آیا می خواهید وب سایت شما به زبان های دیگر در دسترس باشد؟ افزونه های ترجمه وردپرس می توانند این کار را ممکن کنند!

از آنجایی که وردپرس دارای مترجم داخلی نیست، این افزونه ها قابلیت چند زبانه را به وب سایت شما اضافه می کنند. آنها ترجمه مطالب شما را به زبان های مختلف سریع و آسان می کنند.

نتیجه افزایش دید، ترافیک بیشتر و نرخ تبدیل بالا است.

در این مقاله به محبوب‌ترین افزونه‌های ترجمه موجود در CodeCanyon می‌پردازیم. ما همچنین به چند افزونه ترجمه رایگان نگاه خواهیم کرد.

بهترین افزونه های ترجمه وردپرس در CodeCanyon برای سال 2023

1. Ajax Translator Revolution DropDown WP Plugin

افزونه وردپرس Translator Revolution Ajaxافزونه وردپرس Translator Revolution Ajaxافزونه وردپرس Translator Revolution Ajax

Translator Revolution یک ویجت مترجم را به وب سایت شما اضافه می کند. اگر موضوعی که استفاده می‌کنید دارای ناحیه ویجت نیست، یک تنظیم موقعیت‌یابی سفارشی به شما کمک می‌کند آن را در هر کجا که می‌خواهید قرار دهید.

این افزونه از بیش از 100 زبان پشتیبانی می کند و می تواند وب سایت شما را در عرض چند دقیقه ترجمه کند. این محتوا را از منابع مختلف از جمله پنجره های بازشو، جداول، گالری ها، نمونه کارها، لغزنده ها و فرم ها ترجمه می کند.

علاوه بر این، دارای 93 تنظیمات قابل تنظیم است که می تواند به شما کمک کند:

  • آن را سفارشی کنید تا همه چیز در وب سایت شما ترجمه شود
  • شامل یا حذف بخش های خاصی است
  • کل صفحات، پست ها و دسته ها را حذف کنید
  • زبان انتخابی بازدیدکننده را به خاطر بسپارید
  • پرچم زبان یا نام زبان را نشان دهید

وقتی بازدیدکنندگان زیادی در وب سایت خود به طور همزمان داشته باشید، منابع مرورگر برای ترجمه متن به زبان آنها استفاده می شود. برای جلوگیری از کاهش سرعت وب سایت، می توانید تعداد بازدیدهای همزمان را که افزونه می تواند انجام دهد را مشخص کنید.

این افزونه از SurStudio Translate API و Google Translate API پشتیبانی می کند.

نسخه پلاگین نواری را بررسی کنید: افزونه وردپرس Translator Revolution Ajax.

در اینجا یک آموزش عالی در مورد نحوه استفاده از این افزونه برای ایجاد یک وب سایت وردپرس چند زبانه آورده شده است:

2. چند زبانه وردپرس

چند زبانه وردپرسچند زبانه وردپرسچند زبانه وردپرس

ترجمه خودکار وب سایت شما به زبان های مختلف با این افزونه چند زبانه وردپرس سریع و روان است. این متن شما را از طریق سرویس‌های ترجمه DeepL، Microsoft یا Google ترجمه می‌کند. اتصال پست ها و اصطلاحات و کپی کردن آنها به زبان های دیگر بسیار آسان است. در واقع می توانید یک وبلاگ کامل را در یک سایت جدید کپی کنید.

این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد:

  • برای انجام ترجمه دستی
  • برای دادن تکالیف به مترجمان
  • نقش های کاربری سفارشی را به آنها اختصاص دهید
  • صادرات و واردات پست از طریق JSON

این افزونه مکان IP را شناسایی می کند و بازدیدکنندگان را به طور خودکار به زبان منطقه خود هدایت می کند. کاربران همچنین می توانند زبان خود را با استفاده از منوی کشویی انتخاب کنند.

