DaVinci Resolve نرم افزاری عالی برای افزودن افکت های شگفت انگیز به ویدیوهای شما است. بهترین بخش این است که به لطف جلوه های از پیش ساخته شده برای DaVinci Resolve، حتی لازم نیست که برای ایجاد آنها یک ویرایشگر ویدیویی خبره باشید.

امروز مجموعه‌ای از جلوه‌های ویژه شگفت‌انگیز داریم که می‌توانید در DaVinci Resolve از آن‌ها استفاده کنید تا ویدیوهای خود را زنده کنید و مانند یک محصول هالیوودی احساس کنید.

انواع مختلفی از افکت‌ها در این مجموعه برای همه چیز از ویدیوهای یوتیوب گرفته تا تبلیغات تلویزیونی، مستندها، موزیک ویدیوها و فیلم‌ها وجود دارد. آنها به شما کمک می کنند جلوه های مسحور کننده ای ایجاد کنید که ویدیوهای شما را از بقیه متمایز می کند.

تمام افکت های زیر را بررسی کنید و ببینید آیا می توانید یک افکت جالب برای پروژه بعدی خود پیدا کنید.

جلوه های آینه سورئال برای DaVinci Resolve

کریستوفر نولان در فیلم Inception در سال 2010 از تکنیک‌های ابتکاری برای خلق صحنه‌های هیجان‌انگیز استفاده کرد. اکنون می توانید افکت های مشابه را با استفاده از DaVinci Resolve تنها با چند کلیک ایجاد کنید. این افکت های از پیش تنظیم شده به شما این امکان را می دهد که افکت های آینه ای باورنکردنی ایجاد کنید تا به نتایج منحصر به فردی برسید. در این بسته 11 ماکرو مختلف با افکت های کاملاً قابل تنظیم وجود دارد. برای یوتیوب‌برها و فیلم‌سازان باید آن را داشته باشد.

اثرات توهم برای DaVinci Resolve

این یک جلوه سرگرم کننده است که می توانید از آن برای اضافه کردن ظاهری توهم آمیز به صحنه ها و کلیپ های ویدیوهای خود استفاده کنید. به ویژه برای ایجاد صحنه های فلاش بک در فیلم ها و موزیک ویدیوها مفید است. همچنین می توانید از آن برای ایجاد ظاهری رویایی یا سبک پاپ آرت برای ویدیوهای خود استفاده کنید. این افکت نیز به دلخواه شما قابل تنظیم و کاملاً قابل تنظیم است.

Locked On Stabilization Effect برای DaVinci Resolve

یکی از محبوب‌ترین افکت‌هایی که در ویدیوهای رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌شود، افکت قفل شده است. این از پیش تنظیم DaVinci Resolve به شما امکان می دهد همان جلوه را بدون تلاش ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد تا روی یک شی یا شخص در ویدیو قفل کنید تا یک جلوه تثبیت کننده مرسوم ایجاد کنید. این افکت در فیلم‌ها و فیلم‌ها نیز به‌ویژه در فیلم‌هایی به سبک فیلم‌های یافت شده استفاده می‌شود.

جلوه‌های Halftone Retro VHS برای DaVinci Resolve

این مجموعه ای از جلوه های نیمه آهنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل برای DaVinci Resolve است. 20 پیش تنظیم رنگ مختلف در این بسته وجود دارد. آنها چیز خاصی نیستند، اما برای افزودن فوری ظاهر قدیمی و قدیمی به ویدیوهای شما عالی هستند. همچنین می‌توانید جلوه‌های رنگی دوتایی سفارشی را با استفاده از این تنظیمات از پیش تنظیم کنید.

DaVinci Resolve Transition and Effects Package

مجموعه ای از منابع مفید برای DaVinci Resolve. این بسته شامل ترکیبی از پیش تنظیم ها و قالب های مختلف برای انواع پروژه های ویدیویی است. نشت نور، جلوه های ذرات، انتقال، کتابخانه صدا و بسیاری موارد دیگر در این بسته وجود دارد. این یک بسته همه‌جانبه از DaVinci Resolve است.

افکت تقسیم RGB رایگان برای DaVinci Resolve

این یک افکت ساده برای DaVinci Resolve است که به شما امکان می دهد یک فیلتر تقسیم RGP منحصر به فرد را به ویدیوهای خود اضافه کنید. حتی برای متن و عناوین نیز کار می کند. این افکت برای دانلود رایگان است. می توانید لینک را در توضیحات ویدیو پیدا کنید.

