طراحان همیشه در جستجوی راه های منحصر به فرد برای نمایش محتوا هستند. با این حال، تعادل ظریفی بین چیزی که خوب به نظر می رسد و هم در دسترس و هم شهودی است، وجود دارد. همه چیز باید هماهنگ باشد، در غیر این صورت نتیجه نهایی آسیب می بیند. UI های نورمورفیک می توانند به عنوان یک راه حل موثر عمل کنند.

Neumorphism یک تکنیک طراحی است که بر اساس عناصر نرم UI است. به افکت یخ زدگی یا افکت شیشه تار فکر کنید. به نظر می‌رسد که عناصر از پس‌زمینه بیرون می‌آیند، که آنها را برجسته می‌کند. اما از آنجایی که آنها تمایل دارند از یک پالت رنگی ملایم UI استفاده کنند، معمولاً این اثر ظریف تر از پررنگ است.

مثال نرم افزار UIمثال نرم افزار UIمثال نرم افزار UI

این امکان جداسازی طبیعی عناصر طراحی مانند رابط کاربری کارت را فراهم می کند. و می تواند انتخاب ویژگی های تعاملی مانند دکمه ها را برای کاربران آسان کند. روی هم رفته، منطقی است که نئومورفیسم به یک گرایش محبوب در طراحی وب و اپلیکیشن موبایل تبدیل شده است.

به دنبال اضافه کردن این سبک ابریشمی به پروژه های خود هستید؟ امروز، 15 کیت UI نئومورفیک را به شما معرفی می کنیم که به شما کمک می کند تا به زمین بنشینید. برخی از آنها کیت های درجه یک هستند، برخی دیگر کاملا رایگان هستند، هر کیت با انواع ابزار طراحی کار می کند و همه آنها شامل لیستی چشمگیر از عناصر نئومورفیک هستند.

بیا شروع کنیم!

با Envato، کیت نرم افزاری کامل یا کیت UI Neumorphic را پیدا کنید

Envato Marketplaces مجموعه‌ای عالی از کیت‌های وب نرم UI و Neumorphism ارائه می‌کند.

اگر مشترک هستید عناصر Envato، شما در حال حاضر به ده ها کیت زیبا دسترسی فوری دارید. آیا می خواهید یک خرید یکباره انجام دهید؟ سپس مطمئن شوید که مجموعه ای از گزینه های موجود را بررسی کنید تم فارست و GraphicRiver همچنین.

در هر صورت، همه چیزهایی را که برای ایجاد یک طرح نئومورفیک زیبا نیاز دارید، پیدا خواهید کرد!

کیت های UI نیومورفیک در Envato Elements موجود استکیت های UI نیومورفیک در Envato Elements موجود استکیت های UI نیومورفیک در Envato Elements موجود است

Top Soft UI و Neumorphic UI کیت های موجود برای دانلود

ما بالا و پایین را برای بهترین کیت های UI برای آوردن نورمورفیسم و ​​یک پالت رنگی نرم UI به پروژه های شما جستجو کردیم. این مجموعه پیشنهادات رایگان و تجاری را مرور کنید تا مطابقت کامل خود را پیدا کنید.

1. Neumorphism برای وب با کیت UI نرم

با گنجاندن هر دو حالت تاریک و روشن، کیت Neumorphism UI می تواند در هر طرح رنگی قرار گیرد. همه عناصر کاملاً قابل تنظیم هستند. این کیت شامل چندین فرمت فایل است و با Adobe Photoshop، Figma و Sketch سازگار است.

کیت UI Neumorphismکیت UI Neumorphismکیت UI Neumorphism

2. Fitness Neumorphism کیت UI اپلیکیشن وب و موبایل

اثر شیشه ای نئومورفیسم خود را به عنوان یک انتخاب طبیعی برای برنامه های تلفن همراه می داند. با کیت رابط کاربری برنامه Fitness Neumorphism App خود را متمایز کنید. همه عناصر در قالب های برداری هستند و در تعدادی ویرایشگر از جمله Adobe Illustrator، Adobe XD و Sketch کار می کنند.

