از 34 اسلاید متمایز است که می توانید تصاویر خود را به آنها اضافه کنید. Cygni کاملا قابل ویرایش است. ارائه خود را در زمینه عکاسی متناسب با موقعیت سفارشی کنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

پاورپوینت عکاسی نمونه کارها یک ارائه عکاس چند منظوره با طراحی مدرن است. این قالب دارای 36 اسلاید می باشد. هر اسلاید PPT عکاسی را متناسب با نیازهای ارائه خود ویرایش کنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

Akhasia یکی از قالب های پاورپوینت برای عکاسی است که رنگ را به وجد می آورد. این قالب PPT عکاسی دارای 50 اسلاید منحصر به فرد و در مجموع 100 اسلاید است. این به شما امکان می دهد هر مقدار که نیاز دارید در قالب نمایش اسلاید عکس پاورپوینت خود قرار دهید. دو تم رنگی از پیش ساخته شده برای انتخاب وجود دارد.

قالب پاورپوینت عکاسی

الگوی مدرن ارائه عکاسی لمبرت با در نظر گرفتن نمونه کارها طراحی شده است. دارای 23 اسلاید منحصر به فرد و تم رنگی حالت تیره است. الگوی ارائه عکس با نمادهای برداری نیز ارائه می شود. افزودن تصاویر خود به این PPT عکاسی نیز به لطف مکان‌ها آسان است.

قالب پاورپوینت عکاسی

این یک بوم جدا شده برای ایده های ارائه پاورپوینت عکاسی شما است. طرح رنگ سفید و طلایی حداقل است و توجه را به تصاویر شما جلب می کند. تایپوگرافی این ارائه پاورپوینت عکاسی به تکمیل ظاهر کمک می کند.

قالب پاورپوینت عکاسی

این قالب پاورپوینت کاملا قابل ویرایش برای عکاسی دارای 40 اسلاید منحصر به فرد می باشد. هر کدام یک طرح بندی منحصر به فرد برای نمایش عکس های شما دارند. قالب پاورپوینت عکاسی به لطف مکان‌نماهای تصویر به راحتی قابل ویرایش است. فقط بکشید و رها کنید تا یک PPT عکاسی بسازید. از Ultra به عنوان نقطه شروع برای طراحی خود استفاده کنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

Yebon یک قالب پاورپوینت عکاسی تمیز و مینیمالیستی است. بیش از 40 اسلاید برای ارائه شما در مورد عکاسی ارائه می شود. قالب ارائه عکس فول اچ دی است. دارای تایپوگرافی جسورانه با حس طراحی مدرن است. همچنین عناصر برداری مختلف و پوشش‌های تصویری جالب را دریافت خواهید کرد.

قالب پاورپوینت عکاسی

این یک الگوی ارائه عکاسی معاصر است. دارای 39 اسلاید منحصربفرد است که برای ارائه عکاسی عالی هستند. این پاورپوینت عکاسی شامل آیکون های برداری است که قطعات نمونه کار شما را تکمیل می کند. دارای مکان‌هایی برای تصویر است که به شما امکان می‌دهد PPT عکاسی خود را به راحتی ایجاد کنید.

قالب های پاورپوینت عکاسی رایگان

قالب پاورپوینت عکاسی

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با شما Presicious، یک طرح خلاقانه چند منظوره که می‌توان آن را به راحتی از طریق Microsoft PowerPoint ویرایش کرد، به اشتراک گذاشت. از عناوین و جعبه‌های متن گرفته تا تصاویر و گرافیک‌ها، همه چیز در حال حاضر به شیوه‌ای راحت و شیک تنظیم شده است که هنوز هم حس مینیمالیستی دارد، بنابراین تنها ماموریت شما سفارشی کردن آن بر اساس نیازهای خاص پروژه برندسازی شما است.

قالب پاورپوینت عکاسی

Modela یک الگوی ارائه چند منظوره زیبا و خلاقانه است که به شما کمک می کند تا به راحتی یک ارائه موثر ایجاد کنید. هر اسلاید منحصر به فرد است و فقط طرح بندی تکراری نیست. شما می توانید عرشه قدرتمند، زرق و برق دار و حرفه ای با طراحی چشمگیر را به جای چند ساعت فقط در چند دقیقه ایجاد کنید.

قالب پاورپوینت عکاسی

این یک قالب چند منظوره پاستلی و مینیمالیستی است که با آخرین روند طراحی مطابقت دارد و به راحتی توسط هر کاربری بدون دانش قبلی در پاورپوینت سازگار می شود. هر اسلاید سازماندهی شده و به راحتی با اهداف فردی تنظیم می شود.

قالب پاورپوینت عکاسی

در اینجا یک الگوی نمایش اسلاید عکس پاورپوینت مدرن برای عکاسان آورده شده است. با وضوح فول اچ دی عرضه می شود. این باعث می شود آن را به یک انتخاب عالی برای نمایش نمونه کارها تبدیل کنید. در این ارائه عکاس، در مجموع 25 اسلاید منحصر به فرد بر اساس اسلایدهای اصلی دریافت خواهید کرد.