آیا می دانستید که کاربران وردپرس می توانند از طریق داشبورد وردپرس کمپین های خبرنامه را خود میزبانی، ایجاد، مدیریت و ارسال ایمیل کنند؟ این همه به لطف میلستر افزونه وردپرس.

داشتن میلستر یعنی:

 • بدون پرداخت هزینه اشتراک ماهانه مکرر به پلتفرم های بازاریابی ایمیلی
 • شما مالک و بنابراین کنترل داده های مشترک خود را دارید
 • مالکیت و کنترل دارایی های دیجیتال برای کمپین های خود را داشته باشید
 • بدون نیاز به دانش کدنویسی
میلستر

برخی از ویژگی های مفید عبارتند از:

 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن برای ایجاد کمپین های ایمیل خیره کننده و جاسازی تصاویر در خبرنامه شما
 • ابزارهای اتوماسیون قدرتمند برای ارسال ایمیل های خوش آمدگویی خودکار، ایمیل های تولد، راه اندازی کمپین ها از اقدامات، پیگیری ها و غیره.
 • ابزار ردیابی و تجزیه و تحلیل برای درک پاسخ به کمپین های شما و بهبود
 • وارد کردن مخاطبین از صفحات گسترده
 • با هر ارائه دهنده ایمیل ایمیل ارسال کنید
 • در 15 زبان موجود است

قالب ها

یکی از مزایای بزرگ استفاده از Mailster این است که شما انتخاب گسترده ای از قالب های ایمیل رایگان و ممتاز برای انتخاب دارید. قالب ها در دو دسته هستند:

 • قالب هایی که به طور خاص برای Mailster ساخته شده اند
 • قالب هایی که با Mailster سازگار هستند

ما به الگوهای Mailster از Envato Elements و ThemeForest نگاه خواهیم کرد. این قالب ها بسیار مقرون به صرفه هستند و با پشتیبانی توسعه دهندگان ارائه می شوند.

الگوهای سازگار با Mailster در Envato Elements

الگوهای ایمیل سازگار با Mailster در Envato Elementsالگوهای ایمیل سازگار با Mailster در Envato Elementsالگوهای ایمیل سازگار با Mailster در Envato Elements

1. سلام – بسته قالب های ایمیل آرزوهای تولد

سلام - بسته قالب های ایمیل آرزوهای تولدسلام - بسته قالب های ایمیل آرزوهای تولدسلام - بسته قالب های ایمیل آرزوهای تولد

الگوی ایمیل پاسخگو تولد به شما امکان می دهد در روزهای خاص به مشتریان، کارمندان و مشترکین تبریک تولد ارسال کنید. شما همچنین می توانید از این الگوی Mailster-ready برای ارسال دعوت نامه تولد، آرزوهای عروسی و غیره استفاده کنید. این برنامه از تصاویر پس‌زمینه در تمام سرویس گیرنده‌های ایمیل Outlook پشتیبانی می‌کند و روی همه مرورگرهای مدرن کار می‌کند.

2. CLINIC – قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

CLINIC - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهCLINIC - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهCLINIC - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

این الگو برای انواع کلینیک ها – پزشکی، دندانپزشکی، کودکان و غیره مناسب است. با دو دمو همراه است تا بتوانید فوراً از آن استفاده کنید. علاوه بر سازگاری با Mailster، با دیگر پلتفرم های بازاریابی ایمیلی نیز کار می کند. این بسته شامل PSD کاملا لایه‌ای و HTML خام است.

3. سفر – قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

سفر - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهسفر - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهسفر - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

Travel یک قالب ایمیل پاسخگو و چند منظوره آماده Mailster است که برای مشاغل مرتبط با سفر مناسب است. شما به راحتی می توانید قالب ها و بیش از 20 ماژول جذاب را سفارشی کنید، سپس آنها را ذخیره کنید تا برای کمپین های بعدی استفاده مجدد کنید. همچنین با StampReady، MailChimp، Mymail و Campaign Monitor سازگار است

4. Black – قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

Black - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهBlack - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهBlack - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

با الگوی ایمیل پاسخگو Black، ظاهر کاغذ روزنامه کلاسیک سیاه و سفید را به شما باز می گرداند که مطمئناً صندوق ورودی را دستگیر کرده و مشترکان شما را آماده می کند. تصاویر پس زمینه سیاه و سفید در تمام مشتریان اصلی Outlook برجسته خواهند بود. کمپین های شما در مرورگرهای اصلی و مشتریان ایمیل نیز خیره کننده به نظر می رسند.

