PHPGurukul ارائه پروژه های PHP

امروزه بسیاری از دانشجویان ، آژانس های توسعه ، تازه کارها و توسعه دهندگان به برنامه های وب علاقه مند هستند. ممکن است سایت های مختلفی پیدا کنید که آموزش زبانهای برنامه های وب را ارائه می دهند ، اما ما به چیز غیرمعمولی فکر کرده ایم و برای ارائه پروژه های PHP ساخته شده ابتکاری ارائه داده ایم.

هر کسی می تواند این پروژه های PHP را برای اهداف مطالعه یا ارسال بارگیری کند ، و حتی نصب یک سیستم جدید برای دفتر یا آژانس های شما بدون اتلاف وقت در توسعه کار را آسان می کند.

PHP یک زبان برنامه نویسی منبع باز است که ویرایش را آسان می کند. در صورت نیاز ، مانند تغییر نام شرکت ، کارمندان یا سایر موارد در پروژه های بارگیری شده PHP ، می توان آن را سفارشی کرد. تطبیق پذیری و انعطاف پذیری جنبه های حیاتی است که پروژه های PHP را به گزینه ای سریع و مفید برای بارگیری تبدیل می کند.

قوانین کدگذاری ، الگوریتم ها و اختصارات در PHP بسیار ساده و قابل فهم هستند و زبانهای برنامه نویسی کاملاً کارا هستند. این شامل اسکریپت نویسی آسان است ، که توسعه دهندگان می توانند به راحتی درک و بهینه سازی آن و همچنین سفارشی سازی وب سایت ها را انجام دهند.

ابتکار عمل ما پروژه های رایگان PHP و همچنین پروژه های PHP پرداخت شده را ارائه می دهد. حدود 34 پروژه PHP رایگان و 36 پروژه PHP پولی وجود دارد که می توانید از وب سایت بارگیری کنید. فرآیند بارگیری بسیار آسان است و شما در کمترین زمان پروژه PHP خود را با کد منبع و گزارش پروژه دریافت خواهید کرد.

هنگامی که پروژه های PHP را بارگیری کردید ، گزینه های زیادی مانند کدها ، نحوها ، توابع را ارائه می دهد که هرکسی می تواند بدون هزینه دوباره بازنویسی کند یا از آنها استفاده کند. بارگیری رایگان یک ویژگی مقرون به صرفه است که برای سازمانهایی که نمی توانند مدتها منتظر بمانند تا یک توسعه دهنده PHP را برای ساخت برخی برنامه های وب مانند نظارت بر حضور ، ثبت نام کاربر یا سیستم مدیریت ترک کارمندان استخدام کنند ، مفید است.

در کنار پروژه های PHP ، ما همچنین دانشجویان را با گزارش پروژه های مورد نیاز خود در کالج ها و دانشگاه ها که می توانند با کمترین قیمت همراه باشند ، به دانشجویان کمک می کنیم. آنها همچنین می توانند نسخه آزمایشی گزارش پروژه مورد نظر خود را برای خرید مشاهده کنند.

دامنه قیمت پروژه های PHP پرداخت شده نیز حداقل نگه داشته می شود تا از نظر دانشجویان و توسعه دهندگان وب مقرون به صرفه باشد. دامنه شروع پروژه های PHP پولی 299 INR است که تا 999 INR ادامه دارد. دسته بندی ها نیز منحصر به فرد هستند ، که دانش بیشتری را در هنگام کار با این پروژه ها می دهند.

نمونه هایی از پروژه های رایگان PHP شامل CRM کوچک ، سیستم مدیریت گردشگری ، پروژه اجاره اتومبیل ، سیستم مدیریت مرخصی کارمندان ، پروژه پورتال اخبار ، مدیریت دایرکتوری ، مدیریت بازدید کنندگان آپارتمان ، پروژه کافی نت ، رزرو آنلاین دی جی ، ثبت ازدواج آنلاین و غیره است.

پروژه های PHP پرداخت شده شامل مدیریت خشکشویی ، سیستم مدیریت پیک ، سیستم نظارت بر حضور و غیاب ، مدیریت اسکان مهمان ، مدیریت تأمین آب ، مدیریت مالیات عوارض ، سیستم اجاره خودرو ، فروشگاه مبلمان آنلاین ، مدیریت سوابق جرم ، مدیریت پارک موضوعی ، سیستم سفارش غذا و …

Php Gurukul وب سایتی است که آموزش های مختلف آموزش برنامه های وب ، از جمله PHP ، jQuery ، PHP Oops ، MySQL و … را ارائه می دهد. این وب سایت همچنین سوالات و پاسخ های مصاحبه برای PHP ، MySQL ، WP و CodeIgniter را ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر به https://phpgurukul.com/ مراجعه کنید.