Fitness Neumorphic Mobile App UI KitFitness Neumorphic Mobile App UI KitFitness Neumorphic Mobile App UI Kit

3. رایگان – کیت UI نرم Neumorphism

این کیت رایگان Neumorphism UI برای Figma شامل تعدادی آیتم برای شروع است. دکمه ها، نمودارها و عناصر فرم را در میان ترکیب پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، طرح های رنگی روشن، تیره و بنفش در داخل بسته وجود دارد.

رایگان - کیت UI Neumorphism رایگان - کیت UI Neumorphism رایگان - کیت UI Neumorphism

4. کیت UI نرم Neumorphic – Neu

با Neu پروژه خود را عالی شروع کنید. این کیت شامل بیش از 50 مؤلفه رابط کاربری است که نئومورفیسم را به وب سایت یا برنامه تلفن همراه شما می آورد. هر جزء در Sketch و Figma کاملاً قابل ویرایش است.

کیت UI Neumorphic - Neu کیت UI Neumorphic - Neu کیت UI Neumorphic - Neu

5. پنل مدیریت داشبورد UI مجموعه Neumorphic

داشبوردها می توانند از ظاهر ظریف و ظریف یک رابط کاربری نئومورفیک بهره ببرند. پنل مدیریت داشبورد UI مجموعه Neumorphic یک طراحی رابط کاربری شیشه ای اضافه می کند که واقعاً به رنگ های روشن نمودارها و دکمه ها اجازه می دهد تا بدرخشند. هر عنصر برداری کاملاً قابل ویرایش است و در فرمت های فایل محبوب موجود است. پالت رنگی نرم UI برای نمایش اطلاعات شما به بهترین شکل عالی است. همچنین، این کیت دارای اثر یخ زدگی ظریف است.

پنل مدیریت داشبورد UI مجموعه Neumorphicپنل مدیریت داشبورد UI مجموعه Neumorphicپنل مدیریت داشبورد UI مجموعه Neumorphic

6. نمادهای رابط کاربری نرم – بسته آیکون iOS 14

این کیت رایگان نرم افزار UI زیبایی نئومورفیسم را به iOS 14 می آورد. با بیش از 100 نماد برند نومورفیک، مطمئن خواهید بود که دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا خواهید کرد. این نمادها هم برنامه های بومی و هم برنامه های محبوب آیفون و آی پد را پوشش می دهند.

آیکون های نرم - بسته آیکون iOS 14آیکون های نرم - بسته آیکون iOS 14آیکون های نرم - بسته آیکون iOS 14

7. مسنجر آبی نئومورفیک با حباب‌های چت رابط کاربری نرم

حباب‌های چت رابط کاربری نرم چیز زیبایی هستند – و Neumorphic Blue Messenger تمام کارهای سخت را برای ایجاد آنها برای شما انجام داده است. این کیت Sketch با حباب های نرم UI فوق العاده صاف است و می تواند مطابق با برند شما ویرایش شود. با چنین ظاهری، مقاومت در برابر برنامه پیام رسان شما برای کاربران غیرممکن خواهد بود.

پیام رسان آبی نئومورفیکپیام رسان آبی نئومورفیکپیام رسان آبی نئومورفیک

8. Blur Glass- Morphism – Blur Glass UI Design Kit & Frost Effect

این کیت طراحی رابط کاربری رایگان شیشه ای برای Adobe XD و Figma روی عناصر کارت تمرکز دارد. با داشتن جلوه شیشه مات، آنها برای پروژه های تجارت الکترونیک یا نمایش پست های وبلاگ برجسته مناسب هستند، همچنین طراحی رابط کاربری شیشه ای در هر دو زمینه تاریک و روشن به خوبی خودنمایی می کند. پالت رنگ نرم UI این کیت به لطف جلوه شیشه ای بی عیب و نقص و چشم نواز است.

کیت رابط کاربری Glass-Morphismکیت رابط کاربری Glass-Morphismکیت رابط کاربری Glass-Morphism

9. دکمه‌های نئومورفیک و نوارهای جستجو برای برنامه نرم‌افزار UI

با این مجموعه از دکمه ها و نوارهای جستجوی Neumorphic، پروژه خود را به حداکثر سفارشی کنید. تعداد زیادی عناصر شکل خالی وجود دارد که می توانند برای مصارف مختلف مناسب باشند. این کیت در دو فرمت JPG و EPS ارائه می شود و با تمام ویرایشگرهای اصلی تصویر کار می کند.