شما می توانید از یک پایگاه داده رسانه ای برای کل شبکه خود استفاده کنید—نیازی نیست برای هر وب سایت زبان یک پایگاه داده رسانه جداگانه داشته باشید.

این افزونه با WooCommerce سازگار است، جایی که می توانید پست ها، داده های محصول و اطلاعات متا را همگام سازی کنید.

افزونه های ترجمه رایگان برای وردپرس

1. ترجمه لوکو

ترجمه لوکوترجمه لوکوترجمه لوکو

Loco Translate ویرایش درون مرورگر فایل های ترجمه وردپرس را ارائه می دهد. برخلاف پلاگین های ممتاز CodeCanyon، وب سایت شما را به صورت خودکار ترجمه نمی کند. همچنین متن پویا ذخیره شده در پایگاه داده شما را ترجمه نمی کند یا زبان نمایش را شناسایی یا تغییر نمی دهد. با این حال، می توان آن را با خدمات ترجمه خودکار مانند DeepL، Lecto AI، Google و Microsoft ادغام کرد.

2. TranslatePress

TranslatePressTranslatePressTranslatePress

با استفاده از Translate Press، می توانید مستقیماً از قسمت جلویی وب سایت خود از طریق یک رابط ترجمه کنید. این افزونه به شما این امکان را می دهد که کل صفحه را از جمله خروجی از کدهای کوتاه، فرم ها و سازندگان صفحه ترجمه کنید. شما می توانید یک پیش نمایش زنده از صفحات ترجمه شده را مشاهده کنید. این با WooCommerce سازگار است و با تمام تم ها و افزونه ها کار می کند.

3. Tranzly: AI DeepL وردپرس ترجمه

Tranzly: AI DeepL وردپرس ترجمهTranzly: AI DeepL وردپرس ترجمهTranzly: AI DeepL وردپرس ترجمه

با Tranzly پست ها و صفحات وردپرس خود را به صورت خودکار در چند دقیقه ترجمه کنید. این افزونه وردپرس ترجمه AI DeepL از ترجمه دستی و ویرایشگر گوتنبرگ پشتیبانی می کند. همچنین می تواند زمینه های متا تولید شده توسط افزونه Yoast SEO را ترجمه کند.

همچنین از WooCommerce پشتیبانی می کند و با بومی سازی تمام محصولات WooCommerce خود، ایجاد یک تجربه خرید چند زبانه را آسان می کند.

به بومی سازی ترجمه های خود فکر کنید

ترجمه ماشینی فقط اولین قدم است. شروع خوبی است، اما در نهایت ترجمه‌هایی را به پایان می‌رسانید که بیش از حد تحت اللفظی هستند و برای گویندگان محلی ناخوشایند به نظر می‌رسند.

استخدام مترجمان محلی برای هموارسازی ترجمه ها و دادن طعم محلی به آنها برای کمک به شما در ارتباط با مخاطبان جدید خود در نظر بگیرید.

اما این همه ماجرا نیست. هر زبان کلمات کلیدی خاص خود را دارد که در موتورهای جستجوی محلی رتبه خوبی دارد، بنابراین کار با متخصص سئو و کلمات کلیدی محلی را در نظر بگیرید.

در مقالات زیر اطلاعات بیشتری در مورد افزونه های سئو و سئو ارائه می شود:

کیت های قالب وب سایت ترجمه در Envato Elements

بر عناصر Envato کیت های قالب وب سایت ترجمه را برای Elementor پیدا خواهید کرد. این کیت ها نه تنها به شما کمک می کنند تا پروژه وب سایت مشتری خود را سریع انجام دهید، بلکه در زمان و هزینه شما نیز صرفه جویی می کند. هنگامی که در حال ساخت وب سایت برای آژانس های ترجمه هستید، آنها عالی هستند.

در Envato Elements مشترک شوید اکنون و دانلود نامحدود دارایی های دیجیتالی پیشرفته را دریافت کنید تا بتوانید پروژه های با کیفیت بالا را برای مشتریان خود ارائه دهید.