در این پست ، ما بهترین داشبورد ارز رمزنگاری موجود را که برای شما در دسترس است تحلیل می کنیم. اگر می خواهید یک وب سایت Crypto ایجاد کنید ، مجموعه ای از الگوهای داشبورد سرپرستی را که با صفحات اساسی ، اجزای UI و موارد مفید برای شما مفید است ، در زیر بررسی کنید.

تمام الگوهای ذکر شده در زیر با استفاده از Bootstrap 4 ایجاد شده اند ، دارای مستندات مناسب و دارای صفحات نمونه اولیه هستند که به شما کمک می کنند پروژه رمزنگاری خود را ایجاد کنید. هر الگو از بازارهای مختلف موجود است ، شرایط مجوز و پشتیبانی خود را دارد ، بنابراین قبل از خرید الگو ، آنها را بررسی کنید.

اگر شما به دنبال الگوهای HTML ساکن نیستید و به دنبال داشبورد پلاگین و بازی برای تبدیل Cryptocurrency هستید ، ما برای شما نیز چیزی پیدا کردیم! این Github Repo توسط Christ0ph3r را بررسی کنید.

داشبورد ارز رمزنگاری شده

الگوهای داشبورد Cryptocurrency

با استفاده از اعتبارنامه Twitter API ، می توانید در 10 دقیقه یک داشبورد ارز Crypto کاملاً کاربردی داشته باشید! اگرچه یک ظاهر طراحی بسیار ناچیز است ، اما در Bootstrap 4.0 ایجاد شده است و سبک آن را به هر شکلی که بخواهید سبک کنید. با احتیاط ، نویسنده جزئیات مجوز مربوط به repo را ذکر نکرده است.

دانلود پیش نمایش

مدیر آزیا

الگوی داشبورد Azia

Azia دارای 10+ داشبورد بی نظیر است که یکی از آنها داشبورد ارز رمزنگاری شده است. الگوی Bootstrap 4 Admin & Dashboard که دارای بسیاری از مIلفه های UI است و اگر می خواهید یک رابط کاربری تمیز ایجاد کنید ، یک الگوی ایده آل است. این به طور مداوم به روز می شود (افشای کامل ، این الگو متعلق به ماست و می توانیم تأیید کنیم که این الگو در واقع به طور مکرر به روز می شود).

Azia دارای تعداد زیادی صفحه نمونه و کلاسهای ضروری ابزار است که به شما کمک می کند پروژه خود را همانطور که می خواهید ایجاد و دوباره طراحی کنید. Azia Admin از یک نسخه رایگان تحت مجوز MIT برخوردار است ، بنابراین می توانید کد و سبک را مرور کنید.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

ICO-Crypto

ICO Crypto

یکی از پرفروش ترین داشبوردهای رمزنگاری در Themeforest ، الگوی ICO-Crypto دارای 21 صفحه فرود و 17+ صفحه نمونه است که می تواند به شما در ایجاد وب سایت های مرتبط با تجارت ارزهای رمزپایه کمک کند. نکته منفی این است که ، ما فقط یک داشبورد کاربر پیدا کردیم و مطمئناً به اندازه برخی دیگر از موارد موجود چشمگیر نیست.

اگر علاقه مند هستید ، نسخه WordPress و PSD ICO Crypto برای خرید جداگانه در دسترس است. این الگو مدرن به نظر می رسد و احساس می شود ، به نظر من یک آینده نگرانه است که روند کلی در میان اکثر وب سایت های رمزنگاری است. تعداد زیاد صفحات و تغییرات طراحی موجود در ICO-Crypto آن را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

مدیر رمزنگاری

مدیر رمزنگاری - داشبورد

Crypto Admin یک الگوی داشبورد مدیریت است که با Bootstrap 4.2 Framework ، HTML5 و CSS3 ساخته شده است. با استفاده از 14 داشبورد اختصاصی مربوط به رمزنگاری و 17 داشبورد دیگر ، Crypto Admin گزینه های زیادی برای انتخاب و انتخاب دارد .

من استفاده از فضای سفید در طراحی مدیر را دوست داشتم. هر م componentلفه و کارت فضای تنفسی کافی دارند بنابراین هیچ یک از داشبورد ها شلوغ به نظر نمی رسد. این الگو دارای بسیاری از صفحات نمونه مانند صفحه مبادله ارز رمزنگاری شده ، مبادله اولیه سکه ، گزارش های مختلف و غیره است که هنگام توسعه برنامه های رمزنگاری ضروری هستند.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

کریپتریوم

کریپتریوم

Cryptonium به دلیل داشتن طرح های چشم نواز و اینکه پرونده های کاملا لایه ای PSD به همراه نسخه HTML نیز در دسترس است ، توجه ما را جلب کرد. با 32 صفحه HTML ، بدون در نظر گرفتن صفحات دیگر مانند ICO و Mining صفحات برای انتخاب ، Cryptonium بدون شک دارای یک موضوع مسطح ، تمیز و مدرن است.