جلوه خطوط سرعت انیمه رایگان برای DaVinci Resolve

افکت خطوط سرعت انیمه یک افکت محبوب است که در ویدیوهای رسانه های اجتماعی استفاده می شود. به ویژه در میان سازندگان میم مورد علاقه است. می توانید این افکت را به صورت رایگان دانلود کنید تا با خطوط سرعت انیمه ویدیوهای میم خود را بسازید.

اثر واقعی اشعه خورشید برای DaVinci Resolve

اگر می‌خواهید به ویدیوهایی که در شرایط کم نور گرفته شده‌اند جلوه درخشانی از نور خورشید اضافه کنید، این افکت DaVinci Resolve فقط برای شما ساخته شده است. دارای جلوه پرتوهای خورشید با ظاهر واقعی با طراحی کاملاً قابل تنظیم است. می توانید شدت اشعه های خورشید و نشت نور را به دلخواه تنظیم کنید. همچنین دارای یک ردیاب داخلی نیز می باشد.

نمایش‌های واقعی و جلوه‌های رامبل برای DaVinci Resolve

مجموعه ای بسیار مفید از جلوه های DaVinci Resolve برای ویرایشگرانی که روی فیلم های اکشن، فیلم ها و ویدیوها کار می کنند. این بسته دارای مجموعه ای از 12 افکت ضربه مختلف و 6 افکت رامبل است. اگر می خواهید صحنه های تیراندازی با اسلحه خود را شدیدتر جلوه دهید، این افکت های ضربه ای این کار را انجام می دهند. جلوه های رامبل برای فیلم های ورزشی و تناسب اندام نیز مفید است.

افکت های تیراندازی برای DaVinci Resolve

این مجموعه ای از افکت های شلیک جالب برای DaVinci Resolve است. آنها دارای جلوه های کارتونی هستند اما با هر نوع ویدیویی مطابقت دارند. می‌توانید از آنها برای افزودن افکت‌های شلیک به فیلم‌های متحرک، فیلم‌های کوتاه، کلیپ‌های خنده‌دار یوتیوب و حتی ویدیوهای بازی خود استفاده کنید. سبک های مختلفی از افکت های شلیک در این بسته وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

جلوه صفحه دیود برای DaVinci Resolve

این افکت منحصر به فرد صفحه نمایش دیود صحنه های ویدیویی شما را به طور کامل به صفحه ای پر از دیود تبدیل می کند. شما حتی می توانید برای تنظیم اندازه دیودها و همچنین شکل آنها و تعداد دیودها سفارشی کنید. همچنین دارای افکت های مختلف برای ساخت انیمیشن های منحصر به فرد است. این افکت برای ساخت انیمیشن برای بازکننده‌های ویدیو، صحنه‌های تیتراژ پایانی و موارد دیگر عالی است.

افکت های نوار رایت برای DaVinci Resolve

می‌توانید از این افکت DaVinci Resolve برای ایجاد یک افکت قدیمی و جالب برای ویدیوهای خود استفاده کنید. دارای چندین سبک افکت با جلوه های پوششی مختلف است. اینها برای استفاده به عنوان انتقال نیز عالی هستند. یا صحنه های مقدماتی و اسلاید شوهای جالبی را با این افکت طراحی می کنید.

افکت بزرگنمایی رایگان برای DaVinci Resolve

با این افکت رایگان برای DaVinci Resolve، می‌توانید صحنه‌های جالبی برای ویدیوهای خود بسازید. این شامل یک جلوه ذره بین است که می توانید قسمت های خاصی از ویدیوهای خود را بزرگ کنید.

جلوه ویدیوی انباشته رایگان برای DaVinci Resolve

یکی دیگر از افکت‌های رایگان DaVinci Resolve برای ایجاد یک جلوه ویدیویی انباشته شده منحصر به فرد. این به شما امکان می دهد تا یک پشته تا پنج ویدیو در یک صحنه ایجاد کنید. این برای ایجاد ویدیوهای عمودی برای اینستاگرام و TikTok عالی است.

