اگر تا به حال مجبور شده اید یک اپلیکیشن موبایل جدید طراحی کنید، متوجه خواهید شد که این کار چقدر سخت، کار فشرده و زمان بر است. برای رهایی از این حجم کاری، تعدادی از بهترین کیت‌های رابط کاربری اندرویدی موجود را انتخاب کردیم عناصر Envato.

مانترا - کیت رابط کاربری موبایلمانترا - کیت رابط کاربری موبایلمانترا - کیت رابط کاربری موبایل

کیت های رابط کاربری زیبای Adobe XD را در Envato Elements پیدا کنید

اگر به دنبال کیت های رابط کاربری Adobe XD با طراحی حرفه ای برای پروژه بعدی خود هستید، عناصر Envato باید اولین توقف شما باشد شما می توانید تمام این کیت های رابط کاربری را با Envato Elements دریافت کنید، که به شما امکان دانلود نامحدود تم ها و پلاگین های وردپرس، قالب های وب و قالب های ایمیل را می دهد!

Android Mobile UI Kit XD و Figma در Envato Elements موجود استAndroid Mobile UI Kit XD و Figma در Envato Elements موجود استAndroid Mobile UI Kit XD و Figma در Envato Elements موجود است

بهترین کیت های رابط کاربری موبایل برای اندروید

این کیت‌های رابط کاربری اندروید برای طیف وسیعی از برنامه‌های طراحی در دسترس هستند: Adobe Photoshop، Adobe XD، Figma، Sketch و Adobe Illustrator. به جای اینکه دنبال یک کیت UI رایگان برای اندروید، شروع به کار با طرح های حرفه ای کنید که از بهترین کیت های رابط کاربری موبایل دریافت خواهید کرد:

1. کیت رابط کاربری اندروید Trippo

https://elements.envato.com/trippo-android-ui-kit-PD2J749https://elements.envato.com/trippo-android-ui-kit-PD2J749https://elements.envato.com/trippo-android-ui-kit-PD2J749

اولین بار در لیست این کیت رابط کاربری اندروید Trippo است. این کیت رابط کاربری موبایل با چیدمان های زیبا و منحصر به فرد ارائه می شود. این یکاندروید موبایل کیت UI در XD است همچنین با Figma و Sketch سازگار است. تمام اجزای مورد نیاز برای طراحی یک برنامه اندرویدی زیبا را به همراه دارد.

به لطف طراحی باکیفیت آن، یک کیت رابط کاربری عالی است. این می تواند باشد بهترین کیت UI موبایلی که با آن کار کرده اید.

2. خرید و فروشگاه موبایل کیت رابط کاربری iOS و Android

خرید و فروشگاه موبایل کیت رابط کاربری iOS و Androidخرید و فروشگاه موبایل کیت رابط کاربری iOS و Androidخرید و فروشگاه موبایل کیت رابط کاربری iOS و Android

این یک A فوق العاده استکیت UI موبایل اندروید در XD، Photoshop، Sketch و Figma. این کیت UI موبایل در XD شامل بسیاری از ویژگی های جالب است:

 • صفحه نمایش های فروشگاه، فروشگاه و تجارت الکترونیکی
 • صفحه نمایش محصول و نوار لغزنده محصولات محبوب
 • طراحی منحصر به فرد، شیک و مدرن
 • کاملا قابل تنظیم

همه ویژگی های ارائه شده برای یک کیت UI مفید هستند. این بهترین جایگزین نسبت به الف است کیت UI رایگان برای اندروید.

3. پروفایل Android UI Kit

پروفایل Android UI Kitپروفایل Android UI Kitپروفایل Android UI Kit

Profiles Android UI Kit یکی از بهترین کیت های UI در اینجا است. این یکاندروید موبایل کیت UI XD با طراحی مدرن، عناصر هدفمند و تمام اجزای مورد نیاز شما همراه است. این A را بررسی کنیدکیت رابط کاربری اندروید موبایل در XD، می تواند مکان خوبی برای شروع طراحی باشد.