تمام صفحات فرود و نمونه های برجسته Cryptonium هر دو از نظر طراحی منحصر به فرد بوده و در عین حال کاملاً با یکدیگر ژل می شوند. همچنین ، نسخه وردپرس نیز برای خرید جداگانه در دسترس است.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

رمزنگاری

داشبورد معاملات ارزهای رمزنگاری شده

صفحات Cryptorio نسبت به سایر الگوهای موجود در ThemeForest کمتر است اما Cryptorio آن را برای طراحی داشبورد زیبا جبران می کند. هر دو مضمون تاریک و روشن به همان اندازه خوب هستند (تابلوی روشن برای ارائه به اینجا ارائه می شود)

این الگو فقط می تواند برای ایجاد داشبورد Crypto استفاده شود زیرا تعداد صفحات نمونه بسیار کمی دارد و این صفحات اضافی نیز فقط مربوط به ارزهای رمزپایه (صفحات بازاریابی ، بازرگانی و کیف پول) هستند.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

کریپتونیو

Cryptonio - بیت کوین ICO

گرچه داشبورد رمزنگاری نیست ، اما احساس کردم کریپتونیو در اینجا شایسته ذکر ویژه ای است. این یک الگوی صفحه فرود است که برای آژانس های ICO ، بیت کوین دیجیتال و وب سایت سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه ساخته شده است. اگر قصد دارید یک کمپین ICO را راه اندازی کنید یا مبادله خود را ایجاد کنید ، Cryptonio ، اگر همراه با یک الگوی سرپرست برای عملیات پشت سر هم باشد ، برای شما ایده آل است.

Cryptonio به دلیل طراحی های بسیار آینده نگرانه صفحه های فرود خود ، شایسته ذکر در لیست ما است.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

داشلیت

داشبورد رمزنگاری

DashLite دارای طراوت تازه و مضمونی کاملا متفاوت با برخی از طرح های آینده نگرانه در این لیست است. Dashlite با اجزای سازنده ، عناصر اساسی و صفحات از پیش ساخته شده مانند Crypto Buy Sell ، Crypto Wallet ، HYIP Investment و اشتراک SAAS همراه است. این به شما کمک می کند برنامه های وب یا برنامه خود را سریعتر ایجاد کنید زیرا دارای طرح بندی استاندارد برنامه مانند File Manager ، Chats ، Tickets Support ، برنامه Inbox است.

با 9 طرح آزمایشی از جمله 1 مورد برای Coronavirus ، ممکن است Dashlite یکی از موارد مناسب شما باشد.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

توکنویز

TokenWiz

TokenWiz یک الگوی پایه است که با استفاده از Bootstrap ایجاد شده است که دارای پنل کاربری ICO از جمله مدیر است. این صفحه برای هر مرحله از پیشنهاد اولیه سکه (ICO) ارائه می شود. این دارای نشانه های خرید ، نمایه ، فرم KYC ، لیست ها و جزئیات KYC ، لیست های کاربر و جزئیات ، لیست معاملات و جزئیات ورود به سیستم ، ثبت نام و بسیاری از صفحات دیگر است.

این صفحات همچنین شامل صفحات Admin (در تصویر نمایش داده می شود). این دستگاه با فناوری وب مدرن HTML5 و CSS3 (SCSS) ساخته شده است و دارای بوت استرپ است.

اطلاعات بیشتر پیش نمایش

ICO رمزنگاری

ICO رمزنگاری

Crypto ICO – Cryptocurrency یکی دیگر از الگوی صفحه فرود و الگوی داشبورد مدیریت نیست ، گزینه ایده آلی برای آژانس راه اندازی ICO ارز رمزنگاری شده شما است. چرا؟ از آنجا که آنها تحقیق عمیقی در مورد صفحات ، فرآیند ، ویژگیها و عناصر مورد نیاز هر تجارت ICO انجام داده و الگوهایی را ایجاد کرده اند بنابراین شما مجبور نیستید از ابتدا کار کنید.

چیزی که ما در مورد Crypto ICO دوست داشتیم ، انواع سبک ها و تنوع متنوع در هر سبک است!

اطلاعات بیشتر پیش نمایش