دکمه‌های نئومورفیک و نوارهای جستجو برای اپلیکیشن رابط کاربریدکمه‌های نئومورفیک و نوارهای جستجو برای اپلیکیشن رابط کاربریدکمه‌های نئومورفیک و نوارهای جستجو برای اپلیکیشن رابط کاربری

10. Finance Mobile Neumorphism Soft UI با جلوه Blur Glass

یک کیت Sketch UI برای برنامه های مالی، Loans Finance Mobile Neumorphism UI Soft رویکردی جذاب و محفوظ به این تکنیک دارد. عناصری مانند کارت ها و دکمه ها دارای جلوه شیشه ای تار هستند، در حالی که سایر قسمت ها دست نخورده هستند. با انجام این کار، ویژگی های تعاملی حتی بیشتر قابل توجه می شوند. پالت رنگی نرم UI این کیت سرگرم کننده، مدرن است و با هر پروژه ای که روی آن کار می کنید مطابقت دارد. برخی از بخش‌های ویژه کیت دارای جلوه یخ زدگی جالبی هستند که کاربران شما را دوست خواهند داشت.

Loans Finance Mobile Neumorphism Soft UiLoans Finance Mobile Neumorphism Soft UiLoans Finance Mobile Neumorphism Soft Ui

11. کیت UI نرم Neumorphic

این کیت برنامه Neumorphism تمام اصول اولیه را با 26 عنصر شامل می شود. هر یک را می توان در Sketch سفارشی کرد و حتی می توانید موارد جدید را از طریق این برنامه نومورفیسم و ​​سبک های از پیش تعریف شده آن ایجاد کنید. عناصر زیبای زیادی برای شروع درست پروژه خود پیدا خواهید کرد.

کیت UI نئومورفیککیت UI نئومورفیککیت UI نئومورفیک

12. اپلیکیشن Neumorphism برای کیت رابط کاربری موبایل

Neumorphic App UI Kit برای تلفن همراه منابع زیادی را ارائه می دهد، از جمله الگوهای از پیش ساخته شده که کاربردهای مختلفی را پوشش می دهند. از بین بانکداری، تجارت الکترونیک، امور مالی، تناسب اندام و حتی یک پخش کننده موسیقی انتخاب کنید. علاوه بر این، این مجموعه در طرح های رنگی و فرمت های مختلف فایل ارائه می شود.

کیت رابط کاربری اپلیکیشن موبایل Neumorphic کیت رابط کاربری اپلیکیشن موبایل Neumorphic کیت رابط کاربری برنامه موبایل Neumorphic

13. کیت وب و رابط کاربری رایگان Neumorphism برای Figma

کاربران Figma این کیت UI رایگان نئومورفیک را دوست خواهند داشت. این دستگاه انواع عناصر دکمه ای و فرمی را ارائه می دهد که امکان تضاد رنگی برجسته را فراهم می کند. توجه داشته باشید که برای دانلود این اکانت Figma نیاز دارید. پالت های رنگی نرم UI را مطابق میل خود تنظیم کنید!

کیت رایگان Neumorphism UI برای Figmaکیت رایگان Neumorphism UI برای Figmaکیت رایگان Neumorphism UI برای Figma

14. رابط کاربری Neumorphic برای خانه هوشمند

از رابط کاربری Neumorphic برای خانه هوشمند برای تقویت ظاهر برنامه اتوماسیون خانه خود استفاده کنید. شامل بیش از 20 طرح‌بندی رابط کاربری کارت، به همراه بیش از 100 عنصر مانند دکمه‌ها، جعبه‌های متن و موارد دیگر است. این کیت با Adobe XD، Figma، Sketch و سایر ابزارهای طراحی محبوب سازگار است.

رابط کاربری Neumorphic برای خانه هوشمندرابط کاربری Neumorphic برای خانه هوشمندرابط کاربری Neumorphic برای خانه هوشمند

15. Neumorphic Darkness – کیت UI رایگان

روی یک پروژه با مضمون تاریک کار می کنید؟ این کیت UI رایگان برای Adobe XD مجموعه ای زیبا از عناصر را برای تکمیل طراحی شما به ارمغان می آورد. حاشیه‌های درخشان ظریف، حس کلاسی را به شما می‌دهد و به محتوای شما اجازه می‌دهد تا بدرخشد. روند حالت تاریک روز به روز محبوب تر می شود، پالت رنگی نرم UI این کیت از این روند الهام گرفته و در بسیاری از عناصر آن قابل مشاهده است.