5. فیزیوتراپی – قالب ایمیل پاسخگو

فیزیوتراپی - قالب ایمیل پاسخگوفیزیوتراپی - قالب ایمیل پاسخگوفیزیوتراپی - قالب ایمیل پاسخگو

این قالب ایمیل واکنشگرا چند منظوره زیبا دارای چیدمان ها و ماژول های منظمی است. این برای کلینیک های فیزیوتراپی، درمانگران، بیمارستان ها، داروخانه ها و موارد دیگر مناسب است. کمپین‌های ایمیلی که ارسال می‌کنید می‌توانند در هر دستگاهی خوانده شوند و روی همه کلاینت‌های ایمیل محبوب کار کنند. علاوه بر اینکه Mailster-ready هستند، می توانند با MailChimp، Campaign Monitor و StampReady نیز استفاده شوند.

قالب های ایمیل برای Mailster در ThemeForest

الگوهای ایمیل برای mailster در ThemeForestالگوهای ایمیل برای mailster در ThemeForestالگوهای ایمیل برای mailster در ThemeForest

هشت مورد اول از این قالب از Themeforest منحصراً برای استفاده با Mailster ساخته شده‌اند. و دو مورد آخر با mailster سازگار هستند. بیایید نگاهی بیندازیم:

6. بازار – الگوی ایمیل برای Mailster

بازار - الگوی ایمیل برای Mailsterبازار - الگوی ایمیل برای Mailsterبازار - الگوی ایمیل برای Mailster

Market یک قالب ایمیل به سبک صنعتی با متن پررنگ مناسب برای مشاغل و خلاقانی است که می‌خواهند به کمپین‌های ایمیلی خود طعم بدهند. دارای 25 ماژول همه کاره انعطاف پذیر و پاسخگو است که می توانید در کمپین های نامحدود از آنها استفاده کنید. Litmus تست شده است تا اطمینان حاصل شود که در تمام سرویس گیرندگان ایمیل مانند Outlook، Gmail و غیره مشابه به نظر می رسد.

7. Skyline – الگوی ایمیل برای Mailster

Skyline - الگوی ایمیل برای MailsterSkyline - الگوی ایمیل برای MailsterSkyline - الگوی ایمیل برای Mailster

Skyline به لطف گزینه های طرح بندی بسیار و 22 ماژول قابل تنظیم، پیچیدگی را برای وبلاگ ها و کمپین های ایمیل شما به ارمغان می آورد. این الگوی تغییر دهنده بازی به طور یکپارچه در بسیاری از دستگاه ها و کلاینت های ایمیل نمایش داده می شود. چه یک وبلاگ، سایت شخصی یا کسب و کار کوچک دارید، آن را امتحان کنید و شاهد افزایش نرخ تبدیل باشید.

8. Metro – قالب ایمیل برای Mailster

Metro - قالب ایمیل برای MailsterMetro - قالب ایمیل برای MailsterMetro - قالب ایمیل برای Mailster

Metro سبک‌های بلوکی را تغییر می‌دهد که باعث می‌شود خبرنامه‌های ایمیل برای مشاغل فنی و تعاونی بدون توجه به دستگاه یا مشتری ایمیلی که بر روی آن قرار می‌گیرند، با خنکی سرازیر شوند. مطمئناً عاشق طرح‌بندی‌های رنگارنگ خواهید شد و کار کردن با 19 ماژول لذت بخش است.

9. کسب و کار – الگوی ایمیل برای Mailster

کسب و کار - الگوی ایمیل برای Mailsterکسب و کار - الگوی ایمیل برای Mailsterکسب و کار - الگوی ایمیل برای Mailster

اگر انعطاف پذیری چیزی است که می خواهید، این الگوی ایمیلی است که باید بگیرید. ایده آل برای آژانس ها، استودیوهای خلاق و طراحی تا با کمپین های به یاد ماندنی به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند. دارای 28 ماژول است که می توانید آنها را با هم ترکیب کنید تا به قالبی فراموش نشدنی برسید.