4. ماکت اندروید و iOS

ماکت اندروید و iOSماکت اندروید و iOSماکت اندروید و iOS

در مرحله بعد، کیت رابط کاربری Mockup Android و iOS را داریم که یک کیت فوق العاده برای تمام نیازهای طراحی برنامه شما است. این کیت رابط کاربری یکی از بهترین هایی است که می توانید به لطف ارائه 6 HQ PSD، ویرایش آسان و سریع از طریق Smart Objects و فرمت 4500×3000 پیکسل دریافت کنید.

5. رابط کاربری مسطح برای موبایل

رابط کاربری مسطح برای موبایلرابط کاربری مسطح برای موبایلرابط کاربری مسطح برای موبایل

Flat UI for Mobile کیتی است که شامل 32 فایل PSD است. این کیت رابط کاربری زیبا، زیبا و مدرن است، ناگفته نماند که این کیت به گونه ای طراحی و ساخته شده است که به اندازه شما قابل تنظیم است.

6. الگوی رابط کاربری موبایل بانک

الگوی رابط کاربری موبایل بانکالگوی رابط کاربری موبایل بانکالگوی رابط کاربری موبایل بانک

هر صفحه در الگوی رابط کاربری Mobile Banking کاملاً قابل تنظیم، استفاده آسان و با دقت لایه‌بندی است. همه عناصر در این کیت رابط کاربری داشبورد موبایل در Sketch گروه بندی می شوند. این تنها چیزی است که برای ایجاد یک نمونه اولیه سریع برای یک برنامه اندرویدی نیاز دارید.

برخی از بهترین ویژگی های این قالب عبارتند از:

 • طراحی های بی نقص صفحه نمایش پیکسل
 • کاملا قابل تنظیم
 • نمادهای تودرتو سازماندهی شده و لغو

7. کیت رابط کاربری اپلیکیشن موبایل پزشکی

کیت رابط کاربری اپلیکیشن موبایل پزشکیکیت رابط کاربری اپلیکیشن موبایل پزشکیکیت رابط کاربری اپلیکیشن موبایل پزشکی

طراحی بصری این کیت رابط کاربری موبایل دارای فضای زیاد، اجزای زیبا و تایپوگرافی فوق العاده است. این کیت همچنین شامل عناصر طراحی متعددی برای طراحی کامل است کیت رابط کاربری داشبورد موبایل. هر صفحه از نظر پیکسلی کامل است و به راحتی برای پروژه شما قابل تنظیم است.

8. CryptoNews – کیت رابط کاربری موبایل

CryptoNews - کیت رابط کاربری موبایلCryptoNews - کیت رابط کاربری موبایلCryptoNews - کیت رابط کاربری موبایل

CryptoNews – Mobile UI Kit بهترین انتخاب برای برنامه اندروید شما است. همه عناصر در این زیبا کیت رابط کاربری داشبورد موبایل کاملاً قابل تنظیم هستند و در پروژه جدید شما عالی به نظر می رسند. این می تواند یکی از بهترین کیت UI موبایلی که به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد.

برخی از ویژگی های عالی این کیت UI عبارتند از:

 • صفحه نمایش های مدرن
 • دستورالعمل های سبک
 • فونت های رایگان
 • کاملا قابل تنظیم

9. Bite It Mobile UI Kit

Bite It Mobile UI KitBite It Mobile UI KitBite It Mobile UI Kit

به دنبال ایجاد کیت رابط کاربری موبایل طراحی در عرض چند دقیقه با لایه های سازمان یافته در Adobe XD؟ توقف به دنبال a کیت UI رایگان برای اندروید به صورت آنلاین. Bite It Mobile UI Kit ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

این کیت رابط کاربری موبایل است استفاده بسیار آسان، به شما کمک می کند تا برنامه خود را در کمترین زمان طراحی کنید، و با Adobe XD و Adobe Photoshop سازگار است.

10. Finance Mobile UI KIT for Sketch

Finance Mobile UI KIT for SketchFinance Mobile UI KIT for SketchFinance Mobile UI KIT for Sketch

به دنبال یک کیت رابط کاربری داشبورد موبایل؟ این کیت UI از بیش از 20 قالب با کیفیت بالا تشکیل شده است که به شما کمک می کند برنامه مالی بعدی اندروید خود را بسازید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صفحه نمایش ها را سفارشی کنید، هر یک از عناصر مورد نیاز خود را اضافه کنید و در کمترین زمان یک برنامه فوق العاده خواهید داشت. این کیفیت را در a پیدا نخواهید کرد کیت UI رایگان برای اندروید.