Neomorphic Darkness - کیت UI رایگانNeomorphic Darkness - کیت UI رایگانNeomorphic Darkness - کیت UI رایگان

کیت های UI رایگان در Tuts+

ما کیت‌های UI رایگان را به شما می‌دهیم که می‌توانید از اینجا در Tuts+ دانلود کنید! آنچه در حال حاضر در دسترس است را بررسی کنید، ممکن است شانسی برای دریافت کیت نورومورفیک وجود داشته باشد! منتظر کیت های UI رایگان بیشتر به زودی باشید.

  • کیت های رابط کاربری

    کیت رایگان Figma UI: برنامه Social Food

    دانیال احمدی

نکاتی برای یافتن و استفاده بیشتر از کیت UI Neumorphic

1. به طرح رنگ فکر کنید

قبل از اینکه کیت UI نورمورفیک یا نرم را انتخاب کنید، طرح رنگی را که می خواهید استفاده کنید در نظر بگیرید. برخی از کیت ها به طور خاص طراحی شده اند تا با رابط های کاربری روشن یا تاریک بهتر کار کنند. داشتن یک برنامه از قبل به شما کمک می کند تا برنامه مناسب را انتخاب کنید.

2. در استفاده از افکت انتخابی باشید

یکی از مزایای واقعی استفاده از نئومورفیسم برای وب یا برنامه ها، توانایی آن در برجسته کردن عناصر خاص است. اما در استفاده بیش از حد از اثر خطر وجود دارد. اگر به نظر برسد که هر عنصر از صفحه بیرون زده است، طرح ممکن است به هم ریخته شود. به استفاده از ظاهر نئومورفیک در عناصر تعاملی مانند دکمه ها یا در مناطقی که می خواهید جدایی بصری ایجاد کنید، پایبند باشید.

3. کیت های رابط کاربری یک نقطه شروع هستند

وقتی به دنبال کیت کامل می گردید، احتمالاً متوجه خواهید شد که برخی عناصر طراحی بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهند. صرف نظر از این، به جای یک راه حل کامل، به یک کیت UI نئومورفیک به عنوان نقطه شروع فکر کنید. به راحتی پیشنهادات آن را گسترش دهید و از خلاقیت خود استفاده کنید.

4. سازگاری مهم است

به دنبال یک کیت UI باشید که با ابزار ویرایش تصویر یا طرح بندی مورد علاقه شما سازگار باشد. به عنوان مثال، برخی از مجموعه ما با ابزارهای مختلفی کار می کنند، در حالی که برخی دیگر به شدت برای یک برنامه طراحی شده اند.

5. قابلیت دسترسی را در نظر بگیرید

اطمینان از اینکه طرح های شما برای هر کاربر قابل دسترسی است بسیار مهم است. این به هر کیت UI که دانلود می کنید گسترش می یابد. اگر خوانایی متن یا نسبت کنتراست رنگ به اندازه نیست، کیت خود را برای حل این مشکلات قبل از استفاده در پروژه ویرایش کنید.

زیبایی ظریف نئومورفیسم را به پروژه های وب یا برنامه خود اضافه کنید

مقاومت در برابر ظاهر شیک و مدرن یک رابط کاربری نئومورفیک سخت است. این یک جریان بصری را ارائه می دهد که تقریباً برای هر موردی مناسب است. چه در حال ساخت یک وب سایت یا یک برنامه تلفن همراه باشید، دلیلی وجود دارد که از این تکنیک محبوب استفاده کنید.

اگر متقاعد شده‌اید که یک رابط کاربری نرم برای شما مناسب است، کیت‌های رابط کاربری در مجموعه ما یک نقطه شروع عالی را ارائه می‌دهند. شما از ساختن همه چیز از ابتدا اجتناب خواهید کرد و به بسیاری از عناصر طراحی آماده برای استفاده دسترسی خواهید داشت.

اکنون که این نگاه قدرتمند را در نوک انگشتان خود دارید، چه چیزی خلق خواهید کرد؟

لینک های مفید