10. Linus – الگوی ایمیل برای Mailster

Linus - الگوی ایمیل برای MailsterLinus - الگوی ایمیل برای MailsterLinus - الگوی ایمیل برای Mailster

Linus الگوی ایمیلی است که به قدری شیک و متحرک است که کمپین‌های کسب و کار ورزشی یا فروشگاه تجارت الکترونیک ورزشی شما هیچ گزینه‌ای جز خیره‌کننده بودن ندارند تا مشترکین شما را وادار به جهش ایمان کنند. این به قالب‌های ایمیل، طرح‌بندی‌ها و فونت‌های Helvetica تمیز و پاسخگو مجهز است. این کار تمام مشتریان ایمیل محبوب است.

11. LooseLeaf – الگوی ایمیل برای Mailster

LooseLeaf - الگوی ایمیل برای MailsterLooseLeaf - الگوی ایمیل برای MailsterLooseLeaf - الگوی ایمیل برای Mailster

آیا قالب ایمیل looseleaf را برای Mailster بررسی کرده اید؟ خبر داغ و تند است! چه راهی برای وبلاگ های مد، وبلاگ های مواد غذایی، وبلاگ های شایعه پراکنی برای تغییر آن طراحی اسکئومورفیک. هرگز باز کردن یک کمپین ایمیل برای مشترکین شما اینقدر هیجان انگیز نبوده است و آنها مطمئناً عشق خود را با کیف پول خود نشان می دهند.

12. LetterPress – الگوی ایمیل برای Mailster

LetterPress - الگوی ایمیل برای MailsterLetterPress - الگوی ایمیل برای MailsterLetterPress - الگوی ایمیل برای Mailster

اگر خسته کننده بودن برنامه شما نیست، LetterPress را دوست خواهید داشت. این الگوی ایمیل همه کاره برای وبلاگ نویسان، عکاسان و هنرمندان نور خلاقانه ای را به صندوق ورودی می تابد. این همان چیزی است که 18 ماژول زیبا با چیدمان های هیجان انگیز برای آن ساخته شده اند.

13. مد – الگوی ایمیل پاسخگو تجارت الکترونیک

مد - الگوی ایمیل پاسخگو تجارت الکترونیک سازگار با Mailsterمد - الگوی ایمیل پاسخگو تجارت الکترونیک سازگار با Mailsterمد - الگوی ایمیل پاسخگو تجارت الکترونیک سازگار با Mailster

الگوی ایمیل مد با Mailster سازگار است و به گونه ای طراحی شده است که کمپین های بازاریابی شما در صندوق ورودی شما خوشمزه به نظر برسد. دارای بیش از 10 قالب ایمیل و بیش از 80 ماژول است. می توانید با استفاده از ابزار کشیدن و رها کردن، متناسب با سبک خود سفارشی کنید. علاوه بر این، با سایر پلتفرم های بازاریابی ایمیلی سازگار است.

14. Kraft – قالب ایمیل برای طراحی داخلی و معماری

Kraft - قالب ایمیل برای طراحی داخلی و معماری - Mailster CompatibleKraft - قالب ایمیل برای طراحی داخلی و معماری - Mailster CompatibleKraft - قالب ایمیل برای طراحی داخلی و معماری - Mailster Compatible

کرافت یک قالب ایمیل با تمرکز بر طراحی داخلی و معماری است. به دلیل طراحی تمیز خود که ارتباط با مشترکین را بدون دردسر می کند متمایز است. علاوه بر سازگاری با Mailster، دارای ویژگی های مفیدی است که شامل قالب های خبرنامه کاملاً پاسخگو، بیش از 70 ماژول کشیدن و رها کردن و رنگ های نامحدود می شود. با تمام مشتریان ایمیل محبوب و پلت فرم های بازاریابی ایمیلی کار می کند.

کمپین های ایمیل Mailster خود را ادویه کنید!

شما آن را دارید! امیدوارم قالب‌هایی که در اینجا پوشش داده‌ام، گزینه‌های عالی برای ایجاد کمپین‌های ایمیلی فوق‌العاده که باعث ایجاد تبدیل می‌شوند، به شما ارائه دهند.

این مقالات انتخاب شده، الگوهای ایمیل بیشتری را در بازار Envato به شما نشان می دهند.