امروز چندین زبان برنامه نویسی وب سایت پیدا خواهید کرد که دارای موافقان و مخالفان مربوطه هستند. با این حال ، PHP یکی از آن زبانهای برنامه نویسی است که در توانمندسازی چندین وب سایت استفاده می شود. PHP یک زبان منبع باز و انعطاف پذیر شناخته شده است. برای پروژه های توسعه وب سایت بسیار ترجیح داده می شود. بهترین قسمت این است که شما می توانید پروژه را برای اهداف یادگیری یا تجاری کاملاً رایگان بارگیری کنید. برای جزئیات بیشتر ، اجازه دهید در مورد روند پروژه های PHP با بارگیری رایگان کد منبع بحث کنیم.

اول از همه ، PHP را بر روی رایانه شخصی خود نصب کنید تا با خیال راحت یک برنامه وب بدون ایجاد تأثیر بر داده های دیگر ایجاد و آزمایش کند. برخی از نسخه های ویندوز احتمالاً از قبل نصب شده اند. یا ممکن است با برخی توزیع های پنجره همه در یک که از طریق یک فایل نصب واحد کار می کند روبرو شوید. اگرچه این بسته های مفیدی هستند ، با این وجود نصب دستی PHP به شما کمک می کند تا در مورد سیستم و گزینه های پیکربندی آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. در نهایت ، با استفاده از نصب کننده PHP ، می توانید یک فایل zip بارگیری کنید ، فایل ها را استخراج کرده و پسوند PHP را پیکربندی کنید و فایل را تست کنید. اگر دانش اولیه ای در مورد زبان برنامه نویسی دارید ، می توانید پروژه های PHP را با بارگیری رایگان کد منبع به راحتی مدیریت کنید.

آموزشهای PHP یادگیری زبان را به روشی بدون دردسر امکان پذیر می کند. این برای دانشجویان علاقه مند به PHP و همچنین کارشناسان برنامه نویسی PHP بسیار مفید است. در بیشتر آموزشهای آنلاین لیستی از پروژه های PHP در موضوعات مختلف وجود دارد. با این حال ، آنها همچنین پروژه های جدید مربوط به PHP را برای دانشجویان خود اضافه می کنند. آنها پروژه هایی با موضوعات مهم را با چند مثال زنده ارائه می دهند كه می توانید آنها را انتخاب و یاد بگیرید. پروژه های مختلف PHP مربوط به مدیریت خوابگاه ، شناسنامه آنلاین ، کافی نت ، پذیرش مدارس ، خدمات tiffin و غیره است. با توجه به نیاز خود ، می توانید هر موضوعی را انتخاب کرده و پروژه PHP رایگان را به راحتی بارگیری کنید.

پروژه های برنامه نویسی وب PHP شامل نوشتن کد و سپس ذخیره فایل با پسوند .php است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، صدها پروژه رایگان PHP به صورت آنلاین در دسترس است. پروژه های PHP با بارگیری رایگان کد منبع به شما در یادگیری برنامه های توسعه با استفاده از زبان محبوب اسکریپت نویسی کمک می کند. علاوه بر این ، پرونده هایی که با استفاده از زبان PHP ایجاد می شوند می توانند در هر وب سروری اجرا شوند.