ExamPro یک بستر مطالعه برای کمک به مردم در قبولی در امتحانات گواهینامه ابر است.

امتحانات صدور گواهینامه ابر چالش برانگیز است و شامل حفظ مقدار زیادی اطلاعات فنی است. آنها همچنین درهای جدید قابل توجهی را برای پیشرفت شغلی و پتانسیل یادگیری باز می کنند.

اگر سکویی وجود داشته باشد که زمان مطالعه شما را کاهش داده و شانس قبولی شما را افزایش دهد ، چه می کنید؟ ExamPro به شرکت کنندگان کمک می کند تا با استفاده از یک روش یادگیری هوشمند طراحی شده توسط یک مربی هوش مصنوعی که عادت های مطالعه شما را مرور می کند ، عبور کنند.

بنیانگذاران ExamPro در مورد آنچه که ساخته اند صحبت می کنند و دردی که محصولات برای آدرس دهی کنندگان به آنها اشاره می کند.


این مقاله بخشی از است نقشه راه، جایی که ما از نظر توسعه دهنده به تولید و تبلیغ محصولات نگاه می کنیم. ما دروس برتر رهبران محصولات را به اشتراک خواهیم گذاشت و به بنیانگذاران فنی فضایی خواهیم داد تا محصولات اولیه خود را با شما به اشتراک بگذارند. اگر شما علاقه مند به برجسته شدن هستید ، به ما خبر دهید.


ابر شیوه ساخت برنامه ها را تغییر داده است

قبل از ارائه دهندگان خدمات Cloud (CSP) مانند خدمات وب آمازون ، شما مجبورید زیرساخت های دیجیتال خود را ایجاد و نگهداری کنید.

قبلاً ، اگر می خواستید یک موتور جستجوگر متن کامل به برنامه وب خود اضافه کنید ، باید:

 • نرم افزار منبع باز مانند ElasticSearch را نصب کنید
 • از طریق ارتقا via و وصله های امنیتی آن سرور را حفظ کنید
 • نرم افزار منبع باز را پیکربندی کنید تا بسیار بهینه شود
 • مقیاس با اضافه کردن تعادل بار و تنظیم چندین سرور
 • و یک برنامه برای پشتیبان گیری از داده ها ایجاد کنید.

اکنون با AWS می توانید از خدمات AWS ElasticSearch استفاده کنید. این یک سرور راه اندازی می کند که به طور پیش فرض مقیاس بندی می شود و از امنیت برخوردار است و از قبل پیکربندی شده است تا بسیار بهینه شود. AWS مهندسان کلاس جهانی را برای حفظ این سرویس به کار می گیرد.

پذیرش گسترده ابر باعث کاهش هزینه ها از طریق تقسیم هزینه سرورهای اساسی تاکنون شده است ، زیرا توجیه پرداخت هزینه برای یک مهندس داخلی سخت است زیرا شما فقط می توانید برای استفاده از خدمات کسری از یک پنی در ساعت پرداخت کنید.

استفاده از Cloud تقاضای جدیدی را از شرکت های فناوری ارائه کرده است

AWS محبوب ترین CSP در بین شرکت های نوپا و فناوری است. CSP شرکتی با مجموعه خدمات ابری است که می توانید از آن برای ساخت برنامه های میزبانی شده روی ابر استفاده کنید.

AWS نوع خاصی از CSP است زیرا صدها سرویس ابری برای هر مورد قابل تصوری دارد و همه آنها به صورت یکپارچه با هم کار می کنند.

 • آیا شما نیاز به میزبانی پایگاه داده دارید؟ سپس از AWS RDS استفاده کنید.
 • آیا به سرور نیاز دارید؟ سپس از AWS EC2 استفاده کنید.
 • آیا به چت بات احتیاج دارید؟ سپس از AWS Lex استفاده کنید.
 • آیا برای تولید ترابایت داده ها نیاز به تهیه گزارش دارید؟ سپس از AWS Redshift استفاده کنید.
 • آیا به مدت 7 سال به ذخیره سازی طولانی مدت نیاز دارید؟ سپس از یخچال طبیعی AWS استفاده کنید.
 • آیا شما نیاز به اجاره ماهواره دارید؟ سپس از ایستگاه زمینی AWS استفاده کنید.