Sparks Effects برای DaVinci Resolve

افکت‌های جالبی در این بسته وجود دارد که باعث می‌شود جرقه‌هایی از ویدیوهای شما پخش شود. این جلوه ها برای افزودن جلوه های ویژه جذاب ساخته شده اند تا ویدیوهای شما کمی بیشتر به نظر برسند. افکت های جرقه در این بسته کاملاً قابل تنظیم هستند. می‌توانید آن‌ها را ویرایش کنید تا رنگ‌ها را تغییر دهید، مکان‌ها را تنظیم کنید و آن‌ها را در انواع مختلف ویدیوها قرار دهید.

بسته اکشن VFX برای DaVinci Resolve

این بسته افکت برای DaVinci Resolve ترکیبی از دود و آتش را دارد. آنها برای ایجاد جلوه های انفجار و آتش، به ویژه برای صحنه های اکشن برای فیلم ها و ویدیوهای یوتیوب ایده آل هستند. افکت ها دارای رنگ های قابل تنظیم برای افکت های آتش و دود هستند. همچنین می توانید از آنها برای ایجاد پس زمینه استفاده کنید.

جلوه های رویایی برای DaVinci Resolve

ایجاد صحنه های رویایی در صورتی که ویدیوهای شما با کمک این افکت DaVinci Resolve بسیار آسان تر می شود. این دارای یک جلوه منحصر به فرد است که باعث می شود صحنه ها کاملا هیپنوتیزم کننده به نظر برسند. این افکت برای ساخت فیلم های عروسی، آلبوم های عکس، ویدیوهای یوتیوب، تبلیغات رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ایده آل است.

جلوه های کارتونی پویا برای DaVinci Resolve

این مجموعه ای از جلوه های پویا به سبک کارتونی برای DaVinci Resolve است. بیش از 30 جلوه ویژه مختلف در این بسته وجود دارد که شامل آتش، انفجار، رعد و برق، انرژی و جلوه های مختلف دیگر می شود. آن‌ها برای ساختن معرفی‌های جالب، نمایش لوگو، انتقال و موارد دیگر برای ویدیوهای شما عالی هستند.

جلوه های انفجار واقعی برای حل و فصل DaVinci

مجموعه دیگری از افکت های انفجار برای DaVinci Resolve. این افکت‌ها دارای طرح‌هایی با ظاهری واقعی هستند که به خوبی با فیلم‌های کوتاه و فیلم‌های شما مطابقت دارند. شما همچنین می توانید از بین بسیاری از سبک های مختلف افکت های انفجار انتخاب کنید.

جلوه متن اشکال رایگان برای DaVinci Resolve

با استفاده از این افکت رایگان می‌توانید عناوین و متن‌های جذابی را با جلوه‌های glitching retrofuturistic طراحی کنید. این افکت به راحتی قابل تنظیم است و برای ساخت عناوین و صحنه های باز کردن ویدیوها طراحی شده است.

جلوه قاب تقسیم عمودی رایگان برای DaVinci Resolve

یک افکت ساده و رایگان دیگر برای DaVinci Resolve. این افکت دارای افکت قاب تقسیم عمودی است که صفحه را برای ایجاد یک انتقال جذاب تقسیم می کند. این برای ایجاد انتقال، نشان دادن لوگو و بازکننده ایده آل است.

جلوه مرتب‌سازی پیکسل هوشمند برای DaVinci Resolve

این یکی از اثرات عجیب در لیست ما است. دارای افکت مرتب‌سازی پیکسلی است که ظاهری کشیده در صحنه‌ها ایجاد می‌کند. ماکرو با هر نوع صحنه ای در ویدیوهای شما مطابقت دارد. و در 14 سبک مختلف برای انتخاب شما ارائه می شود. این برای ساخت صحنه های مقدماتی جالب برای فیلم ها و ویدیوهای YouTube عالی است.

جلوه های واقعی برف برای DaVinci Resolve

یک افکت ساده و در عین حال مفید برای DaVinci Resolve. همانطور که از نام آن پیداست، به شما امکان می دهد برف واقعی را به ویدیوهای خود اضافه کنید. حتی اگر ویدیویی داشته باشید که در تابستان گرفته شده است، این افکت فوراً ظاهر و حال و هوای آن ویدیو را تغییر می دهد. چندین سبک از جلوه های برفی در این بسته وجود دارد و آنها نیز قابل تنظیم هستند.

علاوه بر افکت‌ها و قالب‌ها، می‌توانید از افزونه‌ها نیز برای گسترش ویژگی‌های DaVinci Resolve و ساخت ویدیوهای جالب استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر حتماً بهترین راهنمای افزونه‌های DaVinci Resolve ما را بخوانید.