برخی از ویژگی هایی که این پک را به یک الزام تبدیل می کند عبارتند از:

 • طراحی صفحه نمایش 20 پیکسلی عالی
 • 80++ عناصر UI
 • 100% لایه های برداری
 • فونت رایگان

11. Atlass Directory Mobile App UI Kit

Atlass Directory Mobile App UI KitAtlass Directory Mobile App UI KitAtlass Directory Mobile App UI Kit

کیت رابط کاربری Atlass Directory Mobile App شامل بیش از 17 صفحه نمایش منحصر به فرد با بیش از 50 بخش و فایل های PSD، XD، JPEG است. و از آنجایی که تمام اشیاء کاملاً قابل تنظیم هستند، برنامه شما دقیقاً همانطور که می خواهید ظاهر می شود.

پس برای چی منتظری؟ ادامه دهید و این کیت UI شگفت انگیز را بررسی کنید.

12. کیت رابط کاربری برنامه بلاگ موبایل

کیت رابط کاربری برنامه بلاگ موبایلکیت رابط کاربری برنامه وبلاگ موبایلکیت رابط کاربری برنامه بلاگ موبایل

اگر به دنبال ایجاد یک برنامه وبلاگ هستید، این قالب کیت رابط کاربری اندروید Adobe XD انتخاب مناسبی است. این کیت رابط کاربری با طراحی مینیمالیستی کامل پیکسلی ارائه می شود که توجه کاربران شما را به خود جلب می کند.

این کیت رابط کاربری همچنین دارای یک طرح کاملاً قابل تنظیم و فایل های Sketch، Figma و Adobe XD است.

13. کیت رابط کاربری برنامه موبایل Stadeum-Fitness

کیت رابط کاربری برنامه موبایل Stadeum-Fitnessکیت رابط کاربری برنامه موبایل Stadeum-Fitnessکیت رابط کاربری برنامه موبایل Stadeum-Fitness

Stadeum – Fitness Mobile App UI Kit یک الگوی تناسب اندام با کیفیت است که شامل تمام عناصر مربوط به تناسب اندام و ورزش است.

این کیت رابط کاربری اندروید Adobe XD با PSD، Sketch و Figma نیز سازگار است. Aکیت رابط کاربری اندروید شامل 60 صفحه نمایش است که هر یک از آنها کاملاً قابل تنظیم، استفاده آسان و با دقت لایه بندی هستند.

14. Knock Mobile UI Kit تجارت الکترونیک

Knock Mobile UI Kit تجارت الکترونیکKnock Mobile UI Kit تجارت الکترونیکKnock Mobile UI Kit تجارت الکترونیک

بسیار خوب، بنابراین این یکی iOS است به جای آندروید، اما هنوز هم ارزش بررسی. Knock شامل بیش از 170 صفحه نمایش موبایل iOS است که شش دسته را پوشش می دهد و شامل هر دو نسخه اسکچ و فتوشاپ است.

اگر به دنبال ایجاد اپلیکیشن های موبایل زیبا و حرفه ای با استفاده از تعداد زیادی عناصر هستید، Knock Mobile UI Kit بهترین انتخاب برای شما است.

هنوز قانع نشدی؟ برخی از ویژگی های عالی آن را بررسی کنید:

 • 170 فایل، 750×1334 پیکسل
 • فایل های فتوشاپ لایه ای
 • کاملا قابل تنظیم
 • 100% اشکال برداری

15. طراحی کیت های رابط کاربری پاسخگو برای موبایل

طراحی کیت های رابط کاربری پاسخگو برای موبایلطراحی کیت های رابط کاربری پاسخگو برای موبایلطراحی کیت های رابط کاربری پاسخگو برای موبایل

اگر به دنبال طراحی بی نقص پیکسلی، رابط کاربری منظم و لایه بندی شده و یک الگوی زیبا هستید، پس من معتقدم که طراحی کیت های رابط کاربری پاسخگوی موبایل برای شما مناسب است. پیدا کردن یک کیت UI رایگان برای اندروید با بسیاری از طرح‌بندی‌های منحصربه‌فرد.