و سپس این لیست ادامه دارد و ادامه می یابد.

AWS به شرکت ها امکان می دهد تا در سطح جهانی رقابت کنند و به طیف گسترده ای از سرویس های ابری برای ساختن برنامه های پیچیده دسترسی داشته باشند.

برای اینکه یک شرکت از ابر استفاده کند ، آنها به کسی نیاز دارند که نحوه استفاده از AWS را بلد باشد. از آنجا که 200+ سرویس وجود دارد ، آنها بر اساس مورد استفاده و اهداف تجاری خود به افراد آگاه در ترکیبات مختلف سرویس های ابری نیاز دارند.

گواهینامه های AWS چیست؟

AWS رسماً گواهینامه های AWS را برای کمک به شرکتها در شناسایی نامزدهای استخدام واجد شرایط برای نقشهای ابری ایجاد کرده است و از زمان نگارش این مقاله ، آنها دارای 12 گواهینامه AWS ممکن هستند:

 • مربی مجاز ابر (CCP)
 • Solutions Architect Associate (SAA)
 • همیار توسعه دهنده
 • همیار مدیر SysOps
 • DevOps حرفه ای
 • راه حل های حرفه ای معمار
 • تخصص یادگیری ماشین
 • تخصص تجزیه و تحلیل داده ها
 • تخصص پایگاه های داده
 • تخصص امنیت
 • تخصص شبکه پیشرفته
 • تخصص مهارت مهارت الکسا

دو محبوب ترین گواهینامه AWS CCP و SAA هستند ، زیرا آنها بیشترین تعداد خدمات AWS را پوشش می دهند.

CCP مقدمه AWS است. هزینه گواهینامه 100 دلار برای شرکت در آزمون در یک مرکز آزمون یا بصورت آنلاین هزینه دارد ، که با یک تا دو هفته مطالعه قابل قبول است و به مدت سه سال معتبر است.
SAA خدمات عمیق تری را شامل می شود که در CCP گنجانده شده است. هزینه گواهینامه برای شرکت در آزمون در یک مرکز آزمون یا بصورت آنلاین 150 دلار آمریکا است که با سه تا پنج هفته مطالعه قابل قبول است و به مدت سه سال معتبر است.

وقتی گواهینامه AWS را تصویب می کنید ، نیمه بعدی را تعطیل می کنید ، بنابراین معمول است که افراد CCP را با 100 دلار دریافت کنند و سپس SAA را با 75 دلار دریافت کنند.

ExamPro چیست؟

ExamPro یک بستر مطالعه “هوشمند” برای صدور گواهینامه های ابری است. چه چیزی پلت فرم را “هوشمند” می کند و آن را از سایر سیستم عامل های مطالعه متمایز می کند؟ ما انواع سیستم های یادگیری را تعبیه کرده ایم که براساس مجموعه ای از عادت های قبلی مطالعه دانش آموزان ، به طور مداوم اصلاح می شوند. بنابراین اساساً ، بستر مطالعاتی ما توسط هوش مصنوعی (AI) هدایت می شود.

درک سخنرانی با quizlets

دوره های ما می تواند شامل ساعتهای زیادی از محتوای ویدیوی سخنرانی باشد. برای اطمینان از هضم آسان اطلاعات ، فیلم ها را به فیلم های کوتاه تر تقسیم می کنیم و در هر فیلم سخنرانی آزمونهای کوتاه (مسابقه) داریم. این باعث می شود دانش آموزان در درک مطالب مشغول و پاسخگو باشند و عادت های ضعیف مطالعه فقط تماشای بدون درک را از بین می برد.

دستورالعمل های گام به گام آزمایشگاه

یادگیری با انجام کار برای درک خدمات ابری از منظر عملی ضروری است. ما ویدیوهای پیگیری داریم که به شما امکان می دهد پروژه های ابری را در حساب های ابری خود ایجاد کنید. ما همچنین هر دستورالعمل گام به گام ارائه می دهیم که می توانید بررسی کنید. این به ما اجازه می دهد تا مکان هایی که مردم معمولاً گیر می کنند را شناسایی کنیم و به ما کمک می کند تا در انجام هرچه بهتر پروژه های ابری به کمک آنها بیاییم یا آنها را تغییر دهیم.

یادگیری تکرار فاصله فلش کارت

مطالعه برای گواهینامه های ابری مستلزم به خاطر سپردن بسیاری از حقایق فنی است که باید در حافظه طولانی مدت خود ذخیره کنید. برای کمک به دانش آموزان در به خاطر سپردن اطلاعات ، ما یک سیستم مرتبا با استفاده از یادگیری تکرار فاصله داریم.

یادگیری تکرار فاصله ای یک روش یادگیری است که در آن شما فاصله بین جلسات مطالعه را بر اساس الگوریتمی تعیین می کنید که تعیین می کند چه زمانی در شرف فراموش کردن مطالب مطالعه هستید. هر فاصله مطالعه در هر فلش کارت فاصله بیشتری دارد و باعث افزایش حافظه می شود.

تسلط در آزمون و تنوع س Pال را تمرین کنید

آزمون های آزمایشی آزمون هایی هستند که آزمون واقعی با حقوق را شبیه سازی می کنند. بدون امتحانات عملی ، دانش آموزان شانس زیادی برای شکست دارند. امتحانات عملی عموماً فقط یک بار در طول زندگی استفاده می کنند – به این معنی که اگر یک بار در یک امتحان عملی شرکت کنید ، در صورت تکرار مجدد همان سالات ، مغز شما ممکن است ناخودآگاه موقعیت یا کلمات کلیدی پاسخ قبلی را به یاد بیاورد بدون اینکه بخواهد سوال و گزینه ها را درک کند. این رفتار مطالعه باعث می شود دانش آموز به دروغ باور داشته باشد که عملکرد خوبی دارد زیرا نمره بالاتری دارد.

ExamPro با این سیستم تسلط مقابله می کند. ما با اولین آزمون آزمایشی مانند آزمون واقعی که به آن نمره قبولی یا ناکامی می دهد برخورد می کنیم. ما شما را تشویق می کنیم قبل از رفتن به امتحان تمرین ، بر سوالات نادرست مسلط شوید. برای جلوگیری از یادآوری سوالات قبلی توسط کاربران ، ما یک سوال اشتباه قبلی را با یک نوع جایگزین می کنیم ، بنابراین مغز شما نمی تواند بر اساس کلمه کلیدی و موقعیت تقلب کند و آن را به یاد بیاورد.

متر آمادگی

اکثر دانش آموزان نمی توانند بگویند چه زمانی آماده امتحان هستند و ممکن است شروع به مطالعه بیش از حد کنند. مطالعه بیش از حد می تواند احتمال عدم موفقیت را افزایش دهد زیرا دانش آموزان زمان مطالعه خود را افزایش می دهند و به دروغ معتقدند که آنها اطلاعات ابتدای سفر را فراموش کرده اند. متر آمادگی ما شانس قبولی را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا سریعاً به گواهینامه جدید خود برسید تا بتوانید حرفه و دانش خود را در بالاترین حد ممکن پیشرفت دهید.

بسته بندی کردن آن

اگر به صدور گواهینامه ابری علاقه دارید ، اگر استفاده می کنید خیلی دوست داریم ExamPro و ویژگی های یادگیری هوشمند آن برای قبولی در آزمون شماست. در حال حاضر ، بسیاری از دوره های آمادگی با 21 دلار آمریکا (65٪ تخفیف) در دسترس است ، و ما در حال ساخت دوره های جدید هستیم.