پیش بروید و به برخی از ویژگی هایی که ارائه می دهد نگاهی بیندازید:

 • 4 طرح فوق العاده
 • طرح بندی های تمیز و منحصر به فرد
 • کاملاً قابل تنظیم – همه رنگ ها و متن قابل ویرایش هستند.

16. کیت رابط کاربری نمودار موبایل

کیت رابط کاربری نمودار موبایلکیت رابط کاربری نمودار موبایلکیت رابط کاربری نمودار موبایل

اگر به دنبال الگوی نمودار هستید، Mobile Chart UI Kit گزینه خوبی برای شماست. مولفه‌های Sketch و Figma به شما انعطاف‌پذیری کاملی را در شکلی که می‌خواهید برنامه‌تان به نظر برسد، می‌دهد و طراحی بی‌نقص پیکسل آن را به ارتفاعات جدیدی ارتقا می‌دهد.

کیت های رابط کاربری رایگان در Tuts+

ما کیت‌های رابط کاربری رایگان را به شما می‌دهیم که می‌توانید از اینجا در Tuts+ دانلود کنید! برخی برای اندروید، برخی برای iOS، و با طیف وسیعی از برنامه های طراحی سازگار هستند. آنچه در حال حاضر در دسترس است را بررسی کنید و منتظر کیت های UI رایگان بیشتری باشید که به زودی ارائه می شود!

چرا باید از کیت UI استفاده کنید؟

اکنون که تعدادی از بهترین کیت های رابط کاربری موبایل برای اندروید را دیدید، بیایید به این موضوع بپردازیم که چرا باید به جای ایجاد کیت های خود از آنها استفاده کنید.

1. مقرون به صرفه بودن

هنگامی که به جای استخدام یک طراح برای ایجاد طرح برای شما، از کیت UI استفاده می کنید، در منابع با ارزش صرفه جویی می کنید و نه در زمان.

2. کیفیت طراحی

کیت های UI که ما در این لیست انتخاب کرده ایم بسیار با کیفیت هستند که به اپلیکیشن شما اجازه می دهد برای کاربران شما حرفه ای و جذاب به نظر برسد.

3. گزینه های متعدد

اکثر کیت‌های UI دارای گزینه‌های طرح‌بندی متعددی هستند که به شما این امکان را می‌دهند که بهترین گزینه را انتخاب کنید که با دید شما مطابقت دارد.

چگونه یک کیت رابط کاربری با کیفیت بالا انتخاب کنیم؟

قبل از اینکه کیت UI را با کیفیت بالا بخوانیم، نکات زیادی وجود دارد که باید در نظر داشت، اما در اینجا بزرگترین شاخص ها از نظر ما وجود دارد:

1. سازمان

یک کیت UI به خوبی سازماندهی شده یک کیت ارزشمند است که بخش زیادی از وقت شما را در تلاش برای فهمیدن اینکه همه چیز در کجا قرار دارد را نمی گیرد.

2. تعداد عناصر

تعداد زیاد عناصر یک ویژگی مهم در کیت‌های UI است زیرا به شما امکان می‌دهد خلاق باشید و محدود به گزینه‌های معدودی نباشید.

3. UX عالی

طراحی زیبا در یک کیت UI بسیار مهم است، اما اگر تاکیدی بر UX نباشد، همه چیز بیهوده است.

مجموعه های بیشتر UI Kit

با یک کیت UI ممتاز برای اندروید شروع کنید

چه مجموعه بسیار هیجان انگیزی از بهترین کیت های رابط کاربری موبایل برای اندروید که امروزه می توانید پیدا کنید. ما مقداری زمان با کیفیت را صرف بررسی هر یک از این کیت ها کردیم. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید.

یادداشت تحریریه: این پست با مشارکت‌های به‌روزرسانی شده است جانیلا کاستاندا. جانیلا یک کارمند نویسنده با Envato Tuts+ است.